Tööluba

Ütleme et kui saada tööluba seoses sellega, et kutsutakse tööle washington DC'se, kas võib ka töödata näteks L.A's või kehtib see tööluba ainult n.ö. washington DC territory kohta ja tohib ainult seal töödata? Ja kui peakski selle kutse saama kaua võtab aega selle vormistamine?

aitäh!

Kutse saama? Et nagu keegi USAst (tulevane tööandja) kutsub su tööle? Endal ka selle läbi plaan sebida tööle. Kuid niipalju kui hetkel olen asja uurinud, siis u 6 kuud võib minna viisa taotlusega, isegi kui sul on kutse olemas. Samuti ei tohiks viisa peale kirja minna,et kes ja kuhu su tööle kutsus. See on juba vaba voli, kus sa USAs liigud....

Heaküll, tänan. loodame et ei lähe kirja aga 6 kuud on ikka mega pikk aeg. tavalise viisaga (kus intervjuul käid)läheb paar nädalat, miks sellega nii kaua huvitav läheb?

Tegu tööviisaga, turismi omaga läheb jah ladusamalt..

ok aga mis jutt sellega on et tööviisa maksab paarkümend tuhat?

see jutt võib sellest olla, et tööandja kulutab nt sinu paberimajanduse peale nii palju raha (2000 dollarit ei tundu ameerika mõistes just ülemäära suur summa). või siis keegi teeb musta äri selliste viisadega, et ost-müük vms

nüüd kuulsin et mõnel on läinud 1.5a selle tööloa peale aga see oli mõned aastad tagasi. ehk nüüd on lihtsam peale "viisa vabadus" ja saab 6 kuuga? teab keegi sellest midagi r22kid?