trip-krainetrip-ukraine-dark
ABC Travel - uus reisifirma

Kas keegi teab sellest firmast midagi? Kasutavad Viking Airlinesi lennukeid sõiduks Kreetale. Ei tea, kas neid saab usaldada?

Käisin veebruaris nende kaudu Tenerifel. siis nad küll vahendasid Horizontraveli reisi. aga väga asjaliku mulje jätsid. Broneerimine ja info saamine oli kõik ok ja kontoris kohapeal käies tundus ka viisakas. Mina jäin rahule orgunniga, pole miskit ette heita. Plaanin nüüd ka Kreetale nendega minna :)

head reisi!

Viking Airlines on rootsi lennufirma ja üldiselt rootslased on tuntud oma turvalisusega... usun ,et muretsemiseks ei ole põhjust :)

Käisin nendega Kreetal augustis ja jäin väga rahule. Eesti poolne teenindus oli igati korralik ja vaatamata sellele, et küsisin igasuguseid asju ja oli ka eri soove. Siis ometi leiti aega ja tahtmist minuga tegeleda. Ma pole sellest reisibüroost ennem kuulnud, oleksin varem pidanud nendega reisima. Ahh jaa... mulle meeldis nende reisiesindaja kohapeal. tema nimi oli vist Marit/ Maris. Jõudu talle!!!

Kas ABC Reiside nimeline reisibüroo on sama, mis ABC Travel, või olen ma millestki lihtsalt valesti aru saanud?

Jah, need 2 eraldi asja siiski nagu selgub. Muidu oleks vast ka sama nimi. Hetkel päris sama ei ole. Üks eesti keelne ja teine väljamaa keelne