Tere jälle ! :)

Väikesed plaanimuutused, nimelt Mallorcareis jäi katki ja nyyd plaan Kyprosele, täpsemalt Limassoli tagasi minna. Kui kellelgi huvi kaasa tulla, pikemaks ajaks, koos korter yyrida jne siis andke teada.Muidu minek oleks 18.märtsi paiku,yhe otsa lennupilet noorukile on 3100- EEK. Tsauu!!!

Tere tere, nimelt plaanisin ise minna Kyprosele märtsis aga mingi 25-28 märtsi paiku. Minu eelistus oli kyll Paphos. Plaanin pikemaks ajax samuti jääda ja korterigi sealt yyrida. Vaatasin pisut linke ja www.finehomescyprus.com -is on täitsa ok hindadega korterid saadaval. Pole seal ennem käinud, aga on paar tuttavat inimest sealpool ees, seega saab paberimajanduse ja muu elux esmatähtsad asjad korda ajada. Aga kuulsin, et aastaringseks elamiseks on just paras paik Paphos. Igatahes vôta yhendust ja vôiks ju tôesti koos midagi plaanida. Minu mail on : huntinbox@gmail.com Tervitades Huntinbox

Kuule, broneerisin enda pileti juba ära 18 märtsiks,kuid plaanid pole veel paigas, kas paphos või limassol, sest paphosesõbrad kolisid ka Limassoli ära, kuigi mul paphoses mingi korterivariant olemas(studio) aga sõbrad pakkusid mulle tööd just Limassolis...arghhh ma ei suuda otsustada!!!!sul muidu kindel plaan Paphosesse minna w?ma ei tea, helista mulle või midagi või kirjuta Christymuu@yahoo.com.

andke mulle palun teada tapselt palun kes on minemas aprilli alguses ,keskel küprosele mineks .oleks tore kui jataksite mulle oma msni vai mobla numbri.

tax andres

siin minu number ka kui keegi soovib otse uhendust v6tta 53821796

Tere Andres:)Me ka tahaks Aprilli kelskel - lõpupoole minna:) Jätan enda meiliaadressi : kezzu15@hotmail.com

Tere! Mulle helistati eile Küproselt mingist agentuurist ja pakuti tööd ettekandjana...minu Cv leidsid (agentuur Küprosel) cv-onlinest...hmm. Ja jutt oli järgmine: *4-ja tärni hotell *Palk 550 eur-i *6 päeva nädalas ja 9h päevas *Tasuta elamine *3 söögikorda

Kas neil on 6-e päevased töönädalad? 9h pole nagu hull aga kas tegemist võib olla split-shiftiga?? Palk tundub ka kuidagi kahtlane.. olen eelnevalt töötanud Emiraatides 3 aastat ja seal olid ka 6-e päevased töönädalad aga seal oli riigi oma tööseadusandlus ka nii sätitud. Kas sa tead mis on Küprosel seadusega ettenähtud normtunnid?? Kas 4-ja ja 5-e tärni hotellidel on seal suur vahe?? Ise olen viimased 4 aastat ainult 5 tärnistes töötanud.

Mulle ja sõbrannale helistati samuti.. Sul ka vestlus teisipäeval?

Palk 550 euri? Teil peaks rohkem olema! Te saate mujalt rohkem! Ja kuuenädalased ja 7 nädalased?!

Ma saatsin sellele helistajale oma CV ja päeast seda pole vastust tulnudki... aga samas ma ütlesin talle tel teel kohe, et päris ettekandja kohta pole mõtet kohvikus pakkuda, kuna olen rohkem kvalifitseeritud..