trip-krainetrip-ukraine-dark
Tokkroos - kes selle abil siis lõpuks on käinud USA-s

Tere,

plaan on minna peatselt tagasi USA-sse (OHIO-Cincinnati'sse). Eelmine kord sai turistina käidud ja kasutatud ära sealsete tuttavate lahkust. Seekord tahaks minna iseseisvamalt - üürida endale korteri ja saada ametlikult tööle. Kes seal käinud teavad vast aga, et ilma Social security numbrita ei saa korteritki üürida. Siit ka minu mure ja küsimus. Tokkroos'i programm lubab aidata vaid paberite täitmisel, selle numbri saamiseks. Aga seda numbrit saan ma alles USA-s kohapeal taotlema minna. Kuidas aga on võimalik seal üldse esialgnegi elamine sebida kui seda numbrit ei ole? Lugesin postitusi selle programmi kohta aga need olid üsna vanad. On kellelgi nüüd varasemast ajast kogemusi selle programmi kohta?

P.S. Kes oleks huvitatud ühinemisest? Seltsis ikka toredam välisriigis tegutseda =) Päikest kõigile!

Hei! Mina hetkel olen ka Tokkroosiga koostööd tegemas ja sissemaksugi olen ära teinud neile. Kas ehk suhtleks msn-is: liinuskin@hotmail.com.

Kes ütles, et SSN on vaja korteri üürimiseks? Mingite ahnete diilerite juures küll jah. Aga vaata www.craigslist.org leiad soodsamad pakkumised ja tee leping eraisikuga, ei küsi keegi sult SSN-i ja kõik on legaalne.

Ja kui keegi ikka niiväga tahab SSN-i saada, siis mine tee avaldus ja sulle antakse paber, mis tõenab, et saad SSN omale. Sellega on ka mitmed töökohad nõus venitama.

Palju muidu tokkroos sel aastal work and travel viisa eest küsib?

Suured tänud. Sellist lehte ja süsteemi ma nagu varem ei olegi tähele pannud =)

Tere,

olen äsja lõpetanud keskkooli ja on soov minna USAsse, kas kellelgi on soovitada seal tööd, mille kaudu saaksin tööviisat taodelda, nimelt tahaks iseseisvalt minna, ega soovi aupairiks vms minna, kuna tahaks ka reisida ning erinevatel kursustel käia. Uurisin ka tokkroos.ee lehte kuid sealne aeg ei sobi mulle, nimelt on mul juba ostetud lennupilet dets. ja tagasitulekuks mai kuuks, sain hea pakkumise ning pidin kiiresti ostma, kuna kindel soov minna. Nii et kui keegi on töötanud USAs ja oskab soovitada, seal töökohta, või elamispinda siis võtke ühendust irkakene@hot.ee. Või on mõni muu soovitus või koduleht mida ma veel märganud pole, igasugune info tuleb kasuks, suur tänu igaljuhul:)