UKsse elama/tööle.

Plaan siis minna UKsse. Kas Inglismaale Londonisse või suurema tõenäosusega Shotimaale. Hiljemalt selle kuu 20ndaks oleks plaanis juba lennukis olla ja sinnapoole teel. Kui siin on mõnda naissoost isikut kes sooviks ka UKsse tööle minna siia andke teada.

Ja miks naisterahvas. Siis asi üpris lihtne, olen varem välismaal käinud ja meesterahvastega alati igast jama, kas on laisad lorud, kes ei suuda nõusid nädala jooksul kraanikausist ära pesta või ei saa tubade koristamisega hakkama jne. Ise olen 23aastane noormees, kogemusi välismaal elamise ja töötamisega on. Algselt plaanis mingi tuba vms asi üürida ning hiljem kui jalad all võib alati eraldi midagi vaadata.

Inimene võiks olla rõõmsameelne ning mitte kergesti alla andev või virisev. Kel tõsisem soov kuskile sinnakanti minna siis andke teada, võin visata oma kontaktandmed a`la msn või telefoni number, saame eelnevalt kokku vajadusel, räägime kõik üle ja minek.

AboveAndBeyond

Ja mitte, et keegi valesti aru saaks. Ei soovi teenijatüdrukut või miskit. Usun, et inimene peaks lihtsalt suutma endajärgi olema võimeline koristama.

Kuna toimus plaanides väike muutus ning inimene kellega koos oli plaanis minna nö "lasi üle" siis, uueks plaaniks oleks alustada trippi sinnamaale juuli alguses. Ehk siis 1-3 hiljemalt 4 juuli võiks nigu Eesti tolmu jalge alt pühkida, kui kellelgi huvi siis andke teada.

AboveAndBeyond

Ega sul vist aastat pole aega oodata :P

Kui sa pole veel läinud, siis ma tuleks sinuga augusti lõpp/sept. algus

Mina oleks huvitatud kohe minemisest, aga kardan et oled juba minema läinud. Olen samuti 2 aastat välismaal töötanud ja tahaks tagasi minna. Kui oled veel Eestis, kirjuta...a27m03@hot.ee