Telefoni kõnekaardid Inglismaal?

Tere! Millist võrku keegi Inglismaal elavatest eestlastest soovitab telefoni jaoks? Olen kuulnud, et 3 on kõige odavam, kuid samas netist uurides on silma jäänud ka T-mobile. Küsin selle pärast, et hindu ma võin ju vaadata kuskilt Internetist, kuid ei pruugi kõike infot leida (kui hea levi on antud operaatoril jne jne). Samuti vähemalt Itaalias on 3 võrguga selline jama, et 3 SIM kaart tunnistab ainult teatud tüüpi telefone ja kuna minu oma on hullem pann ning raha ei ole hetkel uue ostmiseks, võib see osutuda probleemiks. Aitäh!

Annika

Mina eelistan Vodavoni. Eks need pakkumised muutuvad neil pea iga kuu, kuid samas kasutan päris palju ka Skype mobiili. Kõige odavam loomulikult! . . . Trip.ee-s algab lause suure algustähega!

Ma kasutan 02-te. Sellelt sellele saab tasuta helistada kui oled ühinenud favorite placi-ga. Ning siiamaani pole probleeme olnud. Eestis kasutasin kah seda aga kalliks läks.

Kasutan ka O2-te. Probleeme olnud pole. Inglismaa piires saan tasuta sõnumeid saata (300 kuus oli vist). Enda telefon on samuti suhteliselt vana, umbes 6 aastat võib-olla isegi.

Meie perel kõigil O2. 15 naela peale laadides saab O2 sisesed kõned ja sms-id tasuta piiramatult. Kuna enamus sõpru/tuttavaid ka O2-s, siis käibki meie peres nii et üks kuu laed ja teine kuu räägid siis selle 15 naela eest. Seega kahe kuu peale 15 naela laadimist. Eestisse helistame kas SKYPE-ga, lauatelefoniga-lauatelefonile (tasuta Talk-Talkiga) või TALK HOME kõnekaardiga (mobiilile siis). Meie pere jaoks kõige odavam. Aga eks arvamusi on erinevaid ja vajadusi samuti.