Tööle Hispaaniasse Marbella

Tere

Läheme (mina 23) tüdrukuga(vanus 22) 06.04. 2009 aastal Marbellasse tööd ja elamist otsima. Hetkel on autos veel kaks kohta vabad, juhul kui keegi on huvitatud samas suunas põrutada ja reisikulusid jagama oleme nõus küüti andma.

Andke teada.

Tere mina neiu 24a olen kah minemas aprillis Marbellasse tööd/elamist otsima, Ühendame jõud!!!!

tigekiisu@gmail.com

Sain Sinu meili aga kahjuks gmail paneb segast ja ei ava seda. Saad ehk saata minu teisele adrele. tigekiisu19@hot.ee Tänud!!

Inimesi pole pakkuda ,aga mõne kasti Eesti kodust võiks saata küll .Mul mõned asjad veel Eestis mida postiga vilets saata. Kasti võid lahti võtta ja sisu järgi vaadata ,et poleks kahtlust ,et midagi keelatut autopeale sokutan. Hinnas siis lepiks kokku ,see peaks siis olema soodsam kui postiga saates. Kui on põhimõtteline huvi siis anna teada. Igaljuhul head reisi ja minuarust olete valinud õige suuna :-)

Saite siis Marbellas tööd ja elate nüüd seal. Mina saabun 27.jaanuaril, olen külmapagulane. Kas on seal mõni koht, kus eestlased koos käivad ja juttu ajavad vmt. Näiteks kus teie elate/olete/käite?

Tere! Kas kellelgi oleks pakkumisi, soovitusi, infot väikese korteri ja töö leidmisel piirkonnaks Malagast Marabellani. Saabume Malaga lennujaama 18.märts(mitte enam esimeses nooruses 2naisterahvast). Igasugune informatsioon on teretulnud.

Ei suutnud ennast tagasi hoida. Marabella is a town in southern Trinidad, between San Fernando (to the south) and Pointe-à-Pierre (to the north). Originally a separate town, it was incorporated into the City of San Fernando in the 1990s.