Töö-ja reisikaaslane Küprosele

Plaan selline, et tahan minna novembrist Küprosele, miinimum pooleks aastaks.
Otsiks seal töökoha(ettekandja, baaridaam jne.) ning üüriks mõnda väksest odavat korterit.
Olen ka praegu erinevatelt lehekülgedelt tööpakkumisi vaadanud nt. eures.ee kuid need nii pealiskaudsed, kohapeal näed kohe ära millise kohaga tegemist jne...
Olen lugenud, et töö leidmine ei pidanud ka seal midagi keerulist olema, kõige tähtsam on peale hakkamine ja kindlasti peab tööandjale kinnitama, et just sina oled sellele töökohale parim.
Sealne elu tundub mulle üsna lihne, nt. juhul kui mõndaaega majutuskohta pole saab ka väljas ju magada.
Elutempo on küll kiire kuid eks harjub ära ja kõike tuleb ju proovida.
Juhul kui keegi on huvitatud koos minemisest siis andke teada teele.treimann@mail.ee
ning saab pikkemalt arutleda sell teemal.

Tere! On plaan minna jaanuaris sinna koos sõbraga, olen uurinud siin igasugu variante ja tuleb välja, et lihtsalt kohale minna on kõige mõtekam.

Plaan minna Küprosele okt lõpus või nov algul. Ei soovi minna reisifirma kaudu, vaid omal käel. Kuna ple kunagi eelnevalt lennu kogemust, siis äkki leian kellegi kellega koos nö lennata sinna.
Reisi põhjuseks on see, et lähen tuttavale külla ja kavatsen seal veeta umbes 1-3nädalat. Kel huvi andke teada! itkin6@hotmail.com
.
.
.
Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

Küprosele.

Mul on küsimus, et kas kellegil lähiajal plaanis Küprosele, täpsemalt , siis Paphosesse pole minna? Olen Raili ja asun hetkel veel Pärnus. Otsin kedagi kellega koos minna , niiet kõik pakkumised on teretulnud. Ideaalis sooviks minna kuskil 10 oktoobri paiku. Kui kellegil huvi, siis Raili0223@hot.ee ja kirjutage :)

Jällegi, siis postitan.....Kas , siis tõesti ei ole kedagi kes järgmine kuu Küprosele läheb?

Praegu vist hilja sellele mõtlemist alustada...?

Palju pilet maksab muidu ja tea palju raha olemas peaks olema et minna....?

Mis laadi tööd mõtled seal?

lembi

Reisikaaslane Küprosele

Liigun nüüd varsti paariks nädalaks Küprosele puhkama ja on siin ehk eestlasi kellega koos midagi korda saata? Olen 18 aastane noormees :)

Täpsem asukoht: Limassol

Meie mehega võtame kohe kohe ette reisi küprosele( me ei tea isegi veel täpsemalt linna),ning kavatseme seal ka tööd otsida ning kui õnnestub pikemaks jääda:)! Ise oleme 24 ja 26