Aasia loodus, linnad ja naised

Filipiinid, Tai, Indoneesia, Malaisia, Vietnam, Myanmar, Laos, Kambodza, Hong Kong, Shanghai, Tokyo, Sri Lanka, Maldiivid, Fiji, Dubai

Olen ise M28 ja oleks huvi leida 1-2 reisikaaslast pikemaks Aasia reisiks. Peab olema seiklusmeel ja varasem seljakotireisi kogemus tuleks kasuks.

Kõikidesse kohtadesse seekord ilmselt ei jõua, aga eelpool toodud on potensiaalsed sihtkohad. Mitmeis olen varasemalt käinud ja teistesse jõuan varem või hiljem kindlasti.

Eelistatud oleks samas vanuses meessoost reisikaaslased, et siis koos Aasia naisi avastamas käia peale kohalike vaatamisväärsustega tutvumist. Kes ikka liiva randa kaasa võtab :)

Kes ikka liiva randa kaasa võtab :) Päris hea kuulutus

Tundub mahukas projekt olema. Ise olen ka võtnud pähe Aasias ära käia ja avastada ning tutvuda sealse kultuuriga. 1-1,5 kuud oleks mulle täitsa paras aeg. Oleks ise huvitatud just Jaapanist ja koreast ning osa hiinat. Hiinaga muidugi kinnise reziimiga riigina võib palju ajakadu tulla. Ja see mõte Aasia naiste avastamisest meeldib. Oled Sa ka mõelnud palju sellise reisi ettevalmistamine nõuab(pookimised ja viisad). Mis See kesk. Maksumus per face saaks olema? Muidu olen kahe käega reisi poolt ja kui minekuks läheb orienteeruvalt jaanuaris siis olen isegi tulemas. Seltsis segasem. Olen samuti 28a mees. Reisinud peamiselt Euroopas. Oli see suvi soov lõuna-am minna aga jäin reisi planeerimisega hiljaks.

Oskad sa umbkaudse keskmise maksumuse öelda?

Edasi-tagasi lennupilet Aasiasse 600-800, Aasiasisesed lennud 50-100EUR/ots. Ööbimine 10-20EUR päev.

Viisaga on enamus kohtades lihtne:

Filipiinid - viisavaba 30p Tai - viisavaba 30p Indoneesia - 30p viisa piirilt 25USD Malaisia - viisavaba 30p Vietnam - 30p viisa vaja ette teha, umbes 45USD Myanmar - 28p viisa vajalik, 35EUR Laos - 30p viisa piirilt 30USD Kambodza - 30p viisa piirilt 27USD Hong Kong - viisavaba 90p Shanghai - viisavaba transiit 72h Tokyo - viisavaba 90p Sri Lanka - 30p viisa vajalik internetist 30USD Maldiivid - 30p viisa piirilt tasuta Fiji - 4 kuud viisavaba Dubai - 30p viisa piirilt tasuta Singapur - viisavaba 90p Austraalia - viisavaba eVisitor programmi kaudu 3 kuud South Korea - viisavaba 90p