Vajan soodsat elukohta Roomas 8.kuuks st.ajavahemikuks 01.11.2008-01.07.2009

Tulen Rooma vahetusüliõpilasena ning vajaksin soodsat elamispinda 8.kuuks st.01.11.2008-01.07.2009. Ise kujutan ette, et sooviksin üürida üht tuba, kuid ma pole kindel,kas seda endale üldse lubada saaksingi.
Ja veel-millist tööd on üldse võimalik saada kui valdad itaalia keelt minimaalselt?
Tahaks väga nõu küsida, kas keegi teadja oleks nõus mind valgustama mõndade küsimuste osas?

Tänan!

Kuivõrd "soodne" on väga mitmetähenduslik sõna, siis soovitan sul alguses natukene surfata sellisel lehel: http://www.mioaffitto.it Kas see ülikool, kuhu sa tuled, ei anna mingeid suuniseid, lehekülgi vms. toa leidmiseks?

Töö osas - no inglise keelt saad vast ikka õpetada, seesuguseid kuulutusi võid kleepida näiteks ka ülikoolide teadetetahvlitele. Muidu aga ei tea, Rooma tööturgu väga ei tunne - kohaletulek ja vaatamine on alati kaval. Lihttöid, kus keeleoskust on vaja peamiselt ülemusega läbirääkimiseks ja oma palga väljanõudmiseks ( :) ) teoreetiliselt kindlasti leidub - teine asi on, kui palju nende eest makstakse.

toa hind vöib väga köikuv olla 300st 500 euroni ja loomulikult ei ela yksi.suvel pole vast raske tööd leida kas vöi ettekandjana kuasil baaris turistide rohkes kohas.mul pole kyll kogemusi yliopilas probleemidega aga kysida vöid ikkagi. liisxliis@hot.ee

Sinu sealviibimise aeg hakkab küll ühelepoole saama, aga kui ikka on majutusega probleeme, siis võta ühendust sellise inimesega nagu Ulve Kärpuk- ulve.raffi@ gmail.com . Ta elab Roomas ja võib sulle ühte tuba pakkuda küll :)