Võimalus minna Taani elama ja õppima

Super v6imalus tulla 4 kuuks õppima Taani rahvaülikooli!

Söök ja elamine on tasuta, maksma peaks ainult õppematerjalide eest. Eluvõimalus olla väga loominguline, arendada enda silmaringi, õppida tundma Taani keelt ja kultuuri, saada palju uusi rahvusvahelisi tuttavaid ja sõpru, lihtsalt pidutseda ning nautida elu ja osaleda tasuta suurel muusika festivalil(peaesinejaks Franz Ferdinand).

Semester algab juba 30. märtsil, kõik kellel huvi, kontakteeruge minuga, järele jäänud vaid üks vaba koht.

Triin triinjassov@hotmail.com

Tere,

mida on võimnalus õppida?

See on rahvaülikool, seal on võimalik valida erinevate tundide vahel...kunst, muusika, sport, taani keel jne. Rohkema info saamiseks palun ühendust võtta ülevaltoodud e-maili aadressiga. :)

Kevadel lõpetan Eestis keskkooli ja soov oleks minna välismaale kõrgkooli ITd õppima. Esialgu mõtlesin, et Taani oleks ahvatlev sihtpaik, sest õppemaksu seal pole. Kas keegi oskas sealse elu-olu kohta midagi kosta? Kuidas tudengid hakkama saavad jne? Mis ülikoole tasuks vaadata ja kas taani keeles õppimine oleks väga tülikas?

Tere,

Ise elan lõuna Taanis ja siin linnas on akadeemia kus saaks ka inglise keeles õppida(logistika) Elu olu on hea ja mõnus. Oleneb muidugi sellest kui suhtleja ise oled. Õppimine on jah tasuta ja on võimalus taotleda ka stipendiumi. Arvan et taani keeles oleks esialgu õppimine päris raske, sest see keel on väga raske ja keerukas. IT on samas koolis ka võimalus õppida, aga see oleks jah taani keeles. Rohkem huvi siis kirjuta mulle kata_kata19@hotmail.com

AU versus CBS

Tere!

Järgmine aasta plaanis bakalaurust Taani õppima minna ja oleks kellegil soovitusi mida valida, kas Aarhus University Copenhagen Business School

Tahan õppida ärindust, nende mõlema ülikooli kohta on väga häid kommentaare ja edetabeli järgi vaadates tunduvad sarnased. Äkki oskab keegi kohalik aidata, võimalik, et kohapealt on kergem aru saada, kumb neist asjalikum on :)

Tänud!

CBS-is on rohkem erinevaid erialasid valida, kui AU-s.

Muidugi oleneb tegelt suurelt, kus sa tahad elada. Kopenhaagen on suurem ja parem võimalus ka tööd leida kooli kõrvalt. Ja ka transpordikulu on väiksem, kui soovid välismaale reisida. Ise elan Kopenhaagenis ja olen väga rahul.Kiire on, aga põnev.

Soovitan kandideerida mõlemasse. Niikuinii saad 5 erinevasse programmi kadnideerida.

Kõike head,