Reis Maltale 30.01.2019-06.02.2019 2 inimest piletid+hotell

Müüa kaks piletit Maltale koos 4*hotelliga, kõik kokku 2 inimesele 480€. Otsereis väljumisega 20.00 30.01.2019, garanteeritud lennikus 2 kohta kõrvuti. Täpsem info telefoni teel, müün kuna endal tuli ootamatu takistus, et ise minna. 

Ööbimine toimub avaras 4-tärni hotellis Paradise Bay Resort Hotel, mis asub Cirkewwa sadama lähedal, mereäärsel alal. Hotell sobib suurepäraselt perepuhkuseks, kuna asub rahulikumas saare osas. Paradise Bay Resortil on erarand ja kolm välibasseini päikeseterassidega ning hooajaväliseks ajaks kasutamiseks ka sisebassein. Keskus jääb hotellist 4 km ja bussipeatus kõigest 250 m kaugusele. Samuti on hotellis külastajatele saadaval WiFi. Hotell ei sisalda toite.

NB! Hinnale lisandub 50 senti öö eest inimese kohta keskkonnamaksu, mis tuleb tasuda hotellis kohapeal.

mis selle 480€ sees täpsemalt veel on, et see nii kallis on? ise neid ryanairi lende ja sama hotelli hindu kahele inimesele praegu vaadates saan ma soodsaimaks kogusummaks  209€ (74€ lennud + 135€ hotell). peab ikka mingi korralik eksklusiivasi/teenus sinu paketis juures olema, et 480€ küsid...?

Sa Marti ei arvesta selle Kadi kasumiga, vaata on teine lausa reisikonsultandiks õppinud, oskab Ryanairi pileteid osta jne. Ja võibolla ei olegi Ryanairiga lennud vaid millegi paremaga? Siis oleks hind ju teenusega kooskõlas. Aga ilmselt soovib Kadi, et ostja kataks tema nimevahetuskulud, see ise maksab nende kodulehe alusel al ca 115 eurot reisija kohta +VAT.