Tööle ja elama Mallorcale

Kas leidub kodanikke, kellel plaanid sel kevadel sammud Mallorca poole seada. Kas siis puhkama või tööle-elama.

Teemaalgataja, järgmisel korral lisa menüüst ka sihtkoht. Lisasin praegu ise.

Mul on plaan siit Eestist kuhugi minna ja ikka tööle. Ja mida rutem, seda parem. Kuidas seal Mallorcal elu on? Mis töid seal teha saaks jne? Mõtlesin ise muidu Küprose peale. . . . . Kirjavead parandatud, hüüumärgid kustutatud. Toimetus.

Uurisin Tripist foorumite kaudu kõike Mallorcaga seonduvat ja täna kavatsen sellega jätkata kuna materjali on mahukat. Soovitan uurida näiteks lehte millele ise sattusin ja kus head kaasmaalased oma kanna juba maha on pannud: http://mallorcale.wordpress.com/ Üldiselt võid Mallorca kandi kohta ainult head kuulda (negatiivset olen siiani ise vähe leidnud). Kliima on muidu juba omaette teema. Aga ega kõik pole muidugi alati roosiline ja laiskvorstidel on Eestiski elu raske. Kuna seal turismihooaeg peagi algamas, siis tööleidmine pisut lihtsam. Oleneb mida teha soovid. Uurisin seda, kas kellegil kaasmaalastest samu plaane ehk seepärast, et olen niipalju aru saanud, et kõige suurem kuluartikkel on seal ikkagi majutuse leidmine. Kahe peale on ikkagi lihtsam loomulikke kulusid jagada. Uurin edasi ja annan enda mõtetest ja edasminekutest kindlasti teada. Hea oleks loomulikult mõttekaaslasi leida.

Päikest

Kui su on vaja malorcale minekuks seltskonda siis mina olen huvitatd küll

ma tahaks juuni-juuli-august kuskil soojal maal olla, kauaks plaanite jääda?

Kui arvestada kliimat Mallorcal, siis Eestiga võrreldes on seal aastaringi parem olla. Iseasi kas seal ka terve aasta midagi teha on. Illusioon on küll leida endale aastaringne töökoht ja ennast tasahilju sisse seada ning ennast üles töötada. Kuid samas peab arvestama ka tõsiasjaga, et peale hooaega peab sammud edasi seadma. Kõik oleneb. Aga samas paljudele kodanikele just selline hooajaline vaheldus sobibki. Seega minu isiklikud eesmärgid on pisut tõsisemad kui lihtsalt hooajaline ots. Loodan, et patrioodid ei solvu, kuid Eestist on ausalt koblakas juba ees. Rabeled ja rabeled krt teab mille nimel. Mitte et mul elu nüüd väga räbal oleks. Töökoht ja eluolu on hea, enda arvates üle keskmise ravastikust. Lihtsalt tunnen, et oleks aeg edasi minna oma eluga ja proovida uusi asju ja väljakutseid. Vanu sildu põletama ei hakka, kuid alati saab ju tagasi tulla kui miski ei sobi. Sellest ka sellised plaanid. Seepärast mõtlengi, et seltsis oleks segasem ja kindlasti ka kokkuhoidlikum.

Mis tööd nagu plaanid sinna tegema minna? Ma läheks ka ikka aastaks vähemalt! Mul on ka sellest Eesti elust nii koblakas ees... Seltsis oleks loomulikult parem minna ja eks neid asju seal koha peal ajada mitmekesi ka parem! Ja kas plaan minna lihtsalt sinna ja koha peal hakata tööd otsima?

Kui kedagi huvitab Cypros siis antke teada. Seal 7 eestlast koos juba et mida rohkem seda uhkem. Hätta ei jää kindlasti

Annan voi jätan enda andmeid et kui huvi on ja ma panen aastaks voi ka kauemaks sinna....

e-mail: linnas(ät)hotmail.com

tel. 56702599

Helistage julgelt... . . . Kirjavead parandatud, järgmise kolepostituse kustutame! Toimetus

Plaan on jah selline, et ise Mallorcale kohale, kuna nii ehk naa oli plaan puhkama sõita. Ja miks mitte ühendada puhkus kasulikuga. Ja kui on soov seal tööd leida, siis nagu mulle on selgeks tehtud, siis personaalne kohalolek on et praktiliselt nõutav. Soov oleks jah muidu kand seal korralikult maha lüüa, kuid eks seda oskab näidata ainult aeg. Võib juhtuda, et peale hooaja lõppu tuleb jalad selga võtta ja mujale liikuda. Kuid kogemuse saab ikkagi. Esialgu on siiski plaan ise kohale lennata, leida kohake kus peatuda, päevake tutvuda olukorraga riigis ning samal ajal silmad lahti hoida. Kortereid renditakse netis piisavalt ja kui otsida siis leiab isegi taskukohase. Ja kui aus olla, siis viimase nädalaga olen leidnud isegi mõne mõttekaaslase, nii et mis oskan soovitada. Ainult pealehakkamist.:)

Kõik kes plaanivad Mallorcale minna, võivad ühendust võtta. Mida rohkem, seda uhkem ja kindlam. Ise plaanin minna mai lõpp või juuni algus ja umbes kolmeks kuuks. Kui on mõttekaaslasi, siis mu msn on siin: maris_ligi@hotmail.com . . . Kirjavead parandatud! Toimetus

Kas Mallorca pole mitte tsipa kallis?

Aga hea idee muidu:) mul saab ka kool läbi ja plaan on nats ilma näha:) Kaalun siin erinevaid variante. Nüüd on veel üks juures:P

Tervist! Mul on plaan minna mai keskel (18nda paiku) umbes kuuks ajaks Mallorcale. Pole seal aga varem k2inud, seega oleks v2ga huvitatud kontaktist kellegagi, kes seal juba pesitseb v6i umbes samal ajal sinna minna plaanib. Saaks ehk j6ud yhendada ja odavamalt korterit yyrida ja yldse oleks seltsis l6busam ringi vaadata. minu e-mail: nellu69@hotmail.com