100 ml. (klaas)pakendid/ anumad/ nõud... Kust saab ?

Vedelate/ pool-vedelate olluste, pastade transportimiseks käsipagasis... Ise vaatasin, et poes isegi kõige väiksemad imikutoidu-purgikesed on ka 125 ml... :-( (Siit foorumist sain idee probiootiliste jogurtite purkide kasutamiseks (Dr. Hellus, Actimel, Danacol)..., on veel midagi...? Tänud ette !

0
0

paljudes suuremates lennujaamades saab enne turvaväravaid(check-in'i tsoonis) osta täpselt 100ml pudeleid. Samuti võid vaadata apteekidest, olen ka sealt leidnud..

0
0

Tasub korra vaadata Prisma'sse - kiire guugeldus veebilehel näitab, et müügil on pudeli-topside komplekt /tühjana/ kui eraldi nö. reisikomplekt. Hambapastat on 20-50-100ml müügil, sampoon (vähemalt viimati nt. Aussie) samuti.

Isikikult olen kokku kogunud erinevatel reisidel olles hotellide sampoonipudelikesed jne, mida hiljem kodus täitnud sobilikumaga. Ja tasub küsida ka Kaubamajast/ILU poodidest vms. toodete näidiseid väikestes pudelites.

Kui satud Lätti, siis siinses Drogas poekestes on eraldi riiul lausa käsipagasisse sobivate "minitoodetega" ja erinevate läbipaistvate kosmeetikakottidega, mis taassuletavad.

Samuti Tiger poed - Eestis, mis solarise keskuses.

0
0

Soomes matkapoodides on, ehk on eestis ka?

0
0

Õige, on ka matkapoodides. Vähemalt Nõmmel olevas poes ;)

0
0

Inglismaal on 1naela poodides need tühjade pudelite komplektid müügil koos kriptkotiga, Ehk on Eestis nt Novaluxis või Koduekstras ka olemas? Mida vedelikku kaasa võtta tahad? Enamasti on hotellides pesuvahendid olemas. Hambapastad, kreemid- ihupiimad, päevituskreemid müügil ja soodsamad kui meil, oleneb riigis muidugi. Klaaspakendeid küll ei soovita lennukisse kaasa võtta kaalu mõttes.

0
0

Ise kasutan üldjuhul samuti hotellidest kokkukogutud pisikesi šampooni- duššigeelipudelikesi, mida siis vastavalt vajadusele täidan endale vajaliku sisuga. Need on reeglina eriti pisikesed ja saab reisil neist jooksvalt vabaneda. Olen ostnud ka spetsiaalseid käsipagasimõõdus kreemitopsikuid, nt sain omale komplekti Kiko kosmeetikapoest Itaalias (olemas ka nt Hispaanias ja vist mujalgi Euroopas), samuti müüakse pisikeste potsikute komplekte Primarkis (Eestile lähim on vist Saksamaal?).

Hotellides on tõepoolest sageli pesuvahendid olemas, aga esiteks sõltub see hotelli tasemest - odavamates ja lihtsamates kohtades võib olla ainult seep või sedagi mitte. Teiseks tahavad nt juuksed sageli "enda" šhampooni ja palsamit, sama ka näopesuvahenditega. Kolmandaks kohapealt ostes ei pruugi saada väikeses mõõdus topsikuid ja siis peab ringi reisides mitu liitrit kraami kaasas vedama, mis mulle kohe kuidagi ei meeldiks. Kohapealt saab ostsa siis, kui oledki ühes kohas / hotellis. Kui aga mitu nädalat ringi rändad, siis see variant ei sobi. Ja minu meelest on keskkonnasõbralikum osta koju üks suur päikesekreemi pudel ja siis vastavalt vajadusele villida seda reisile kaasa parajas koguses.

0
0

Reisin ka palju ja mul selline "vidin" juba paar aastat kasutusel ja kärab küll. Käib kolmeks osaks lahti, igaüks täpselt 100ml. Kui vaja, siis võin sulle anda inimese kontakti, kelle käest saad osta Eestis. Olen ise enamus ajast Eestist eemal.

http://www.amway-estonia.com/product/107211,amway-mahutite-komplekt#.VTeFMCGqpCY

1
0

Graal..saatsin teile privasõnumi. huvitab ka see 3x100ml komplekt.

0
0

Mhh...imelik. Äkki saadate veel korra, mingil põhjusel ei ole nagu postkasti midagi jõudnud :-)

0
0

saatsin uuesti privasõnumi

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased