Tööle USAsse

Kas oleks huvilisi sügisel 2007 usasse tööle minemas. Otsin kaaslasi kellega minna sest mitmekesi ikka huvitavam. Arvan et siht koht oleks kas los angeles, miami, new york või chicago. Andke palun teada!

mis tööd sa sinna tegema minna kavatsed ja kuidas?

Plaanis on minna kohale ja siis otsima hakata. Selleks on plaanis raha kaasa võtta nii palju et saaks paar kuud niisama ära elada ja uurida kohalikku elu. Esimesed paar nädalat kindlasti veel ei tööta. Olen uurinud kohalikke üüri hindasi ja uurinud ka palju seal üldiselt elamiseks raha kuluks. Paar tuttavat on usas töötanud ka ja olen neilt palju infot saanud. New yorgis elab üks kohalik tuttav ka temalt saab ka abi kui new yorki minna. Aga tagasi töö juurde tulles: niipalju kui ma olen kuulnud tuttavate käest kes käinud seal tean et töö leidmine ei ole väga raske. Alguses võib näiteks mõnes poes töötada ja siis edasi uurida. Kõik on endas kinni, oleneb kui hästi sebida seda töö asja...

Kui tahad siin hiinlaste juures nõusid pesta siis, tere tulemast. Kõik tööandjad,kes vähegi normaalsed küsivad sinult social s. numbrit ilma milleta sa lihtsalt tööle ei saa. Ja usu mind sa ei taha siin elada nagu, haiti või mehhiko illegaalid. Eestis tunduvalt parem!

kuidas sa kavatsed viisa küsimuse lahendada või lihtsalt mitteseaduslikult seal tööle asuda?huvi oleks ka usasse tagasi minna.ja töö leidmine ei ole seal raske ten omast kogemusest. võid kirjutada oma ideest ja siis vaatame poltaja(ät)hot.ee

Kuule nimetu kommenteerija kuda sina sinna siis said või pesed seal hiinlaste juures nõusid...

Lükkub isegi edasi natuke see reis, arvan et jaanuar 2008

Palun kirjuta mulle mailile.Endal oleks ka soov minna Usasse ja tööle.Loodan,et sa veel pole läinud?!?!

Eee.... kuidas Te tööviisa kätte üritate saada? Või litite muretult turistiviisaga üle ookeani? Endal on mul social security number olemas, kuid aus kodanik nagu ma olen, ei tahaks ilma tööviisata küll sinna tööle minna :) Aga õnneks olen üliõpilane ning seega üritan work and travel'i viisa kätte sebida :)

Ilma tööviisata või elamisloata visake oma peast välja selline loll mõte sinna tööle minna.Ja elamisluba või tööviisat saada on vääääga keeruline.

Miks see ilma tööviisata või elamisloata sinna tööleminek sinu arust loll mõte on. On sul endal üldse õrna aimu, palju seal meiesuguseid tööviisadega töötab? Olin ise Floridas hotellis tööl kaks aastat ja nägin palju neist seal "töölubadega" töötavad. Kui sa ise ennast seal inimese moodi üleval pead ja tööd viitsid teha, saab ka väga edukalt ilma igasugu lubadetta hakkama. Ja kui ka tahaksid sinna tööle minna ametlikult, jääksidki sa mööda Kentmanni tänavat käima edasi-tagasi, et tööviisat saada. Seda ei anna sulle keegi kurat. Endal kavatsus Floridasse naasta, tuleb keegi kaasa?

kle tahakssinna hea meelega tuleks :)..aga räägi palju selleks pappi oleks vaja.

Kohe kuidagi ei saa propageerida ilma tööloata töötamist. Paljutki just sellepärast ei ole Eesti ja USA vahel jätkuvalt viisavabadust, et terve hulk inimesi teeb "rehepappi". Rõhutan, et Eestil on suur tõenäosus saada viisavabadus USA-ga veel selle 2008 aasta jooksul. Ärme siis seda oma tormamisega ära riku, tööd välismaal leiab mujal ka ehk ka ausalt on võimalik. Lisaks tuletan meelde, et võimalik kuritarvitamine toob vahelejäämise korral peaaegu eluaegse sisenemise keelu USA-sse. Ja seda hoolimata viisavabadusest. Samuti on paljude riikidega USA-l klausel, et kriminaalkorras karistatud peavad endiselt viisa taotlema. Ilmselt selline klausel tuleb ka Eestiga.

Heh, kui tahate umbkeelse mehhiklase või odava slaavi immigrandi moodi illegaalselt hotellis koristada või kuskil restoranis nõusid pesta siis laske aga käia :)

Minu arust saab selliseid õlitöid tunduvalt lähemal ja valge inimese kombel teha, näiteks Soomes, aga kui kellelegi "USA"-s olemine või soe ilm nii suurt lisaväärtust pakub et kõik muud tingimused ükskõik on siis aga palun :)

Tahaks kah usasse tööle minna, kui üksi er oleks eriti tore. Äkki kellelgi oleks huvi kampa lüüa? :)

Mina hetkel üritan ka Tokkroosi kaudu USAsse minna. Mis arvad, kui hakkaks koos asju ajama- seltsis segasem...kirjuta mulle: liinuskin@hotmail.com

USAsse tööd otsime

Tervist!

Õpin hetkel Suurbritannias filmi- ja televisioonidisaini ning unelm on ikka olnud USAs üritada midagi saavutada, aga üksi ei sooviks minna. Pole veel otsustanud, kuhu oleks kõige targem, sest LA's on kõige rohkem sellealast tegevust, aga mujale kõlbab ka.

Olen varem käinud ning kultuuriga tuttav, kuid nüüd kisub tagasi.

Plaaniks minna sügisel 2011. Kas keegi oleks huvtatud?

e-mail on kristiina.laasik@hotmail.com

No kui film ja televisioon, siis ikka Hollywood, eksole :) Konkurents on karm, kuid kõik on võimalik. Sky's The Limit

Kuna konkurents on tõesti väga karm, võib juhtuda, et Holliwoodi-karjääri alguses tuleb osaleda mõnes teistlaadi filmižanris. (nagu seda on juhtunud tuhandetega). Tasub teadlik olla ja selles plaanis kodutöö ära teha.

Ameerikasse raamatumüüjaks

Kas kellelgi on Ameerikas raamatumüümis kogemus suve perioodil. Kas kolme kuuga tasub see ära või mitte enamasti olen kuulnud negatiivset tagasisidet. Aga sama oli ka Austraalia kohta.