Üürikorterit Stockholmis?

Tere!

Olen kuulnud, et Stockholmis on korteri üürimine suures osas tutvustepõhine ja avalike portaalide kaudu elupaika raske leida. Äkki leidub keegi, kes ise üürib Stockis korterit välja või teab kedagi, kes seda teeb? Tulevane üüriline oleks 28-aastane korralik noormees, kes sai äsja ametikõrgendust Rootsi, sisse tahaks kolida 1. aprillist. Piirkond võiks olla kesklinn või Farsta kandis.

Ehk oskab keegi aidata?
Tänan ette!

Otsin korterit Stockholmis

Otsin hadasti korterit /maja Stockholmis, martsist 2013 . Koik lahendused on teretulnud.
On teil keegi, kes korteritega tegeleb voi ise yyrib palun andke teada!

Eesti -Rootsi facebooki lehel soovitavad paljud seda lehte http://www.bostaddirekt.com/
Ma ise ei ole sealt otsinud nii et ei tea kui hea on aga ehk aitab :)

Kui realistlik on Stockholmis korter leida?
Olen seni otsinud blocket.se pisemat korterit/stuudiot - midagi 1-2 toalist. Ent silma hakkavad vaid toad. Võibolla on tegu keelebarjääriga.
bostaddirekt.com tahab registreerimist ja sellega koos korraliku summa (olen tulevane tudeng) ning mõtlen, kas tasub ära?

Tere!

Ma viskan ka siis korraks pakutavale pilgu peale. Milline on sinu hinnapiir? Arvesta sellega, et üürikorterid maksavad Stockholmis päris palju.

Esimese hooga leidsin: http://www.blocket.se/stockholm/Studentlagenhet_i_Ostermalm_uthyres_ett_ar_47688024.htm?ca=11&w=1, üür 4500 SEK juulis ja augustis 5500 SEK.
Ülejäänud korterite hinnad algavad 6500-st kroonist (744 eurot).

Kui oled tudeng, siis majanduslikult oleks mõistlikum tuba üürida, aga kui rahakott piire ei sea, siis valikut veel on. Arvesta kindlasti ka seda, et sügis toob ka Stockholmisse palju tudengeid, kes praegu aktiivselt elamispinda otsivad.

Tere!

Otsin üürituba või korterit Stockholmi. Tulen suvekuudeks praktikale filmi tegema, võib - olla on mõnel tudengil just sel ajal elukoht tühjana seismas? Võib kõiksugu variante pakkuda :)

Uudu

Endiselt korteri otsingul, suvekuudel Stockholmi. Samal ajal võin välja pakkuda ka oma elukoha mis asub Tallinnas telliskivi piirkonnas.

Uudu