Üürikorterid Soomes Helsingis või selle ümbruses

On olemas töökoht Soomes aga vaja oleks üürikorterit 1-2 toalist Helsingis. Kas keegi oskab öelda mis nende üürihinnad võiksid umbes olla? Olen vaadanud Soome kinnisvaraportaale aga ei jaga soome keelest midagi:) Täpsem info ja juhised oleks väga teretulnud kuidas toimida ja üldse seal asjad käivad!

Otsime üürikorterit Helsingis või selle läheduses. 2 täiskasvanut + 1 laps. Kõik pakkumised oodatud: angela@fgr.ee

Annan üürile 1-3 tuba 4 toalisest korterist. Asukoht: Myyrmäki, Vantaa. Hea asukoht. Huvi korral saab ühendust: tonu@swt.fi

Tere! Sooviksin Üürida kiiremaskorras Helsingis korterit:) Asjaga kiire:)
kirjutage hyttliis@hot.ee

Hei! Otsime 2 toalist korterit Helsingis või selle lähiümbruses. Töökohad olemas ja elanud Soomes neljakesi ühes korteris juba 4 aastat. Nüüd sooviks omaette 1 mees ja 1 naine. Ei suitseta ja lemmikloomi pole. eve.liivamagi@gmail.com

Soovin üürida 1-2 toalist korterit Helsinkis.Pakkumised saata mailile ylleriisalu@hot.ee

Soovime üürida üürikorteri Helsingisse või selle läheduses.
2 täiskasvanudt +1 laps. Kõik pakkumised oodatud: katryn17@hot.ee

Soovin üürida 1 või 2 toalist korterit Lauttasaaris.
Pakkumised saata meilile:merli.meiner@gmail.com

Tere

Soovin üürida 1-2 toalist korterit või 1 tuba Vantaal (parim oleks Hakunila, Myyrmäki, Kerava või võimalikult lähedal Vantaa lennujaamale) Aga sobivad ka kõik teised pakkumised.
Email: kata33@hot.ee
Tel: +358465453579

tere

Sooviksime ka perega üürida korterit asjaga suht kiire
1-2 toalist omanikult. Hind võiks olla kun i 700 euri

epp82@hot.ee

Tere. Soovin ka üürida tuba või 1 toalist krt Vantaas soovItav lennujaama ligidal. Teatada laivy666@hotmail.com

Sooviksin rentida 40m2 ja ülespoole korterit , võimalikult helsinki lähedal..Espoo/Vantaa oleksid ideaalsed. Asjaga on väga kiire.

maariod@hot.ee / +37256924559

Tere!

Soovin samuti üürida pisikest tuba Helsingis vahetusõpingute perioodiks (31.08.2011 kuni 31.05.2012). Saan maksta toa eest 250/kuus.

Olen vähenõudlik, kõik pakkumised on teretulnud aadressile: anettegerda@hotmail.com

Otsin elamispinda Helsingis

Otsin elamispinda Helsingis, hind max 400 euri kuus. Alustan seal augusti keskel õpinguid. Tõenäoliselt on tuba korteris maksimum, mis selle summa eest leida võib. Kui kellelgi on midagi pakkuda, siis ootan väga infot.
.
.
.
Toimetuselt: oleksid ehk oma korterijahil edukam, kui lisaksid oma kuulutusele rohkem kontaktandmeid. Loodetavasti saad kuulutuse täiendamisega ise hakkama, kui ei, siis aitame.

Otsin väikest korterit/tuba Helsingis või lähiümbruses!

Tere olen 28 aastane korralik puhas noormees ja otsin endale siis tuba või korterit või siis äkki kedagi kellega koos üürida. Töötan Soome firmas(rongi peal).
0417483531

Tere. Otsin 1 kuni2 korterikaaslast 3 toalisesse korterisse aug. l;pus. 1. septembriks.Korteri hind on 700 eur.Asukoht on Tikkurilas.T'psem info tel. 358465680888.
Minu email renatetishler@gmail.com

Kas keegi teab kedagi, kellel oleks välja üürida tuba või pisikene 1-toaline korter Helsingis?
Oleks vaja alates septembri keskpaigast või hiljemalt oktoobri algusest ja sooviks üürida aastaks.
Töökoht on olemas.

kristjanfun@gmail.com

+372 58 168 746

Tuba Helsinki kesklinnas,Hakaniemi turu kõrval,mõbleeritud,400€ kuu,sisaldab kõike makse.
otenson@newyorkemail.net
0466350092
Andrus

Otsime üürikorterit Helsingis

Otsime 2toalist korterit, 35–45ruutm Helsingis või seal lähedal. Oleme 3korralikku töömeest ja soov oleks umbes aastaks üürida. Üür võiks jääda 500–700eur kuu-nõus tagatisraha ette maksma ja lepingu võib firma nimele ka teha.

Martin +37253666784

Pakkuda soodsalt Kotka kesklinnas erinevaid majutus võimulusi
(nii lühi kui ka pika ajaline rentimis võimalus olemas)
helistada +3725655104 email-gertzauram@gmail.com

Soovin yyrida 2-3 toalist korterit Vantale,asjaga kiire!

algi001@hotmail.com

Soovin üürida korteri Helsingis
Soovin üürida 1–2 toalise korteri kas Länsimäki, Mellunmäki, Myllypuro, Mellunkyla või Kontulas. Võib pakkuda ka teisi kohti Helsingis.

dmitri12345@mail.ru
+358404749219, +37256909610 Dmitri

Soovin üürida aastaks tuba Helsinkis, töökoht Helsinki kesklinnas olemas. Võib olla ka 1-toaline korter või tuba 2-3 toalisest korterist.Olen 100% tubaka-ja alkoholivaba ning puhtusest lugupidav mees.
Soovitatav alates augusti teisest poolest (20.08....)

+358 449139469 DNA
+372 5278158 EMT
ajudoonor@gmail.com

Peeter

Perekond soovib üürida korterit mitte alla 2 toalise Helsinkis.Võib pakkuda ka ridaelamut jne.Kesklinnast maksimumkaugus 30 km.Heal juhul sooviks pikemaajalist lepingut.

0465677673
+37256342664
tarkingboy@hot.ee

Sooviksime üürida Kas Helsingisse või Vantaasse korterit 1 või kahe toalist korterit. Asjaga suht kiire, oleks kohe väga kiire sellega.Hind võiks jääda kuskil kuni 500-rohkem esialgu ei tahaks välja käia.

epp112@gmail.com

Otsin 1-toalist korterit või üürituba Helsingi,Vantaa,Espoo piirkonda.Elamist oleks vaja 01.09.2011.
ulvili@hot.ee

Alates 1. septembrist vabaneb 2-toaline korter (ca 43 m2) Taka-Töölö´s ehk siis veel kesklinna piirkonnas. Üür 740€/kuu sisaldab kõiki maksusid peale elektri. Korter keskmises olukorras, kõik eluks vajalik olemas. Transpordi suhtes asukoht ülihea, majast ca 50 meetri raadiuses lähevad ühiskondliku transpordiliinid pea kõigisse Helsinki ja Espoo ning Lääne-Vantaa piirkondadesse (südalinn ehk raudteejaam on idee poolest jalutuskäigu kaugusel). Ca 300 meetri kaugusel majast ka kaks eri kohta, kus saab tasuta autot parkida. On keegi huvitatud?

Soomes töötav ja öppiv naine, 40+, soovib yyrida tuba Helsingis vöi selle lähiymbruses. Soovitavalt juba septembri algusest.

Tel.Soomes +358 41 705 6634 (041 705 6634)
mail. millamilla@gmail.com

Vajan kiiresti üüri tuba või korterit Vantas või selle lähedal. janek.koosa@mail.ee

Kahjuks juhtus sel nädalal nii, et polnud korralikult aega arvuti taha tulla enne kui nüüd. Aga seoses minu 16.8 "kuulutusega" väike kokkuvõte toimunust - äkki on kellelegi abiks.
Taust siis see, et tegemist Mannerheimintie korteriga, mille paar aastat tagasi naljaka juhuse läbi (või siis kummalise juhuse - kui nii kirjutada, siis hakka või Coelho "Alkeemikut" tõsiselt võtma) ilma Soome isikukoodita üürida saime. Üsna tavaline korter, ainult erakordelt heas asukohas ning väääga mõistliku hinnaga.
Aga - mis oli minu jaoks korteri üheks vaieldamatuks plussiks - aknad Manskule - oli mu naise jaoks suureks miinuseks ja nii otsis ta juba kevadest midagi, mida mõistliku hinnaga osta saaks (see õnneks veel Hesas ei õnnestu). Ja kui naine iga päev mingit mõtet arendab, mis küll väga meelejärgne pole, on mõistlik talle ikkagi järele anda. Nii juhtus, et ta sai töökaaslase sõbrannalt üürida korteri, mis temale rohkem sobis. Korter kohe vaba ja tegime lepingu ära, et kolime sisse 1st septembrist (ja reaalselt kokkuleppel omanikuga veel veidi varem).
Andsime asjast teada vanale omanikule ja tema kinnisvarabüroole ja siinkohal oluline moment. Soomes on tähtajatutes üürilepingutes tavaliselt klausel, et kui lahkute enne 11 kuu möödumist lepingu algamisest, siis maksate trahvi 1 kuu üüri ulatuses. Hiljem on etteteatamistähtaeg 1 kalendrikuu. Aga mitte teatamise päevast, vaid selle kuu esimesest päevast, mis järgneb teate esitamise kuule. Ehk siis - kui tahate lahkuda oma pinnalt ja annate sellest omanikule teada 3ndal oktoobril, siis seaduse järele on teil kohustus maksta renti kuni novembri lõpuni.

Teisipäeval vestlesin siis omanikku esindava maakleriga ja peale seda mõtlesin, et äkki tasub asi ka trip.ee´s üles riputada, tihti siin korterit otsitakse. Pealegi on tegemist erandliku omanikuga, kes on nõus tegema lepingu ilma Soome HT´d omava isikuga (sel juhul peaks muidugi olema tööleping mõne asjalikuma asutusega). Igatahes - mida rutem asi kaubaks läheb, seda odavam meile.

Aga jõudsin mõned sõnumid vahetada ainult ühe inimesega ja siis tuli üle ei tea mis aja olukord, kus kütsin mööda lõuna-Soomet ringi ja ei saanud korralikult arvutit vaadata. Juba kolmapäeva õhtul maakler helistas ja ütles, et tal on kolm huvilist, kas saab reedel (siis eile) kell 15.00 vaatama tulla. Ok, sättisin end selleks ajaks koju.
Kell 14.58 maakler helistas alt ja ütles, et kuis sisse saab. Tegin summeriga ukse lahti ja jäin siis mõnda huvilist ootama. Esiteks saabus liftiga (maja on ehitatud 1937 ja lift töötab sellest ajast saadik) üks oma kaalu kohta liiga lühike tädike, kes teatas kohe, et tyttöt tulevad trepist, kuna need ei mahtunud lifti.
Ok, tädike tuli tuppa ja peagi ka tyttöt. Üks, kaks, kolm, neli, viis, kuus jne. (jõudin veel mõelda, et palju lapsi tädil ikka) aga siis saabus umbes minuti jooksul oli meie kahte tuppa veel umbes 30 inimest ning nende järel kinnisvaramaakler.
Oi johhadii! Kõige pullim muidugi see, et korteri saamiseks peab täitma avalduse ja maakleril oli umbes 20 eksemplari kaasas ning neist tuli selgelt (5 koopiat kindlasti) puudu. Ma olin varunud 15 minutit selleks esittely´ks , aga läks ca 30 ja iga minut oli väärt vaatamist!
Hea on see, et selles konkurentsis võideldakse välja võimalus juba homme sisse kolida (maakler saab oma fee kätte siis, kui uus leping on tehtud&makstud). Halb muidugi see, et minu väljakäidud hind tõuseb päris kindlasti kuskile 850 juurde. Ning muidugi see, et eestlastel poleks seekord siin mingit võimalust olnud tavaoludes.

Ja siit ettepanek trip.ee tegijatele - äkki õnnestuks välja mõelda süsteem, kuidas taolist infot saaks paremini edastada (me teadsime tegelikult juba 12ndal (siis allkirjastasime uue üürilepingu), et taoline asi jääb vabaks). Olen üpris kindel, et iso-Hesas korterite üürimine on paljudele paras peavalu. Kui keegi hakkab selle peale huutama, et see on reisifoorum, siis äkki saate mingi mudeliga kulusid hakata tasa tegema ja kisajale meelde tuletada, et kunagi tegi ka Nokia ainult kummisaapaid.

850 on ka suht odav, sellepärast tuli palju tahtjaid.
Paljud võtavad ühetoalise eest 1400 eur.

1,400 võiks yksiö vast Eirarannas olla, mujal hästi ei usu. Nii hull olukord ka ei ole. Aga kui Helsinki linna sees (reaalselt tuleb kõne alla vast Mellunkylä´s või Vuosaares) 40 m2 korteri alla 700 leiate, siis on ülihea diil küll.

Otsin Helsingis korterit või tuba.Üürilevõtmine koheselt ja pakkumine numbrile +358 449189103 K.Peiponen

Tere!
On pakkuda tuba Vantaas perioodil 26.08 kuni 10.09 (ka). Lisan kodulehe kust saab pilte vaadata: http://www.forenom.fi/…ehaku/Vantaa. Kahe nädala hinnaks on 300 eurot. Kõik pakkumised on teretulnud.
Huvilistel võtta ühendust tel. teel +372 5553 2604 Oliver

Tere.
Sooviks üürida tuba Helsingis või Espos.Olen 25 aastane naine.Asjaga väga kiire.Pakkumised oodatud ktlyn7@hot.ee või siis +37254610224

Tere!
Vöin pakkuda 2 toalisest korterist 1 -te tuba.Majas saun,pesutuba koos kuivatus ruumiga,kui on auto siis parkimiskoht olemas.Korter asub Karakallios,Helsingist 15 km Espoo poole.Korer asub suure toidupoe Lidel körval,hea bussi uhendus Helsingiga,(bussieatus ca 199 m).Leppävaarast ka rongi uhendus,Leppävaarani 2 km
Hind 35o eur/kuu
Lisa info
sirjele@gmail.com
0449595310

Kes on huvitatud toa üürimisest, helitstaga 0466451068, Hind 400.- Kiire! Peab armastama koeri! :)

Meesterahvale anda üürile Helsinkis, Vantaa, Hakunilas (5/1) 2-toalisest korterist üks tuba. Osaliselt möbleeritud, keskküte, kaabel-TV, trepikoda lukus, dush, saun, rõdu. Helsinki keskusest 20 min. autosõidu kaugusel Lahti ja keha III ristumise kõrval. Üür 380 + elekter.
Info:
mob. 53505860
karukats@hotmail.com

Tore on lugeda, et leidub häid inimesi, kes abistavat nõu jagavad.
Kuid kas kellelgi oleks ka värsket infi vabast töökohast Soomes?
Meie tööportaalides leidub ülelahe tööpakkumisi vaid meestele või meditsiinitöötajatele.

Lugupidamisega

inks111@hot.ee

Kuna tekkis töökoht ja elamisvõimalus Raumas, siis annaksin üürile osaliselt möbleeritud korteri Nurmijärvel. Asjaga suht kiire.... loomulikult on mul ka võimalus sellest loobuda, aga eks nende elamispindadega on nagu on. Esialgu siis annaks kasutada 6ks kuuks. Eks edaspidine aeg sõltub tökohtadest ehk siis asukohast :)
Andmed siis korteri kohta - 60m2, Nurmijärvel, 2 tuba, internet
Hind oleks 800 euri kuu

Kontakt siis allan1974@hot.ee
+358466179930

Soovin üürida Helsingis või selle lähistel korterit, sobib hästi ka tuba korterist.
Üürimisega on väga kiire!!!
Kontakt 417006319

Kiiresti välja rentida elamispind Helsingis /Malminkartano/,alates 15.septembrist 2011 kuni 15 novembrini,350.-,vesi ,elekter hinna sees,3 kr.rõdu. KIIRE! Võta kohe ühendust .

Soovin majutust Lahtis. Kas kellegile kaasüüriliseks vms. Ja äkki keegi oskab soovitada mingeid ühikamoodi majutust vms.

Ettetänades,
kairit.ounapuu@mail.ee

Soovin üürida tuba või 1 toalist korterit Kirkkonumi lähistel. Kole kiire :(
Tänud kui aidata saad.
helila@hot.ee tel.+358465440341

Anda üürile suurem tuba kahele, Helsingi kesklinnas.
Kiire!
otenson@newyorkemail.net
52910006
0466350092

Tere,

Noor pere soovib üürida 2-3 toal. korterit Helsingis või selle vahetus läheduses, pikemaks ajaks. reilasa@Yahoo.com või +372 58145247
Viibime Helsingis, seega saaks kohe vaatama tulla võimalikku üüripinda.

Tere
Üürile anda tuba Vantaas.
Info tel 358466126885.

Tere, soov üürida 1-2 toalist korterit Porvoos või selle lähiümbruses.
Kui kellegil on midagi pakkuda siis info palun - allarmiks@gmail.com

Tere!

Soovin samuti üürida pisikest tuba Helsingis vahetusõpingute perioodiks mai lõpuni 2012.
Sisse sooviksin kolida nii kiiresti kui võimalik.

Saan maksta toa eest 250/kuus.

Olen vähenõudlik, kõik pakkumised on teretulnud aadressile: anettegerda@hotmail.com

Tere!

Otsime korterit Rauma? Oktoobri alguseks, mees saab Rauma tuumajaama tööle. Oleme kolmekesi, mina ja mu mees ja 3 aastane poja. Sooviksime kas 1 vei 2 toalist korterit.

Andke palun teada, ettetänades pisike pere kes tahaks alustada uut elu :)

Tevist. 22a noormees ja soovin üürida tuba. Helsinki, Espoo , Vantaa kandis. Viisakate elukommetega ja siin olen autojuhina tööl ja töö on pikaajaline.
Ette tänades..
e-mail RivoBrand@live.com
tel: +358417040273

Sooviksin üürida,pikemaks ajaks korteri Soomes ,Vantaal,Tikkurillas või lähi ümbruses Helsingis 1– toalise korteri.Kõik pakkumised oodatud.Töökoht olemas ja korralik tütarlaps.Helistada tel. 0445664744 Ettetänades.

Anda üürile tuba Vantaa Hakunilas naisterahvale 300 € kuus.

Info: korter.vantaa@mail.ee

Üürikorterid Soomes Helsingis või selle ümbruses

Tere!

Üürile anda 2 toalisest korterist üks tuba Helsingis, hind 450 eur kuu, alates oktoobrist. Üks tuba eraldi, teine avatud köögiga. Soovitavalt naisterahvale 30+, 40+, kuid ei ole välistatud ka muud variandid. Huvi korral saab ühendust võtta: kikki2611@hotmail.com

Tere
Sooviksime üürida Soome korterit pikemaks ajaks,Vantaal,Myyrmäkil,Malmis... või lähi ümbruses helsingis,1-2 toalist oleme kahekesti 1-mees ja 1-naine.
Ise muidu asume Helsinki piirkonnas,seega saaksime kohe vaatama tulla,kui võimalik.
Sisse sooviks kolida nii kiiresti kui võimaik.
Kõik pakkumised on teretulnud : etheltoomla@mail.ee
tel: +358465420118
+358465420126

Ettetänadest,
Ethel!

Vantaas rendile anda ilus suur tuba, bussipeatus maja ees.
Hind 400 eur.
+358466186885

Tere, Juuku
Kus kohas vantaas see asub? Ja kui suur see tuba on?
On see veel vaba?

Lugupidmisega,
Ethel

Tere!

31-aastane mees otsib elamist Helsingisse pikemaks perioodiks. Ideaalne oleks 1-toaline korter, kuid sobib ka tuba korterist. Olen korralike elukommetega, puhtusest lugupidav töömees. Asjaga on kiire! Kõik pakkumised on teretulnud: sillu01@hotmail.com või telefoninumbril +372 5520421

Ette tänades,
Marko

Sooviksin üürida Helsingis 1 või 2 toalist korterit, sobiks ka tuba korterist.
Kontakt 465233627

21-aastane neiu üürib tuba! Soovitatavalt Espoos või Vantaas. 0403623710

Tuba,Helsinki kesklinnas, anda üürile 2toalsest korteris,naabriks rahulik ja vaikne noormes.
anda teine tuba üürile kahele korralikule naisterahvale või meesterahvale.
kiire!
0466350092

Vaba alates 30 september ehk siis hommsest.

Tere,
Noormees (24) otsib elukohta helsingisse, asjaga on kiire.
Ootan pakkumisi: arusoo23@gmail.com

Guido.

Soov üürida tuba või 1-toalist korterit Helsinkis.
Kellel pakkumisi, palun andke teada!
greeta.kirt@gmail.com

23 aastane naine sooviks üürida 1-2 toalist korterit vantaas või selle läheduses.saab kohe vaatama tulla ja kui sobib siis ka kohe üürida.kuna asjaga on kiire,siis ootan kõikki pakkumisi.
ette tänades...
liansik007@hotmail.com

Otsin ühetolisesse korterisse 35m2 korterikaaslast korter asub Kontulas. Metroo on 5minni kaugusel ja poed ka.
helista ja küsi lisa 0417280118

Tere,
Olen 24.aastane noormees, tootan soomes, kuid l2hitulevikus oleks vaja uut elamispinda. K6ik pakkumised on oodatud:
arusoo23@gmail.com
tel: 0417029246

Otsin üürikorterit Helsingisse 1-2 toalist. Kõik pakkumised on teretulnud.
xllashes@hotmail.com

39a.mees soovib üürida tuba korterist Helsingis,pikemaks ajaks.
Üürimisega on kiire! Kõik pakkumised on teretulnud: maritroos@hotmail.com või tel. +358465233627

2 noormeest otsivad ajutist elamispinda 1–3 kuuks helsingis või selle lähiümbruses.

Asjaga väga kiire!

Tel nr 041 707 3416 või siis 041 707 3414

Otsime odavat korterit või tuba Helsingis või seal lähedal.Kas kellelgi on pakkuda midagi? (Oleme kaks korralikku ja väga puhast naisterahvast) Asjaga väga kiire!! 58353096 ehameriloo@hot.ee

Tere, kaks neiut otsivad kevadeks/suveks üürikorterit. Oleme korralikud ja toredad, ei suitseta. Korter peaks olema Helsingis, Vaantas või Espoos. Ootame kõiki pakkumisi. :)
nele_44@hotmail.com

Tere,kaks naisterahvast otsivat odavat tuba/korterit Helsingis või Espoos.Pakkumised saata meilile: mari1969@hot.ee

Tere.Sooviksin üürida 2-3 toalist korterit vantaa kandis.Olen nõus maksma 800.eur kuu.Väga kiire.Helistada 0445664744

Tere. Pakkuda naisterahvale 3 toalisest korterist tuba Vantaal Hakunilas, 350 euri kuu, vesi, elekter hinnas. Tuba on saadaval alates 03.11.2011.

valerily@gmail.com
044 3375085

Tuba välja üüritud

Soovin üürida 3toalist korterit/ridaelamut

Pere kahe lapsega sooviks üürida korterit vöi ridaelamut. Vöib pakkuda ka 4toalist. Soov oleks Helsingi piires . Pakkumised teha meilile piacere32hot.ee

39a.mees sooviks üürida tuba korterist Helsingis,pikemaks ajaks.
Üürimisega on kiire! Kõik pakkumised on teretulnud: maritroos@hotmail.com või tel. +358465233627

40-aastane sportlik karske puhtust pidav taksojuht otsib tuba või voodikohta novembri algusest Vantaal, soovitavalt Tikkurilas või ümbruses.
Tel. +37258108825
haax.klum@hot.ee

Tere rahvas!
24 aastane noormees vajab suhteliselt kiiresti tuba või nö. voodikohta soovitavalt Helsingis.
Ootan pakkumisi: arusoo23@gmail.com (külastan meili iga päev)

Ootan huviga!

Välja üürida elamine Helsingis!

Aasta algusest, kaheks-kolmeks kuuks üürida välja 3-toaline ridaelamu Pukinmäes, Helsingis. Ühendused linna väga head. Tasu ja täpsem aeg kokkuleppel. kristiina7@gmail.com

Korralikule naisterahvale välja üürida 1 tuba 3-toalisest ridaelamust Pukinmäel, Helsingis. Ajavahemikuks November-Detsember. Üür 350.-/kuu. Elekter, vesi hinna sees. Ei sobi allergikutele, kuna elamises koer ja jänes. Ühendust võtta kristiina7@gmail.com, 0443436077

Alates jaanuarist 2012 üürile anda naisterahvale tuba kahetoalises korteris mis asub Malmis.Kulud 300 ringis.Ühendust võtta katryn007@gmail.com

Korralikele inimestele välja üürida 3-toal. möbleeritud korter Vantaas Myyrmäki linnaosas. 2-3 kuuks. Võib ka tubade kaupa üürida. Kogu korteri hind 905 eurot kuus + 20 eurot inimese kohta (vesi, elekter, internet)
Väga hea ühendus Helsingisse ja mujale pealinna regiooni. Lisateavet saab raivo35@msn.com

Soovime üürida 2-3 toalist korterit helsinkis või selle läheduses.
e-mail plika1@hotmail.com

Tere
Soov oleks üürida 2-3 toaline korter helsingi ümbruses.Kõik pakkumised oodatud emailil kaspar81@hot.ee
Lugupidamisega
Kaspar

Anda rendile

Anda rendile tuba Kauniaises 2-toalisest korterist alates detsembrist.Toa hinnaks oleks 300 eur.Helistada tel.+358465680888

Soovin üürida Helsingis või Helsingi lähedusse 1 toalist korterit uue aasta alguses. Oleme korralik kolme liikmeline pere: mina mu naine ja 2 nädalane beebi, töötan Soome firmas juba aastaid, kuid lapse sündides tekkis vajadus kolida Soome. Esialgu küll aastaks, kuid võib olla et pikemaks. Oleme mõlemad mitte suitsetajad ja alkoholi ei tarbi. Hoiame väga puhtust. Korteri hinnatase võiks jääda 400 kuni 550 euro piiresse. Pakkumised saate saata meili aadressile jaanus.cool@mail.ee valdan soome, inglise ja eesti keelt.

Korralik ja puhtust armastav naisterahvas sooviks kiiremas korras üürida Helsinkis 1-e või 2-he toalist korterit ja seda pikemaks ajaks.Kõik pakkumised teretulnud meili aadressile mallemee35@gmail.com

Otsin naisterahvast toakaaslast. Üür 250 eurot. Tel. +358443341830

Palun aidake!

Soovin üürida Soomes korteri või toa. Asukoht Espoo; Vantta; Lautasaari. Asjaga on väga kiire!
Tel.+37255525006,+358465651400

39a.mees sooviks üürida tuba korterist Helsingis,pikemaks ajaks.
Üürimisega on kiire! Kõik pakkumised on teretulnud: maritroos@hotmail.com või tel. +358465233627

Otsime 2-3toalist üürikorterit Helsinkis, soovitavalt umbes 10 km raadiuses Viikkist. Töökohad olemas.

Üürile anda ridaelamu bokse Keraval

Pakkuda ridaelamu bokse Keraval üürile ,5e toalised 109m2 , äsja valminud majad .Saun, terass ,uus köögimööbel jne
Hind 1500.-eur kuus

Info: 041 760 3393

Üürile anda tuba kahetoalisest korterist Malmis tel+358400777308,jäta sõnum.

Üürile anda 3 toaline korter Rajanmäel ajavahemikus 1.12.2011-31.12.2011 .
Helsingisse autoga 30min. Lähedal kõik eluks vajalik. Korter korralik. Võimalik üürida ka üks tuba. 0407796443 Timo

Soov üürida tuba Veikkolas või Nummelas :)
Aitäh!
mare.lehis@gmail.com
0468126335

Noormees Otsib ühetolisesse korterisse 35m2 korterikaaslast korter asub Kontulas. Metroo on halva ilmaga 5minni kaugusel ja poed. soovitavalt naine 40­+
helista ja küsi lisa 0417280118

Üürile anda tuba Helsingis!

Korralikule naisterahvale välja üürida 1 tuba 3-toalisest korterist Kontulas. Üür 400€/kk, sisaldab elektri ja vee. Parkimise võimalus tänava ääres. Metrooni 5 min. jalutuskäik. Korteris elab ka üks kass.

Helista ja küsi lisa 0452375030 (kui ma ei vasta siis olen tööl)

Otsin kaasüürilist alates 01/12/11 kahetoalisesse (47rm, sees saun) Aapramintie, Vantaa. Hind 450.-eur. kirjuta eeed@hot.ee

Üürile anda 1 toal korter Pasilas Helsinkis 34m Hind 700 eur

kirjutada lleevike@yahoo.com

Otsime kaasüürilist 3-toalisesse korterisse Helsingis

3 naist ( 40– 50 ) otsivad kaasüürilist /naisterahvast/ 3-toalisesse korterisse Helsingis ( 12 min rongiga kesklinna). Korter 75,5 m2, 3. kr.,rõdu,köök, 2 mag.tuba,internet.Üür 235.-€ kuus + elekter ja internet.Alates 1. detsembrist 2011, sisse saab kolida kohe. Kiire!! Võta kohe ühendust marabella@hotmail.fi

Üürile anda kevadeni elamispind Malmis katryn007@gmail.com

Tere.
Olen 22 aastane naine ja oleks vaja elamispinda Helsingis 2012 märtsi kuust alates. Ootan pakkumisi meilile: minnim3@gmail.com

Üürile anda tuba 2 toalisest korterist Vantaal, Kaivoksela. üür 350 kuu.
RivoBrand@live.com
tel: +358417040273

Tere,
Otsin ühetoalist üürikorterit otse omanikult.Algusega 1.1.2012. Võib olla ka lühiajaline 1 kuni 4 kuud. Helsingis või Ida-Helsingi kandis.
Palun saata pakkumised emailile hahven@gmail.com

Tere,
Otsin üürikorterit/tuba Helsingis (ka lähiümbruses) nii kiiresti kui võimalik. Sobib ka lühiajaliseks perioodiks.

Ei suitseta ega joo, meesterahvas, 24.

alukosy@yahoo.com

tere!
Soovin koos mehega üürida väikest korterit või tuba soodsa hinnaga Helsinkis või selle lähiümbruses. Oleme `üle 50, vaiksed, tubakavabad.
Elamispinda vajaks jaanuari teisest poolest.
Kontakt rnurme@hot.ee

Tere ja kaunist jõuluaega kõigile,

Oleks kiiresti vaja elamispinda Helsingi-Espoo-Vantaa piirkonnas.
Oodatud on kõik pakkumised ning asjaga on kiire.

kontakt inks111@hot.ee

Soovin yyrida omaette tuba korterist,Helsinkis.Olen 40+,naine,ja yyrimisega kiire.Ette tänades!E-mail:sixpix@hot.ee,tel.nr.0401343834

39a.mees soovib üürida tuba korterist Helsingis/Espoos,pikemaks ajaks.
Üürimisega on kiire! Kõik pakkumised on teretulnud: maritroos@hotmail.com või tel. +358465233627

Tere!

Soovime elukaaslasega üürida 1-2 toalist korterit helsinkis või selle ümbruses (Uusimaa piires). Oodatud on kõik pakkumised e-mailile: angelakrantsiveer@gmail.com

Ettetänades,

Angela

Otsime ka üürikorterit Helsingis, tahaks 2-toalist möbleeritud korterit, kiire. Pakkumised tel +372 53 422 699 või e-mail m1peal@hotmail.com

pakkuda 1 tuba Eura linnas 2 toalises korteris 250~.- euri kuu

jahvataja@hot.ee

28a mees otsib tuba Espoo-Vantaa piirkonnas, pakkuda võib ka muud Helsinki kanti.Olemas Soome pangaarve, vero jne vetu83@hotmail.com

Soovin üürida tuba Helsingi piirkonnas

28a mees soovib üürida tuba Helsinki piirkonnas, Espoo-Vantaa, KehaI. Oodatud kõik pakkumised.
vetu83@hotmail.com

Soovin üürida 1- või 2- toalist korterit Lahtis. Kiire!
karneli.meister@mail.ee

Soovin Helsingis üürida tuba.

Tere,

soovin üürida Helsingisse toa.Olen naine 40+. Ei joo, ei suitseta.
kui on pakkuda siis minu e-mail : wavel@hot.ee
Aitäh

Üürikorterid Soomes Helsinkis

Sooviksime üürida 4 toalis korterit Helsinkis või selle lähedal max.20 km .Kui kellelgi midagi pakkuda siis jätta teade sõnumitesse. Korteriga suht kiire !

tel.nr 0466498350

Helsinki´s Kallio´s ,anda tuba üürile kahele inimesele,korter 2toaline,väga hea asukohaga,naabriks vaikne noormees,korter on remonditud 2011,
olemas kõik eluks vajalik.
otenson@newyorkemail.net

Kellel huvi üürida tuba Helsinki lähedal Veikolas (32 km Helsinki kesklinnast) võtku ühendust numbril +358 449194950 Kristo. 1 tuba 300 eur. Vaba on 3 tuba eramajas.

Anda üürile 3-toal. korter 3 kuuks või tuba pikemaks ajaks. Myyrmäki linnaosas. Väga hea ühendus Helsingi kesklinnaga ja muude kohtadega pealinna regioonis. Mööbel, voodipesud, nõud – kõik on olemas. Tuba 300 eurot kuus, terve korter 1000. Sobib ka lastega perele, kuna püsielanikel on ka 2 väikest last. KOhe vaba! Lühike enesekirjeldus saata raivo35@msn.com

Soovin üürida toa Helsingis Pasilas märtsi kuust alates. Kui kellegil on midagi pakkuda siis palun võtke ühendust emaili teel : minnim3@gmail.com.

Tere, 3 neidu soovivad üürida 1-2 tuba Helsingi ümbruses -Vantaa, Espoo.
Kiire!
mimmux@hot.ee

Töötan Helsingis ja otsin korterit. Kellel on pakkuda koht oma korteris votke yhendust telefonil 0465664086 voi maili kaudu aire33@hot.ee Olen rahuliku loomuga, ei soovi elada lärmakate ja lohakate inimestega. Tore kui ka sobrad saaksid kylas käia.

Töötan Helsingis ja soovin oma 4-liikmelisele perele üürida 3–4 toalise korteri või väikese maja väi majaosa Helsingis.
+3725164490; +358417297994; karmen789@hot.ee

Soovin üürida tuba (kahele) Helsinkis. Kiire! degba@hot.ee

Anda üürile TUBA kahetoalisest korterist naisele alates 19.veebruar. Jäta telf.nr. korter.vantaa@mail.ee ,võtan ühendust.

Tere,

pere kahe lapsega sooviks üürida korterit või ridaelumoboksi Helsinki lähiümbruses pikemaks ajaks, max 40km kaugusel. Hind võiks jääda kuni 700eur.

Pakkumised palun meilile ninnu3@hotmail.com

Tere.Otsin kaasüürilist Pasilasse Helsinkis tel 0417291020

Tere,
anda rendile tuba Kauniaise lähedal, hea bussiliiklus, internet, pesutuba, uues majas. Rent 300 eur.
tel. 0465680888

Tere,
Sooviks üürida 2-3 toalist korterit Helsingis või selle lähiümbruses. Palun ühendust võtta arusoo23@gmail.com

Üürile anda 3-toal. möbleeritud korter Vantaas Myyrmäes. 3 kuuks. Hind 1100 eurot kuus. Võib ka tubade kaupa. Toa hind 400 eurot kuus. Lisainfo aisakell7@hotmail.com

Koheselt üürile anda Helsinkis Kannelmäki lähedal Hakuninmaal (Helsinki ja Vantaa piiril) 1 tuba 2-toalisest korterist 2-korruselises majas väga mõnusas ja rahulikus piirkonnas. Korteri pind on 60 ruutmeetrit. Üüri hind kuus on 407eur + elekter ja lisandub ühekordne garantiiraha 250eur. Üürimise lõppemisel selle tagastan. Vesi, küte ja internet on hinnas sees.
Helistada siis numbril +358417100570 ; +3725245660 ja ennem kella 14.00 ei ole kahjuks võimalik kõnedele vastata. See kehtib kõikide päevade kohta. email: ingmaraljas@hot.ee

Otsin tuba.

Olen 50a naine otsin tuba Müürmäe ümbruses. Kiire! Olen tööl Soomes juba üle aasta. Kõik pakkumised oodatud. tef: 417408102 meil: vahersiiri12@hot.ee

Otsin kaasüürilist 1 toal korterisse Helsinkis Pitajanmäel Soovitav naisterahvas üle 45 tel358 468469368

Helsingis(Kontulas)välja üürida möbleeritud tuba vanemale naisele. Hind 400euri. Sinna kuulub vesi, elekter, saun, pesuhoone kasutus, internetiühendus (ka viasat olemas). Maja asub vaikses kohas. Puhas. Uksed lukus. Mets ja suusarada maja taga. Hea ühendus metrooga(6 min.kaugusel). Kauplused ligidal. Tel+358449661012. Ühendust saab võtta ka skorpionneitsi@hotmail.com

Üürile anda Espoos 1 tuba ridaelamust korralikule ja puhtust armastavale naisterahvale. Helsinkist 17 km. Teated meilile kermot9@hot.ee

Otsin (üüri)kodu Helsingis alates märtsist. Olen töötav naisterahvas, sõbralik, rahulik. Kõik pakkumised on oodatud. inks111@hot.ee
041 728 1295

Anda üürile tuba 4 toalisest korterist (Martinlaaksos Vantaal)naisele. Smas üürida Helsinki- kesklinnas tubasi priit@hotmail.fi

3-liikmeline pere, kõik täiskasvanud ja töötavad soomes, soovib üürida elamist, max.3-tuba, Helsingi lähiümbruses. Oodatud kõik pakkumised meilile: ylle.lohmus.001@mail.ee

Üürida välja 1 toal. Tamperes

Välja üürida 1-toal. krt Tamperes. kuuse.puu1@gmail.com.

2 rahulikku meesterahvast üürivad elamispinna Helsinki, Vantaa, Espoo piirkonnas. Tel 0465865922

Otsin maja või korterit, piirkond siis Helsingi ja Espoo
Abielupaar. Alates 25m2 ja hind mitte kallim kui 600euri kuu.
Teated jätta siia või kirjutada mailile flavio@hot.ee

52.a rahulik naisterahvas soovib üürida Helsingis 1 toalise korteri või 1 toa pikemaks ajaks.
Palun saata kõik pakkumised e-mailile: anterraily@gmail.com

  1. aastane noormees vajab 2-3 kuuks elukohta Vuosaaris või selle lähiümbruses. Kuna töö poolt olev elukoht läheb remonti siis raskusi ka uue leidmisega, keeruline teema. Sobib ka üks tuba kellegi korteris, saan maksta väikse summa. Pakkumisi ootan aadressile kairi2502@hot.ee
Tripikad räägivad
Soovitused välismaal elavatelt eestlastelt