Aastavahetus Balil

Tere, mulle võiks soovitusi jagada hotellide valiku ja saadavuse kohta inimesed, kes on kõrghooajal Balil viibinud. Esimesed 2-3 ööd broneerime kindlasti netist ette. Kas riskida sellega et ülejäänud aja hotellivalik jätta kohal peal otsustamiseks või peaks kõik ette broneerima? Hetkel oleme 3-4* hotelle vaadanud...

...autot ei rendi ja mööda saart eriti ei liigu,siis peaks ikka broneerima. 'Turistikamates' kohtades (Kuta,Sanur jne.) võivad hotellid suhteliselt täis olla,kuid alati leiab midagi(ei maksa otsimist jätta õhtuse aja peale!).Mujal väiksemates kohtades leiab aga alati midagi.Ja muidugi üks tähelepanek:Internetis on reeglina kallimad hotellid.Ringi sõites ja hotellist hotelli käies aga võid leida mõnusaid,väikseid ja odavamaid hotelle(60000 - 150000 ruupiat/tuba) + veel saab kaubelda! Bali on lahe!

Oli ka plaanis aastavahetuse bali minna, kuidas on parem ja odavam läbi reisibürood või eraldi iseseisvalt piletid ja hotelli broneerida. Kellel on mingi kogemust?

...odavam ikka kindlasti ise,kui tead kust otsida.Mugavam läbi büroo. Lennupiletid jõuluks soovitaks ära bronnida,sest hinnad juba tõusevad. Oleme 2x Balil käinud ja lähme veel... See on fantastiline koht! Lisaks sealt palju võimalusi mujale 'tripitama' minna. vaata(Java,Lombok,Flores jne.): http://trip.ee/node/35597 http://trip.ee/node/39571 ja muidugi viimasepeal marx-i reisipäevik: http://ibumarx.googlepages.com/aasiareis200722

Ruts, tänan nõu eest. Aga kuna te olite käinud juba , äkki sa oskad öelda millise airlini kaudu on parem piletid ära osta. Ettetänud info eest.

Kas keegi juba hakkas Bali pileteid otsima Aastalõppureisiks? vaatasin Hel-Singapore Finairiga, ja sealt Singapore airliniga, aga vähem kui 20 000 ei tule.Kuala Lumpuri kaudu veel kallimam, on see ok hind, või ikka võib odavam saada? Reisibüroo pakub 26 000 inimeste kohta Kuala Lumpiri kaudu. Kui mingi kogemus, jagage plzzzzz :) Ettetänud :)

Äkki tuleb odavam Hong Kongi kaudu?

Kust sa Finnairil sihtkoha Singapur leidsid?

Hel-Hongkong-Hel ikka odavam, aga mis airliniga Hong Kongist-Bali otsima?

http://www.cathaypacific.com/cpa/en_INTL/homepage

Kui jälgida pidevalt sooduspakkumisi, siis Finnairiga on Hong Kongi lootust saada odavamalt kui praegu pakutav müügihind.

Eelmise aasta augustis õnnestus osta piletid Qatar Airwais lendudele Tallinn-London-Qatar-Denpasar 12.500.- EEk-i edasi-tagasi. Ja fantast teenindus ning huvitavad toidud. Kui lähete omapead, siis võid teha broneeringu paar päeva varem interneti kaudu, tuleb kuni 50% soodsam. Ise kasutasime oma kolme-poole nädalasel tripil broneeringuteks aadressi: http://www.balihotels.com/. Mida rohkem põhja poole, seda odavamad hotellid. Ise oleme küll bungalo- fännid: privaatsem ja armsam teenindus. Kalleim õnnestus broneerida Nusa Benoas - 50$ öö. Meie olime veebruar-märts, õnnestus vastu võtta nende uus aasta, mis on omaette elamus.

Aastavahetus Balil

Kas keegi veedab aastavahetuse Balil? On keegi seda teinud , olete rahule jäänud? Kuidas ilm on olnud? Kuhu ja milliseid vaatamisväärsusi võiks vaatama minna?

Olen tänulik vastanutele :)

Kas keegi veel siinsetest on plaaninud aastavahetust Balil veeta? Mida teha soovitaksite?

Tänud :) ja ilusaid pühi kõigile!