30 märts-09.apr Hispaaniasse !

Otsime reisikaaslasi 7 või 10 päevasele reisile Hispaaniasse. Reisiajad oleksid 30.03. - 09.04. (10 päeva) ja 02.04 - 09.04. (7 päeva). Lendame otse Gironasse. Sealt on tellitud bussi transfeer Lloret de Mari (imekena linnake). Lloret de Marist Barcelonasse on 80 km, Prantsusmaa piirini 100 km, Blanes (ostukeskuste linn) 10 km, jne... Terve rannikuäär on täis fantastilisi linnakesi, millega on ide
Terve rannikuäär on täis fantastilisi linnakesi, millega on ideaalne bussiühendus. Reisiseltskond koosneb hetkel 14 inimesest. Pool seltskonnast moodustavad jalgratturid, kes teevad Hispaanias trenni ja käivad ka ekskursioonidel. Seltskonna peale üürime ka auto, ilmselt tuleb isegi rohkem kui üks üürida. Keskmine vanus on üle 30a. Seltskonnas on nii mehi ja naisi võrdselt, ning kaasas on ka lapsi.
Hotellis kuulub hinna sisse hommikusöök ja ka õhtusöök. Täpsem info meilile. Kirjuta escada30@hot.ee

Üritan vastata ühele inimesele aga saadab kirjad tagasi. Palun kontrollige, et postkast ei oleks Teil täis. Kiri tuli mulle hot aadressilt:)

500€ - lennureis edasi tagasi, transfeer, hotell koos hommiku ja õhtusöökidega. Buffeelaud.10 päeva.

Hetkel vaba veel 3 kohta. Ühe inimese maksumus 475 EUR. Selle summa eest saab: lend sihtkohta ja tagasi, ööbimine kaheses toas, hommiku ja õhtusöök bufee lauas ja bussitransfer lennujaamast hotelli ja tagasi.

Me võime trefata kahel viimasel päeval, olen samal ajal Barcelona kandis ning tagasilend samal päeval!