trip-krainetrip-ukraine-dark
Aastalõpuks Taisse

Täitsa jama, reisikorraldaja suutis reisi Taisse täielikult untsu ajada, kuna jagas meiega infi Tai vaatamisväärtuste ja hotellikohtade asjus paar nädalat(tglt rohkem), andes koguaeg lootust, et probleeme pole. Täna siis lõpuks teatas, et, vups, lennukipileteid järgi vaid üks. Meid, reisiselle aga neli! Krrt, vihasta lolliks!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nii lootsime, varbad juba peaaegu soojas vees ja nüüd siis võta näpust... Appi, kust leida nelja kohta aastalõpuks Taisse?!

Nendel on üks aastavahetuse Tai reis pakkuda, mida ma isegi kiikasin, aga ringsõiduga ja kogu kupatusega:

http://www.gondvana.ee/index.php?id=131

VÕib ju alati küsida, äkki jagub veel neli kohta...

Tasub uurida Bergerreiside käest võimalusi ning tingimusi, mul tuli poskasti selline teade neilt.

Peking 8 750 eek Shanghai 8 750 eek Bangkok 11 500 eek Hong Kong 9 000 eek Seoul 9 600 eek Osaka 10 560 eek Tokyo 10 570 eek

Hind edasi - tagasi lennuks algusega Tallinnast Hind sisaldab lennuväljamaksusid seisuga 5.11.2008

PS: ABC Travel korraldab ka reise Taisse.

Minu arusaamist mööda müüb ABC Travel edasi Vares Reiside Tai reise, mitte ei korralda ise.

Ostsin vares reisidest lennupileti Taisse hinnaga 12600EEK. Nägin nende nimekirja 04 dets. Nimekirjas mina 73-as. Ehk siis pole ma ainus. Finnairil pileti hind algab 14 455,- ja lendab sinna sama palju ning tagasi tulles veel rohkemgi. KLM-i hind koos maksudega üle 16000,- Bergeritel on mingi kahtlane lend ja eriti pole usku, et nad 224 kohta täis saavad. Eelmine aasta vareste lennukis oli c.a. 40 inimest ja lend toimis suurepäraselt. Hetkel mina midagi paremat pole leidnud. Kohale jõudes annan teada, kuidas lend toimis.

Finnairi hinna suhtes vaidleksin vastu. Ostsin sealt õigel ajal edasi-tagasi 7700-ga

vaata soome kaudu, www.aurinkomatkat.fi

üldiselt tasuks nagu bookinghouse ikka päevas korra kiigata sest finnair teeb vahest odavaid väljamüüke!Bangkokist aga tasub nelja peale juba takso võtta,kindlasti lennujaamast, väljaspool on poole odavam)hotelli soovitaks broneerida asianrooms.com saab ikka väga hea hinnaga,viisa ostke piiri pealt,nii lihtne see ongi.)))minu kogemus ütleb,et finnair on parim,mugavam,ilma vahemaandumiseta+saate endale finnairi kaardid teha ja pärast koju jõudmist reisisellidega punktide eest kas korraliku SPA teha 8 inimesele või õhtusöögi näiteks restoranis või hoopiski Soome siselennuga Lapimaale suusatama minna nii,et head reis teile ja kohtumisteni vandersellidega maailma avarustes!)))Lisaks;ärge laske eesti reisifirmadel ennast seal koorida,kohalikud firmad pakuvad sama teenust aga jupp maad odavamalt.