Töö leidmine Hispaanias või Euroopas

Tere

Tahaksin minna välismaale tööle, eelistan Hispaaniat, aga küsimus sellinne, et kui mul tutvusi pole, äkki oskate soovitada mõnda interneti linki, kus oleks tööpakkumisi. Või kui normaalne see on, et sõidan kohale ja siis kohapeal hakkan vaatama mis saab? Kas sedasi tasuks minna õnne otsima või peaks ikka olema enne töökoht olemas. Kes on känud kuskil välisaal, siis kuidas te olete tööle saanud kui ei ole tutvusi?

Hispaanias on töötute arv elanikkonnas tõusnud juba 25 protsendini, kui ma õigesti mäletan.

Ma olen kuulnud jh, et seal kriis ja seepärast vist ei tasuks minna nii ehku peale, aga kuhu riiki siis üldse minna? Soome tundub igav, eelistaksin riiki kus rääkitakse inglise või hispaania keelt.

Eks igal pool on raske juba, ise üritan Austraaliasse minna, aga ega sealgi on juba üsna raske. Tuleb lihtsalt sinna minna, kus inimesed võimalikult lollid on :D Eestlase pealehakkamine ja nutikus tuleb siin kasuks.

monster.es infojobs.net ntx ja neid on veel, kui natuke otsida. Sa oled jätnud mainimata selle, kas sa hispaania keelt oskad ja ma pean siinkohal silmas kesktaset, et suudad ntx klienditeenindusega hakkama saada. Kui ei, siis millised on su oskused, millest tingituna peaks sind kohalikele eelistama. Ja kui keelt ei oska, siis tasuks mõelda kuurortite peale rohkem, kus inglise, saksa keelega hakkama saaks. Ja kui kontakte või vahendajat pole, siis tuleb ikka siia tulla, raha kaasa võtta ja hakata kohapeal tööd otsima. Ja mis puutub eestlaste lollusesse, paar nädalat tagasi yks hispaania sõbranna rääkis, kuidas trehvas teiste eestlastega Madridis. Mõtles hetkeks, et helistab ka mulle, aga kui ma kuulsin, kuidas need tydrukud ennast yleval pidasid, siis oli see hetk, kus vajud häbi pärast maa alla. Rumalamaid inimesi on igal pool, sh ka eestis. Seega selle loogika järgi võiks vabalt ka Eestisse jääda.