Working Holiday vanusepiir

Tere,

Plaanime elukaaslasega minna aastaks Working Holiday viisaga Austraaliasse reisima. Elukaaslane saab juunis 31-aastaseks. Viisa avalduse anname sisse järgmisel nädalal, nii et viisa kätte saamise ajaks oleks elukaaslane 30, nagu tingimustes nõutud.

Küsimus on aga riiki sisenemise kohta... Internetist uurides tundub, et selleks vanusepiirangut ei ole, ehk siis minna saab ikka ühe aasta jooksul (ka 31-aastaselt). Kas keegi oskab seda kinnitada? (Plaanis oleks minna aug-sept.)

Ette tänades, Caro

Tere Caro.

Mina tegin oma austraalia viisa kuu aega enne, kui 31 sain ja neli kuud hiljem ei tekkinud kellegil mingeid küsimusi, kui Melbourne'i lennujaamas tollist läbi astusin. Niiet Su elukaaslane saab 31-aastane olles riiki ilusti sisse.

Suur tänu vastuse eest, Markko!

Mul oli endal sama kysimus, saatsin igaks juhuks paringu ja sain sellise vastuse, mis kinnitab seda et void minna kui juba 31.

In relation to your question, I am able to confirm that you hold a valid working holiday visa (417) and therefore may enter Australia anytime in the 12 months following the grant of your visa.