trip-krainetrip-ukraine-dark
Töö Norras?

Tere! Öugesin netist sellise tööjõuvahendaja nagu UNIC Management kohta, mis vahendab tööjõudu norra hotellidesse. Kas kellelgi on selle firmaga kogemusi? Oleks väga huvitatud

löö google otsingusse unic managment ja saadki teada.Norra keeles palju huvitavat.

Kinlalt ära mine nende kaudu t66le ise t66tasin 3 kuud norras nende kaudu ja läxin koju tyhjade kättega sest palk mida Unic Management mulle maxis ei v6imaldanud mul kroonigi k6rvale panna kuna elu norras on väga kallis!! Ja mis m6ttega teenida mingile norra crimcale raha???? Nyyd t66tan ise norras otse lepinguga teises hotellis ja tunni palk on 117 nok tunnis mis on ikka k6vasti rohkem kui unic mulle maxis. Kindlasti proovi ise midagi leida saada cv kuhugi hotelli v6i k6ige parem olex kui ise kohale tuled ja otsima hakkad siis saad kindlalt t66d aga see n6ub j2lle raha :)

117 kätte voi maksud maha. Ja mida teed _ ja kuskands oled

nii palju kui mina olen lugenud, pakuvad nad 10-11000 kuus. Et see on ju päris mõttetu summa, sellega võib eestis kuidagi ära elada, aga norras on see vast raske(kuigi nad vist elukoha organiseerivad).

vaata www.unicjob.ee 11300 eek kätte on garanteeritud ja sealjuures on juba olemas transport , majutus, söök . mina just nendekaudu töölt tulin ja jäin rahule. kuna plaan oli õpinguteks raha koguda, siis mul õnnestus päris kenasti kõrvale panna. eks see, kui palju raha järgi jääb, sõltub ikka igaühest endast. aga raha pole ju teadupärast knagi piisavalt ;)

Selleks, et toita neid igakuiselt oma palgast !?. Ok..mõistan, et saad tasuta elamise ja toidu..kuid see pole ju mitte eriti palju. Parem on teenida normaalselt ja kohe otse. Kui palk on 155Nok tund (Bruto) siis saab ka juba ise valida omale elamist ja ega ka see toit siin eriti hullult kallis pole. 11000 eek kuus on 5500 nok...mis on omamoodi mõtetu summa siin Norras. Just 1 kuu toiduraha.

Ise olen juba nende vahendajatega kõrvetada saanud. Parem ikka vormistada tööluba, avada pangas arve jne. Ja kui sattud korraliku tööandja juurde ajab ta need asjad 3 päevaga korda. Tean seda oma isiklikust kogemusest.

Ja kui ikka Inglise keel heal tasemel on siis pole töö leidmine siin mingi probleem !!!

Unic on röövel: toiduraha on 1900 noki, elamine 1500 noki, lennukipilet 910 nok kolme kuu jooksul, bussipilet 33 noki, ravikindlustus 200 noki ja "nii nimetatud dokumentide vormistamine" 1200-1500 noki sõltuvalt lepingu pikkusest, see kõik võetakse palgast maha. Tunnitasu on 70 noki, aga kui need eelnevad asjad maha võtta, siis on tunnitasu 34 noki. Ei soovita nende kaudu minna, kui oma teenitud rahast ilma ei taha jääda!!! Nad on ainult jutupaunikud, kes lubavad maad ja ilmad kokku.

See ju vana tõde, et vahendajad võtavad hirmsaid taxe vahelt. Aga jutu järgi paistab,et see UNIC võtab iga mega palju. Tavaliselt võtavad vhendusfirmad ainult alguses mingid summad, aga see paistab ikka päris röövel firma...

töötasin Norras hotellis ilma vahendajata ja sain palka umbes 19 000-25 000 nokki kuus, süüa sain hotellis megaväikse raha eest ja ööbimine maksis 2500 nokki kuus (hotellilt sain elamise)

Kuidas sa hotelli tööle said? Kas räägid Norra keelt? Tahaksin ise ka paari kuu pärast Norra minna (või siis detsembris, kui on rohkem tööd).Samas sooviks ilma vahendusfirmadeta ise hakkama saada, äkki keegi oskab soovitada mulle kedagi, kes saab mind sellises olukorras aidata, tasu eest.

kas norras ka omakäel ehitusalal läbilööks kui omad ristad olemas keel suus ja algkapital ka millega asja alustada.kui keegi teb siis ootan MAIT

norras alla 135 nok tund on ikka vääga väike palk. Miinimum on 115 nok tund ,mida makstakse, vahendajate abiga saate 60 nok tund, haige juu. ah jaa hinnad.

Õlu heineken 0,5 L - 22 nok tykk Röstsai - kuni 28 nok tykk( saab jama saia ka 8 nokiga Suitsupakk 60-70 nok pakk Liiter odavat viina 210 nok Bensiin 10-12 nok liiter Vorast servelat viil 150 g (keeduvorst) 15 nok pakk,lativorsti norras pole. coca-cola 10 nok 0,5 liitrit hamburger+ koola - 60-100 nok ÜHESÕNAGA KÕIK ON RÄMEDALT KALLIS.MINIMAALSELT KULUB KUUS TOIDULE KUI SÜÜA ODAVAMAID TOOTEID 6000 EESTI EEKI KUU.AGA SEE EI OLE NORM ELULAAD.

siin kallis midagi.Ei tohi kunagi poodi minna ja hindasid hakkata võrdlema Eesti hindadega.Kui saaks Eestis 115 eek tunni eest siis ei mõtle ju kui kallis see on.Päeva palk tuleb umbes 800 nok ja minu arust ei ole midagi siin kalli,selle raha eest saab juba normaalsed tossud siin jalga.Kuid siin on riided küll mega odavad...

Vaidleks vastu !!! Ära osta kokat hinnaha 10 nok...Osta 2L apelsinimahla hinnaga 12 nok ( firs price) Leib on ka saadaval 6 nok-iga.. Keeda parem suppi oma hamburger ja coka asemel !!! Sealiha on saadaval ka 40 nok kilo..lõhe 17 nok( külmutatud)...Ostad 2 kilose lõhe..osa fileed küpseta fooliumis, pea ja saba keeda supiks ning osa fileed soola sisse..igavene vägeva soolatud punase kala saab nädalaks. Ja maksumus ainult 50EEK !!!!!!!!!!! Mina kulutan ise ka tõesti 6000 kuni 7000 nok kuus toidule..kuid söön nagu norrakas..liha, kala jne. Ja ma ei külasta odavaid Kiwi minipris ja Lidli taolisi asutusi. Viina tassin kodust kaasa..ja kui ostan endale nädalavahetuseks 2 sixpakki 0,5 tuborgit või Hansa pilsnerit mis maksab kokku 220 nok..siis ma ära ei sure. 1 nädala supi maksumus on umbes 100 nok..kartul, oad, sibul, till...jne..ning loomulikult omal valikul kas siis kana,kala, liha..

Võin teile laenata kokaraamatut !!! Ja kui palk on ikka 50 000 eek siis võib ju vabalt ka 7000kr toidule kulutada..( kohustuslik õlu on ka juba lisatud ). Kas viibides Eestis kulus toidule kordades vähem ??? kui võrrelda palgataset ja kulutusi toidule ? Ja bensiini ostke nädalavehetuseti, siis liiter ainult 9 nok. Terv Heiko.

mida ma räägin et norra palga eest ei ole siin midagi kallis:)

See firma tegutseb siin taiesti ebaseaduslike meetoditega. Kui jatkuvalt kellegil probleeme on, tasub NAV-i kaudu abi otsida, suunavad vastavalt kuhu vaja. Sealt on tuttavad saanud abi, taheti petta. Ja said ka soovitusi ja juhendust uue tøø otsimiseks.

Lisaks. See 155 NOK tunnis on ikka ysna suur palk ja eeldab erialast tood. Ntks meditsiiniode peaks saama sellest veidi vahem. Oleneb taiesti, mis tood teha. Miinimum ei ole 115. Teatud aladel, mis ei ole kaetud kollektiivlepingue ja ametiyhingutega ei ole tegelikult seatud reaalselt alumist piiri. Sinna hulka kuuluvad naiteks ettekandjad. Tean mitmei rootslasi ja norakaid, kes kooli korvalt saavad 100 NOK bruto. (samas tipp paveas on ikka 400 NOK). minul on 110, nagu ka teistel ettekandjatel. Olen ainuke, kel tooluba vaja. Aga otsa tuleb tipp, keskeltlabi 500 NOK paevas.

Soovitan ise votta yhendust hotellidega mailits/ helistades. Kui voimalik, kohale tulles. Tookate puudus on siin kyll ja leiab kindlasti nadala paariga maksimum.

Kas keegi see suvi kavatseb unicuga minna Norra tööle?

Kui tahate orjana töötada, siis minge kindlasti. Ma jumala pettunud...töö on väga raske, ei oska nad õieti inglise keeltki...ja hinnad on tõesti väääääga kõrged. Räägivad küll, et söögi saab hotelli poolt, aga söök või asi...poole ostad ikka poest juurde. Hinnad on umbes kaks korda kallimad, mis eestis ja see raha mis nad maksavad on naeruväärne. Edu kõigile tulevastele Unicu orjadele!!!

järelikult vales kohas,valel ajal. Ise olen juba 3a norras.Eestis ei käi praktiliselt üldse.Minu arust palgad normaalsed ning ka hinnad on palga järgi paigas.Igatahes on lihtsam ära elada siin kui eestis.

võtsin hääletaja kord peale & ütles, et on ehitaja Norras, nimi Veikko - kas keegi on kuulnud, näinud. Tahaks kontakti saada.