2015 a märtsis Los Angelesse

Tere!

Palun aidake , jagades oma kogemust ja teadmisi. Soov lennata 2015 a märtsis Los Angelesse.Palun jagage infot, kust leiaks kõige soodsamad lennupiletid.Praegu leidin ise Aerofloti, aga see tundub natuke kahtlane minu jaoks. Kas keegi lennanud Ameerikasse Aeroflotiga ja millised on muljed.

Tänud juba ette

Odavamaid variante leiad, kui valid otsingumootorites lennu alguseks Tallinna asemel ntx Helsingi, Stockholmi või Oslo. Nendest kohtadest on enamasti odavaim Norwegian, nii et vaata sinna lehele. Muidu on hinnaotsinguks hea koht http://matrix.itasoftware.com/ - saad kuude kaupa kõik hinnad ja võimalused üle vaadata. Piletid pead küll mingi muu lehe pealt ostma. Näiteks lennufirma enda lehelt. Või kuskilt mujalt. Alati võib pöörduda mingi reisibüroo poole. Näiteks Estravelil on USA suunal vahete-vahel suht häid pakkumisi. Hetkel on märtsiks hea hind Air France'l, kellega saab mõnedel kuupäevadel Stockholm-LA-Stockholm 442 euroga. (Ise ostsime '15 märtsisse British Airwaysi piletid samal marsuudil 377 euroga). Kui leiad odava võimaluse Stockholmi saada, on hind kokkuvõttes väga hea.

Aeroflotiga mina ei lendaks aga mul on suured eelarvamused kõige venepärase kohta :D

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased