Uus-meremaa tööpakkumine

Sain pakkumise Uus-meremaalt.Kas alustuseks palk 21 dollarit sobib kolme liikmelisele perele,palju sellest läheb maksudeks ja kas keegi teab palju maksab lasteaed Uus-meremaal?

mis töö ja kuidas juhtus selline pakkumine.Tundub ju hea olevat kui asi on tunnihinnas.

Tunni hind katseajal jah.Edasi juba vastavalt oskustele...? Ja juhtus nagu töölesaamine ikka. Kanditeerisin ja vastuseid tuli mitmeid, helistati ja nii ta läks. Küsimus lihtsalt nüüd sealses elukalliduses ja maksusüsteemis.

Mis on sinu email ? Kuidas sa said seal tööd ? Sooviks ise sõida sinna poole.

aotsa@hot.ee

Töö sain väga lihtsalt ja huvi oli suur kuna tean mida tahan ja kanditeerisin spetsiifilisele erialale. Kui viisaga köik korda saab siis plaanin perega uus-meremaale lennata septembris.

Läheksin sinna luksus jahte ehitama.

Minu arvates palk on ok, kui asi kindel. Võrdluseks mingine suvaline töö on kuskil $10/h. Maksudeks arvesta 20-30% (täpselt ei tea) ja lasteaia pärast ma arvan, et ei ole ka vaja muretseda ja saab hakkama.

Kas võid anda vihjeid, kust kaudu pakkumisi enim otsisid?

Otsisin firmade kodulehekülgi.

21 dollarit ehitustöö eest on ikka suht kesine. ettekandjadki saavad sama raha.ja kui maksud ka veel maha arvata siis elamiseks kolmeliikmelisele perele, eriti kui üksinda veel alguses teenid jääb kindlasti väheks.30 oleks juba ok sellise töö eest!

Eks see palk ole tariifide järgi pakutud. Tuleb uurida mis peale katseaega saab.

Austraalias on valitsus seadnud tööviisat taotlevatele vooramaalastele igasugused nouded, ka palga osas. Kas oled uurinud Uus-Meremaa noudeid?

Olen ikka. Need kaks riiki on oma nöudmistelt küllalt sarnased. Mis puudutab palka , siis oli vist nöue 40 000 aastas. Eks firmad ole ka küllalt teadlikud ja täidavad nendele kehtestatud tingimusi.Need firmad kust mina pakkumise sain alustasid ikka kuskilt 20 pealt ja heade oskuste korral edaspidi 27.