Walton on Thames

Kas keegi oskab midagi selle linnakese kohta rääkida. Pakutakse tööd sinna, vaatan aga, et seal rendi hinnad suhteliselt kõrged . Kas keegi elab seal eestlasest või seal lähedal ?

Tere, mina elan Walton on Thames´s linnas ja siin läheduses tean veel palju Eestlasi. Mis sind täpsemalt huvitab? See selline pisike linnake, kus kõik hädavajalik olemas.

Kuna plaan kolida koos lapsega , siis oleks huvitatud kas seal ka eesti peresid elab ja kuidas seal koolid näiteks on ? Ja kas on raske rendi pinda leida.

Kuna mul endal lapsi ei ole, siis ei ole väga kursis selle kooli teemaga, aga niipalju tean, et minu tuttav, kes tõi oma 13a tütre siia, tema oli poole aasta pealt väga raske kooli saada. Nii et, nüüd ta istub kodus ja ootab kui saab sügisel kooli minna..ei tea, miks see nii on... Kahjuks ei tea Walton´s Eesti peresid küll vallaisi inimesi ja enamuses elavad nad kõik Waltoni lähedal teistes linnakestes. Kui küsida tohib, kui vana su laps on? Elamispinda on siinolles palju lihtsam otsida, minul vähemalt selle leidmisega probleeme ei olnud.

Seega koolini veel aega . . . . !