Uus-Meremaale keegi?

Hei! Kas keegi mõtleb Uus-Meremaale tööle/elama minna. Anna endast märku :) Koos oleks ehk vahvam. Lisaks kohalikud eestlased võivad ka endast märku anda et ehk saaks veidike nõu küsida :)

Oleks kohe kindlasti . mis tööd loodad saada ? Kas on mingi kindel plaan ? Meili : addental@addental.net aleks .

P.S. Olin mõni aeg tagasi kirjavahetuses ühe eesti neiuga Uus-Meremaal kuna ise otsisin seal erialast tööd , pean natukene otsimis tööd tegema oma e-maili post kastis . A.

Terv, olen Uus-Meremaal minemas nii umbes sept, okt, nov. Täpne kuupäev veel paigas ei ole, aga minek on kindel. Viisa on juba olemas ja ettevalmistused käivad. Võta ühendust: j4n3k@hotmail.com

Antsiku, kuidas sul reisiplaanid kulgevad? Kas viisa on tehtud juba? Millal plaanid sinna lennata? Olen ise seadnud eesmärgiks 1 oktoober sinna minna. Ise olen IT kõrgharidusega, kuid soov on just lihtsamaid töid teha ja saart avastada.

On mulgi plaan kuskile m6neks ajaks minna peale kooli l6ppu, Uus-Meremaa tundub nii m6neski m6ttes ahvatlev, plaan oleks ka minna sugise poole, oktoobris nt, andke teada kel samuti sama plaanis!

Paikest merit merit_f(ät)hotmail.com . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub seda postitajatel endil tulevikus teha!

Hei. Plaan samuti minna. Kas on soovitada häid meetodeid kuidas siit kaugelt endale seal mõni töökoht leida, et kohe saaks jalad alla? Ja üldse igasugune abistav info oleks teretulnud! . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub postitajatel seda endil tulevikus teha!

Algkapital tuleks ikka kaasa võtta...

Merit

Töölubadega hetkel just kerge ei saa olema. Togisin huvi pärast möned kirjad ja kanditeerisin tööle kaugelt, et vaadata mida vastatakse raskel ajal sealt. Sain sellise vastuse: I take it from the details you have provided that you are not currently resident in New Zealand. If this is the case, we will not pursue your application at this stage. The global economy has adversely affected some of the NZ Industry and therefore we are fortunate to be able to offer employment to suitable candidates currently residing in New Zealand.

Kas keegi eestlastest on hetkel Uus-meremaal, et oskaks kirjeldada olukorda tööturul? Olen maabumas sügisel. Jälginud töökuulutusi internetist, kandideerinud veel ei ole. sest tundub, et paljude töökohtade saamiseks peaks ikkagi kohapeal juba olema. Majanduslik olukord ei olevat Uus -meremaal enam kõige soodsam, kuid loodetavasti tööturul siiski kõige hullem ei ole ning backpackeritele tööd veel jagub?

Njah, endal ka plaan minna sinna. Aga minekukuupäev on veel lahtine, tundub, et jääb oktoobri peale. Ikka ülivinge koht, nagu räägitakse! :)

Hiljutises äripäevas oli artikkel, mis tegi natuke murelikuks, et võib sealgi veidi raske olla. Eks selleks tuleb valmis olla ja palju eeltööd teha. Vaatasin siit http://too_uusmeremaal.studenttour.eu/ erinevaid tööpakkumiste linke ja seal ikka pakkumisi oli. Tundub, et väga hull see olukord seal pole, kui pealehakkamist on. Aga uuri kindlasti enne asja, kui lähed. Vähemalt mina plaanin... Praegusel ajal päris ilma plaanita veidi risky minna kuhugi tööd otsima.

PS! Soovitan Studenttouri kaudu kindlasti kindlustuse võtta! - kõige soodsam ja kvaliteetsem, mida tean.

Teema vaikne, upitan siis natuke.

Pidin sõpradega minema, aga nüüdseks on kõik alt ära hüpanud. Mina aga nii lihtsalt jonni ei jäta! Loodan ikka veel selle aasta sees kohal olla, aga mõningaste komplikatsioonide tulemusel lükkub see vist uude aastasse. Uurikski siis, et millal keegi minemas ja kuhu... Saame vähemalt selle pika lennusõidu vähe lõbusamalt mööda saata. Või on mõnel kohalolijal igav ja eesti keele vajadus :)

Vastutasuks pakun oma teadmisi ja kogemusi Austraalia tripist. Äkki keegi viisaga hädas või painab küsimus mida internetist ei leia...

Lõpuks ometi üks inimene,kellel samad plaanid. Vahepeal tundus olukord lootusetu, sest massid liikusid Austraalia suunas, Uus-Meremaale ei tahtnud keegi minna. Minu soov on jätkuvalt kindel ja sama kindel on ka see, et üksi ma ei lähe.Minu eesmärk on lahkuda võimalikult kiiresti. Kui on tegemist positiivselt meelestatud reisikaaslasega, siis raskusi ma ei karda ja tore oleks kuulda sinu edasistest plaanidest.

Terejah. Mis sai su Studentourist ja detsembri keskpaigast? Kui see katki jäänud on ja kuupäevad veel lahtised, siis jätkame vestlust ehk meili teel - rynt(at)smail.ee

Olen olnud pea kaks aastat Austraalias, plaanin mõne kuu olla Aasias ja Eestis ning seejärel minna juuli 2010 Uus-Meremaale aastaks. Läheks Eestist heameelega mõne kena neiuga koos. Kellelgi samad plaanid?

Hei, minul plaan minna sellel aastal millalgi Uus Meremaale aga kuidas ma sinna saan see veel vajab putitamist ja vajaks natuke rohkem infot lennukite hindade ja viisa jms. Olen küll põlis hääletaja aga Uus Meremaale vist hääletades ei jõuaks:) Kui keegi pakub seltsi siis alati võtan kaalumisele ja arutamisele:)

Tere Molly24, võta eespool antud meilil ühendust. Meil kohe-kohe minek ja kõik vajalik just värskelt läbi tehtud; aitan kuidas jaksan.

Far_away, kui sügiseni kannatad, siis leian sulle äkki isegi kaks :)

Hei. Mul on ka plaan see aasta Uus Meremaale minna, nii umbes juuli-august. Veetsin ka aasta Austraalias ning siis olin 3 nädlalt Uus Meremaal ning tahan kindlat tagasi minna kauemaks, aastaks või nii. Praegu olen Eestis. 2 kuud juba olnud, hakkab ära tüütama juba :D . . . Üra unusta, et laused ja nimed (sealhulgas kohanimed, firmade nimed ja muud nimed) algavad Trip.ee-s suurtähtedega! Loe ja tutvu: http://trip.ee/postitussoovitused !

Tere, Uus-Meremaa eestlased!

Kuidas te seal elate ja toime tulete? Kas 2010 a. oleks võimalused tööd saada väikesed? Pean plaani. Palju maksis viisa ja kuidas seda ajada? Soome kaudu? Mis lennufirmaga lendasite ja millise hinnaga? Hüva nõu on ka muudes asjades väga teretulnud.

Tänan südamest, kui leiate aega oma kogemusi ja teadmisi jagada.

Tiiu

Tere,

Kes oskab nõu- ja jõuga:) aidata, oleks väga tänulik. 2 22-aastast ja 1 36-aastane härg otsivad tööd ehitusel, farmides, sadamates. Kogemused olemas.

Tänades, Villu

villuj@hotmail.com