Töö leidmine Koh Samuil

Tere!

Kas keegi teab, on võimalik leida mingisugust tööd välismaalasel Koh Samuil? On kellelgi kogemusi, teadmisi? Töö on muidugi lai mõiste aga ei ole veel üldse kursis sealsete võimalustega...
.
.
.
Trip.ee parandas postitust keeleliselt sh.lisas suured algustähed!

Ok, suur tänu vastamast. Esialgu jah plaan minna puhkama, kuid kui meeldima hakkab, võibolla ka elama. Kuid siis tekibki küsimus, kuidas raha teenida? Olen aru saanud, et vähemasti internetiühendus seal normaalne?

Küsin viisa kohta - lugesin küll eelmisi postitusi, kuid kas oleks targem viisa teha ära Helsingi kaudu või on ok ka piiri peal teha (seda 1 kuu turisti viisat siis)? Ja veel oluline küsimus - kas piiril peab olema mingi teatud summa sularaha ette näidata? Või peab arvel olema piisavalt? Kui suur summa?

Kuidas seal elu üldiselt? Kuidas hinnad? Kas seal on meie mõistes kauplusi - riidepoode, kosmeetikapoode, millised on hinnad võrreldes Eestiga? Sellised väiksed detailid, aga samas oluline/huvitav teada, kui pikemaks jääda ja midagi eriti kaasa ei võta :)

sain siia toreda vastuse ja ise esitasin veel portsu küsimusi, kuid need kadusid.. miks?

Hoiatust "Trip.ee parandas postitust keeleliselt sh.lisas suured algustähed!" või mõnd muud trip.ee lisatud märkust peaks võtma tõsiselt.
Minu arust ei ole sugugi raske kasutada suuri algustähti lause alguses ja kohanimedes, vältida slängi või õigekirjas mitte kasutavaid lühendeid jne.

Hästi, võtan arvesse. Kahju, et eelmised postitused kadusid...