Välismaale elama - keegi veel?

Hei Tripi külastajad!

Asun kohe teema juurde. Sügiseks 2015 olen 2 aastat Austraalias töötanud ja elanud, aga peale seda tahaksin nüüd juba uut riiki avastama minna. Sügisest soovin tegelikult midagi stabiilsemat leida ja kuhugi püsivalt elamagi jääda. Olen siin kahe aasta jooksul tööga seoses väga palju siia sinna pidanud reisima ja selline eluviis on natuke üle visanud. Reisida tahan siiski veel ja veel, kuid omaksin heameelga pigem stabiilset tööd ja elukohta. Austraalia ei ole minu jaoks ka unistuste riik.
Eelistaksin jääda Euroopasse, kuigi Kanada ja Uus-Meremaa oleksid ka meelt mööda, aga see eeldab viisade sebimist kohe, kui neid jagama hakatakse, kogus on ju piiratud.
Euroopas vaataksin riikide suunas, kus saaks inglise keelega kenasti hakkama, aga sobiks ka hispaania keelt rääkiv riik, sest keel mind huvitab ja tahaksin selle heal tasemel selgeks saada. Samas why not Rootsi/Norra või midagi muud? Hakkama saavad hakkajad kodanikud igalpool. Olen paindlik ja avatud igasugustele pakkumistele ning mõtetele. Mingit kindlat plaani hetkel veel ei ole.

Miks ma reisikaaslast otsin?

koos on huvitavam ja on kellegiga elamusi jagada
saame elamispinnaga seotud kulusid jagada ja nii on mõlemal lihtsam
Kaks kodaniku on juba väike seltskond
Muidugi ootan seda, et reisikaaslane oleks kaine mõistusega ja ei unistaks Säästu Walterist igal palgapäeval. Sportlikud ja ühiste huvidega inimesed on kindlasti oodatud. (lähemalt PS teel). Reisikaaslase sugu ei oma tähtsust ja alati on võimalik omavahel mõistlikult läbi saada.
Endast nii palju, et olen IT haridusega 25a. mees, fotograafia- ja spordihuviline ka.
Võiks vabalt ka üksi reisida ja liikuda, aga ma olen seda viimasel ajal teinud piisavalt, et natuke seltskonda oleks tore.

Kui siin leidub keegi, kes tahab kodumaalt mõneks ajaks kuhugi mujale elama minna ja reisida, siis võtke minuga siin privaatsõnumi teel ühendust ja vahetame kontakte ning arutame asju edasi. Kuulutus on varem üleval, et mõlemal oleks võimalus selleks ajaks finantsilist seisu parandada. Ilma klotsita on raske kuhugi mujale kolida.

Jään sõnumeid ootama. Päikest ja lund teile kodumaale!