Aastalõpp metsas.

On kelleril mõtteid et võiks veeta 2-3 päeva kuskil metsas, kõndides kott seljas ja ööbida telgis? Seda siis kas selles järelejäänud aastas või kohe uuel aastal.

Ma käisin täna maal ja lumi oli mulle nabani ning ma ei ole just kõige väiksemat tüüpi naesterahvas. Seega mõelge väga hästi läbi, kas on mõtet ikka metsa minna. Teisalt käis tänastest uudistest läbi teema, et aastavahetusel sajab vihma.

Selles see võlu ongi et lumi oleks nabani. Mulle meeldib kui pole see asi nii lihtne et lähed ja oled. Enne ikka vaeva natuke näha, nii minekuga kui tulekuga. See on küll halb uudis et aastavahetusel sajab. Kuigi vaatasin GISMETEO.RU pealt et külma on ikka miinus 12 kraadi kanti. Aga eks näe mis tuleb. Tänud sulle hea soovitse eest:)

Mul sama mõte küll mitte aastavahetusel aga järgmise nädala alguses. Ka see, et soov oleks kuskile lõuna-eestisse või rohkem Tartu ligidale.(Tartust kuni 50km)

Paistab, et idee praegu metsa minna polegi niivõrd originaalne. Ehkki ka mina lähen mõne sõbraga pisut varem, elik teisipäeval paariks päevaks Karula rahvuspargi lähistele.