Aasia loodus, linnad ja naised

Filipiinid, Tai, Indoneesia, Malaisia, Vietnam, Myanmar, Laos, Kambodza, Hong Kong, Shanghai, Tokyo, Sri Lanka, Maldiivid, Fiji, Dubai

Olen ise M28 ja oleks huvi leida 1-2 reisikaaslast pikemaks Aasia reisiks. Peab olema seiklusmeel ja varasem seljakotireisi kogemus tuleks kasuks.

Kõikidesse kohtadesse seekord ilmselt ei jõua, aga eelpool toodud on potensiaalsed sihtkohad. Mitmeis olen varasemalt käinud ja teistesse jõuan varem või hiljem kindlasti.

Eelistatud oleks samas vanuses meessoost reisikaaslased, et siis koos Aasia naisi avastamas käia peale kohalike vaatamisväärsustega tutvumist. Kes ikka liiva randa kaasa võtab :)

Kes ikka liiva randa kaasa võtab :) Päris hea kuulutus

Tundub mahukas projekt olema. Ise olen ka võtnud pähe Aasias ära käia ja avastada ning tutvuda sealse kultuuriga. 1-1,5 kuud oleks mulle täitsa paras aeg. Oleks ise huvitatud just Jaapanist ja koreast ning osa hiinat. Hiinaga muidugi kinnise reziimiga riigina võib palju ajakadu tulla. Ja see mõte Aasia naiste avastamisest meeldib. Oled Sa ka mõelnud palju sellise reisi ettevalmistamine nõuab(pookimised ja viisad). Mis See kesk. Maksumus per face saaks olema?
Muidu olen kahe käega reisi poolt ja kui minekuks läheb orienteeruvalt jaanuaris siis olen isegi tulemas. Seltsis segasem.
Olen samuti 28a mees. Reisinud peamiselt Euroopas. Oli see suvi soov lõuna-am minna aga jäin reisi planeerimisega hiljaks.

Oskad sa umbkaudse keskmise maksumuse öelda?

Edasi-tagasi lennupilet Aasiasse 600-800, Aasiasisesed lennud 50-100EUR/ots. Ööbimine 10-20EUR päev.

Viisaga on enamus kohtades lihtne:

Filipiinid - viisavaba 30p
Tai - viisavaba 30p
Indoneesia - 30p viisa piirilt 25USD
Malaisia - viisavaba 30p
Vietnam - 30p viisa vaja ette teha, umbes 45USD
Myanmar - 28p viisa vajalik, 35EUR
Laos - 30p viisa piirilt 30USD
Kambodza - 30p viisa piirilt 27USD
Hong Kong - viisavaba 90p
Shanghai - viisavaba transiit 72h
Tokyo - viisavaba 90p
Sri Lanka - 30p viisa vajalik internetist 30USD
Maldiivid - 30p viisa piirilt tasuta
Fiji - 4 kuud viisavaba
Dubai - 30p viisa piirilt tasuta
Singapur - viisavaba 90p
Austraalia - viisavaba eVisitor programmi kaudu 3 kuud
South Korea - viisavaba 90p