Aasiasse jaanuari lõpus, veebruaris või märtsi alguses

Ahhoi!

Otsin toredat reisikaaslast, kellega minna kuhugi Aasiasse trippima kaheks nädalaks. Sobilik aeg on mulle alates jaanuari lõpust kuni märtsi keskpaigani. Ma ei ole eriline rannas peesitaja seega rohkem tahaks ringi seigelda ja tutvuda kohaliku elu oluga. :)

Kui on huvi siis arutame ja paneme ühe toreda reisi kokku. :)

Heia!Olen reisi ja kaaslase/kaaslaste otsingul :)ideaalis 25.02-12.03 Madagaskar :)Anna märku, kas oled täiesti kinni Aasias, või sobiks ka selline äge saar :)

Tervist! :)Olen 29a. naisterahvas. Otsin endale reisikaaslast/kaaslasi samal perioodil. Plaanis minna Krabile (Tai), Vietnami, Filidiinidele, Balile või siis lihtsalt korraldada mingi äge kultuurne puhkus. Olen enne käinud Tais(Pattaya), Kambodzas ja Filipiinidel. Eelistan aktiivsed puhkust (vaadata templeid/losse, jugasid, koopaid, riisiterrase, dzungleid jne), et võimalikult rohkem asju näha. Arvan, et mõistlik oleks osta lennupileti, leida endale soodsama majutuse ja kohapeal või siis netti kaudu ettetellides osta endale päevaseid või mitmepäevaseid ekskursioonipakette. Enda kohta võin veel öelda, et olen mitte suitsetaja ega peoloom, kuid ühe kokteili/veini klaasi või õllekese õhtuti võin endale lubada. Samas mulle meeldib teha pilte mälestuseks ja eeldan, et mu reisikaaslane leiab natukene aega, et tähtsamatest ekskursioonikohtades minust pilte teha :) Kui tunned huvi, siis saada mulle meili aadressile ira.grigorjeva@gmail.com. Lugupidamisega, Irina

Tere!Minule pakuks ka Aasia piirkond huvi. Reisikuupäevade osas olen paindlik. Olen 27 aastane, naisterahvas.