Tööle koduhooldjaks Inglismaale

Tere! Kas keegi on töötanud Inglismaal hooldajana(koduhooldus)? Kas keegi teab sellisest vahendus firmast nagu Staff Consulting ja kas see on usladusväärne. Või siis Inglismaa firmat Beeche Home Care? . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Ise ei tea aga seal töötas ja peaks töötama hetkelgi yks minu tuttav ja juba pikemat aega, siiani oli ta väga rahul nii töö kui palgaga. Kuna viimasel ajal on naela kurss langenud siis kuulsin et kuna nael pea vördne euroga siis tahaks ta Soome tulla, lihtsalt et kodule lähemal. Mina jälle olen ise hetkel Soomes Porvoo haiglas ja lihtsalt vahelduse möttes oli plaan Inglismaad uurida, siis just Beechcare kuna sinna vöetakse eestlasi tööle. Kui tuttavalt teavet saan, vöin jagada sullegi. Vabandust, klahvistikus pole eesti tähti

Meil õega on huvi selle töö vastu. Ainult ei tea millise firma kaudu seda ajada. Kes teab andke märku.

Kes oskab soovitada millise firma teenust kasutada. Kas ajada Getworki või Staff Consultingi kaudu Inglismaale hooldajaks. Mõlemad firmad pakuvad seda tööd.

Soovitaks otse tegutseda. Otsi sobivana tunduvad kohad välja ja kandideeri http://www.socialcarecareers.co.uk/.

Kui hästi peab inglise keel suus olema,et tööd saada.Minu keel on suhtlustasandil aga mida tööandja nõuab.Kas otse ajades ämbrisse ei või astuda.Või on sul kogemusi otse tegutsedes.