Töö otsimine Suurbritannias

Olen 30 aastane noormees, 5.-ndal augustil lähen Birminghami lähedal ühte personalivahendusfirmasse, et "konkureerida" transporditööliseks palgaga tuhat naela kuus. Kummaline on see, et e-mailis öeldi, et "kõik mu teised sõbrad ja pereliikmed", kes tööd soovivad, võtku kah nendega ühendust :) Kusjuures siiamaani pole küsitud, kas mul NI on?! Põhjus, miks ma sellest siin praegu pajatan: et kui on inimesi, keda see teema huvitab, siis nädala aja pärast saan kirjutada, et mis edasi sai... Wish me luck ! :)

Vahest saad selle NI pärast töölevormistamist?

Igatahes võid mulle meili peale märku anda , endal plaanis eestist 8-ndal lahkuda ja umbes 11-12ndal hakata tööd otsima. Oleks tore kui midagi kiirelt saaks. Muidugi saaks ka tänutäheks siis üht - teist!
arnis112@gmail.com

Tean, NI võib teha veits hiljem, mul tohutu eeltöö tehtud, kui asjast asja saab, siis riputan siia omatehtud "info packi" üles...

kas olete mu siinsed lisapostitused kustutanud? kui see on nii, siis soovin p6hjendusi: ak.1978@mail.com

ak.1978 palun järgi eesti kirjakeele reegleid ja sinu postitused ei kao kusagile.

Kurimoor: kirjareeglid pole mul eesti keeles jah perfektsed, sest olen valiseestlane ning pealekauba tihti kasutan tapitahtideta klaviatuure.

Moderaatorid, palun arge seda kustutage: tahelepanu koik, kes mulle meili saatsid, kuna siit mul postituse lisainfo kadus, siis alustasin paevikut: http://www.suurbritannia.blogspot.com/
Igal vabal voimalusel lisan sinna infot!

Number "kahe" asemel on alati võimalus kasutada "A" tähte! 6 = Õ ja lause algab suure algustähega!
Tegin parandused ja järgmine vigane postitus läheb prügikasti.
Tänan ära kuulamast!

Kullake, su blogi on veel sissekanneteta, kuid loeksin huviga.
Ise olen ehk vähestviisi grafomaan (tegelikult kirjatsura), seetõttu minu blogi on üsna mahukas.
Eks ma toda isiklikel põhjustel olen pidanud, sest alguses tahtis mitukümmend inimest pidevat tagasisidet ja kirjakirjutamine võttis aega ja muutus üsna pingutavaks, siis tulingi tolle blogimise mõtte peale ja sai mitu kärbest ühe hoobiga. Blogi sisaldab nii infot Inglismaa kohta kui ka isiklikku (viimasest võib siis lahkesti üle hüpata, mingit osa lugejaskonnast - nagu minu sugulasi ja sõpru, huvitab ka see temaatika, kuid kui juba blogide jagamiseks läks, panen siis endagi oma siia üles - ehk aitab kedagi mingi infoga.

http://tiinawilder.blogspot.com/

Suurbritannia.blogspot.com igatahes on ta nüüd valmis, loodan et keegi sealt ka kasulikku infot leiab...

ak. 1978 sain just läbi loetud su blogi ja väga super, et oled selle kirjutamisega tegeleda viicinud:) Naerda sai palju,ülevaade reaalsusest on tabav ja hariv on see samuti, omal ka plaan 3 oct. sinna põrutada aga edela-lõunasse siis, ka ranniku äärde, näis mis mind ees ootab, on samuti kogemusi kõiksugu "sitaga" ja ootamatustega USA s elades, ainuke vahe, et ple piisavalt ressursse "seiklusteks" esialgu. Kriban omale tähtsamad repliigid su blogist yles, ehk läheb tarvis, kui juhul seal kus lähen ei meeldi või mis iganes põhjusel tuult tõmban.

Aga edu meile kõigile tööotsingutes:)

Terv.

Teises kohas, uudishimulik, kirjutasid, et lähed Chichester'i. Kui nüüd sihtkoht muutunud ei ole, siis ajasid mind ilmakaartega veidi segadusse:) Hakkab...Kirre, kagu - Chichester jääks siis pigem sinnakanti:) Edela kohta lugedes vaatasin kohe, et ehk Plymouth'isse vms kohta.

uudishimulikp2rdik, kas hakkad kohapeal tööd otsima kui lähed 3.okt või on juba midagi kindlamat silmapiiril?

Ma siin esialgu lähen ühte maasikafarmi olukorda kaema, kui seal see olukord nutune ja tõesti ei meeldi,mõtlen ise tööotsimisele, hetkel küll pole aimugi, mis mind ees ootab...töö suhtes on ok, aga nimelt see karavanis elamine pole mitte teps minu rida ja see võibki selle olemise mul seal olukorda panema, mida nimetaks: põgenee vaba laps:)
Ja Chichesteri lähedal asuv koht nimega Sidlesham,kuhu esialgu maandun.

Icc Tiina Wilder...tegelikult see Chichester jääbki ju otse lõunasse kui kaarti nii suurel plaanis vaadata.
Pigem siis jah kagu suunas.
Oh meid blondiine:D

Tiina, sinu blogi pole enam avalik ? :(