Tööd Liverpoolis?

Tere!

Kas keegi Liverpoolis (või lähiümbruses) töötav eestlane oskab infot/abi anda kuidas sealkandis tööga lood on? Sooviks väga kohta leida, aga Eestist otsides tundub see üsna keeruline, sest erinevates internetiportaalides otsitakse põhiliselt ametnikke ja spetsialiste, kelleks välismaalast ilmselt valima ei kiputa... Hea õnne peale lootes kohale sõita ka ei julge, kuna Eestis laenud peal, mida vaja jooksvalt maksta. Kas keegi oskab nõu anda, kuidas Liverpoolis lihtsamat tööd leida?

Kadri

Mind ennast vaevab sama mure...

Jobcentre lehelt http://www.jobcentreplus.gov.uk/JCP/index.html leiab lihtsamaid töid ka, aga vaevalt, et keegi tööd pakub, kui alles Eestis oled. Poolakad on kohapealt võtta. Ega töö leidmine lihtne pole.

Nagu igalpool UK-s ,otsivad lihtsamat tööd kõik kes siin on. Nende kõige all mõtlen poolakaid, lätlasi,leedukaid jne. Eeliseks muidugi keeleoskus ja töökogemus. Kes kauem kohal olnud tunneb olusid ja tegutseb vastavalt. Samas vaja ikka kohal olla ja rahakott puuga seljas , et hätta ei jääks,seniks kuni mingi töö leiab. Ega keegi aitama ei kipu. Samas vajatakse sotsiaaltöötajaid aga nende kuulutustega saab juba lähemalt tutvuda jobcentre plus ´ist. et mida seal siis nõutakse ja mida mitte.

tuleb riskida, kohale tulla ja siin hakata vaatama. Praegu paras aeg! Voib uurida ka www.myliverpooljobs.co.uk.

Vaadake www.gumtree.com , otsingust google : KH Recruitment LTD, Caterer.com, reed.co.uk Loodan et sellest oli abi!

www.myliverpooljobs.co.uk Caterer.com Kui ma cv üles panen, kas ma siis pean mingi tasu maksma?

Jäta mail kui oled huvitatud EU teotustest startimisel.

Tänud kõigile vastajatele, uurin võimalusi.

EU toetusest kuulaks hea meelega lähemalt: kadrikay@gmail.com

Jonathan Wilder Do you know this man? Jonathan Wilder, New York, NY Birthdate: ... he may be a scammer! BEWARE! More Jonathan Wilder updates coming soon. ... www.myvouchercodes.co.uk/.../jonathan-wilder-33453/ - Puhverdatud - Sarnased lehed