Töötamine/elamine Suurbritannias!

Tere töötasin ühes firmas siin kuu aega. Ma isegi pelga seda avaldamast, kuna sain õnnetul kombel petta. Kui kellegil on mulle tööd pakkuda Londonis, siis palun võta minuga kiiresti ühendust, barbara13@hot.ee. Vaja ju ka pere toita ja elamise eest maksta. Ja nüüd siis hoiatus sellise firma eest kes tulevad töötama siia riiki või juba otsivad tööd. EMS Marketing research asukoht Chistwik. Nendel kombeks lasta inimesel töötada firmas kuu aega ja siis vaatavad, kellele maksavad palka. Paraku juhtus nii, et minule nad otsustasid mitte maksta ja veel mõnele seal. Ja pakkuda võib nii laos tööd, marketingi alal, lapsehoidmist jne.

Kui sekretärikogemusi on, võid toplanguagejobs saidilt kandideerida EL sekretäriks, neil eesti keele oskajat vaja. http://www.toplanguagejobs.co.uk/job-458841.html

See sekretäri tööpakkumine on juba üleval aastast 2006, ma ei tea kas neile keegi ei kõlba et nii kaua otsivad. Igaljuhul väga imelik.

Ei, selles eelkommenteerija eksib. Tegu on erineva asutusega, kus sekretäri vajatakse.

Viimase kahe aasta pakkumistega (mis keelevaldkonda puudutavad) olen hästi kursis ja tean väita, et kordunud on üksnes sõna "sekretär", asutused on erinevad olnud. Siin on kuus tööd eesti keele oskajale (seesama tööandja on küll kahel korral oma sekretäritööd reklaaminud, ometi hilisemas kuulutuses otsitakse ajutist sekretäriabi). Ehk peab eelkirjutaja silmas Canary Wharf'i sekretäritööd, see on küll kordunud - sama kehtib Docklands'i sekretäri töökuulutuse kohta. Samas on võimalus, et töölekandideerija tuli ajutiseks (kuna pakutakse kas ajutist või pidevat töövõimalust). Ja alati võib vaja olla rohkem kui ühte sekretäri.
http://www.toplanguagejobs.co.uk/job_search.php?action=sidebar_search&languages[]=39&locations[]=1-country&search_string=

Ja alati võib nt minna Oxfordi keemiateadlaseks http://www.toplanguagejobs.co.uk/job-458941.html (kuid siin soovitakse kogemustega inimest - võimalus, et teemaalgataja trip'i kaudu niisugust tööd otsib, on üsna väikene).

Olen kevadel kolimas Eestist Londonisse. Elukoht on olemas. Tahaksin teada kuidas on seal laste koolide ja lasteaiaga. Mida ma selleks tegema pean ja millistesse ametiasutustesse pöörduma? kuidas on seal võimalik laste kõrvalt tööd leida? Aitähh.

Oleneb ju laste vanusest. Kui oled UK eluga kursis või oled lapanud siinseid teemasid, siis peaksid teadma, et Uk minnakse kooli 5 aastaselt. Seega alates sellest vanusest on lapsed päeval koolis (reeglina 9-15,30). Lasteaedade kohta on siin ka palju linke pandud, ise sellega kursis pole, kuna lased vanemad. Seda tean, et lasteaiad tasulised ja suht krõbeda hinnaga ja kas tervet päeva üldse aias ongi? Pead otsima teiste teemade alt:D

Tere etsik , Tead , ara sa too parast kyll muretse , siin pole niii nagu Eestis . Olen ise Londonis , alles esimene kuu saab tais , leidsin too kahepaevaga . Tosiasi on see et raagin inglise keelt vaga vahe. Ja yldjuhukl kui kuhugi kandideerid , ja siin vestlusele kutsutakse, oled too saanud. Nad kontrollivad ainult et sa debiilik pole, Ja alles vestlusel kysivad, kas tais või poole kohaga , seega saad ka laste korvalt tood teha. Aga lasteaedadega siin kuradima raske , kui siin tool veel ei kai, on need jube kallid.

Mu meilile hetk tagasi saabunud töö pole küll Londonis, vaid Belfastis. Aga lisaksin selle siia, siin on tegu foorumi modereerimisega, kusjuures intervjuule sõidukulud võidakse soovi korral kompenseerida (arvan, et mõistlikkuse piirides, Eesti lennupileteid vaevalt et kinni makstakse, kuid kel huvi, võiks proovida, tore ju kui keegi eestlane, kes tööd vajab, midagi leiab. http://www.jobcentreonline.com/JCOLFront/JobDetails.aspx?VRef=907257&SOC=3550&SOCSearch=Office+Work+%3a+Call+Centre+Staff&Parent=3500&SOCName=Office+Work&SortBy=Date&Desc=True&JobNo=2

Lisan siia eesti keelega seotud tööpakkumiste saidi lingi (pakkumisi leiab ka Londonisse, Yorki, Bedfordi oleks vene keele oskajat vaja jms). http://www.jobrapido.co.uk/?w=Estonian&l=&utm_source=jobalert&utm_medium=email&zjsid=AzkxHvM%2BMMcJQEbnGvyWQRLorJXrmfiPagfj0Kmi1ZOobxjUtz8AyqTsjQlCWvfA&zdecodefirst=1

Riskid Londonis . On näiteks tekkinud töö pakkumine Au pairile Londonis 1200 kuus, pluss 200 nädalas taskuraha ja kõik loomulikult kohalikus vääringus. Oma tuba, Internet ja söömine peale selle. Kas mõni kommenteeriks, kuidas see tundub näiteks riskide ja pettupakkumise võimaluse tõenäolisuse poolelt vaadates. Palju on võimalusi petta saada Londonis?

Ärge prostiks kyll minge :( iga ajudega naine tunneb seda kõhutundega nii et...

Sellised pakkumised on scam. Nad tahavad sult raha välja petta või siis lähed prostiks. Ma olen ise neid saanud nii palju selliseid pakkumis. Ma ei vaevu lugemagi neid meile. Kõik on ühesugused.

Võimalusi petta saada on rohekm kui oigeid pakkumisi. Kindlasti kohe.

Tere, on ka plaan paari kuu pärast Londonisse tulla. Kirjutage, kes seal juba elavad, jagage muljeid:)

kadriin@hot.ee . . . Trip.ee lisas postitusele suured algustähed!

Tervist:) Meil on plaan minna juuni alguses Inglismaale,Londonisse… Idee ja plaan on suht algstaadiumi, aga minek juba päris ruttu. Saame igapäev midagi uut ja huvitavat teada ja oleme väga põnevil. Plaan on leida töökoht enamjaolt kohapealt. Muidugi ka cv paneme ka saitidele üles. Aga postituse paneme seepärast, et kogenumad inimesed/reisihuvilised meile kasulikku infot jagaks:) Täname. Olge tublid:)

Kena. Mis töökohta plaanite leida? Elukoht olemas?

Palju jagatud infot: London: http://www.trip.ee/…omy/term/459 Suurbritannia tervikuna: http://www.trip.ee/…omy/term/572

Tere. Olen 21a neiu. Olen mitmeid kordi Londonis käinud ning eelmisel suvel olin seal 3 kuud praktikal ja sain veelkord kinnitust, et London on õige linn minu jaoks. Näitused, muuseumid, huvitavad inimesed, melu…see on inspireeriv! Ise õpin tekstiilikunsti, kuid enne lõputööd võtan aastakese nö puhkust, mille tahaksingi Londonis veeta. Ideaalis loodan seal leida erialast tööd, kuid arvestan ka teiste variantidega (lapsehoidmine, poes töötamine, restorani töö jms, kuna konkurents erialasel tööl on suur ja nõutakse eelnevat töökogemust). Peamine ongi minu jaoks seal elamine ja kogemuste saamine, kontaktide loomine jms. Olen avatud ja sõbralik, humoorikas ja elurõõmus neiu. Otsin umbes samas vanuses hakkajat neiut, kel samad plaanid. Koos oleks hea korterit üürida, pidudel käia ja Londoni elu nautida. Korteri saab neti kaudu aetud, töö ilmselt kohapealt. Seega tuleb arvestada algkapitaliga- deposiidid ja elu kohapeal(ja London on teatavasti üpris kallis linn). Niiet kui kellelgi samad mõtted, et tahaks Londonisse pikemaks ajaks kolida, siis suhtleks lähemalt ja hakkaks ruttu raha koguma :) Mina tahaks sinna minna augusti lõpus-septembris.. eva555@hot.ee

Tere! Asi selline, et mõtlesin, et ehk küsin paar asja üle inimestelt, kes on rohkem tuttavad Uk eluga. Nimelt otsin tööd Londoni. Ja tehtigi pakkumine ! Gumtrees siis panin kuulutuse üles ( ja sain normaalseid vastuseid kui ka pervertidelt tagasisidet, mis oli üpris ebameeldiv, aga pole hullu eks neid ikka leidub). Tehti siis pakkumine kodukoristajana ja 550 naela nädala eest ! mis on üsna suur raha, et kui reaalselt hakata mõtlema, aks tõesti siis nii palju makstakse või see on scam ? Muidu tööandja andis oma kontaktandmed ja soovis ka mu Cvd näha. Tundub üsna aus, aga ei tea..

mis te arvate ?

Hmmm, ja mitu tundi nädalas sa selle raha eest koristad? Kahtlane asi...

Äkki soovitakse niisuguse palga eest lisateenuseid ehk ihuharijat-kodukoristajat?