Abi Air Deccani lennupiletite ostmisel

Oleks väga tänulik kui leidub keegi inimene Indias kellel aega ja tahtmist aidata lennupiletite ostmisel. Täpsemalt on soov osta piletid Air Deccanist (odavlennufirma kus hinnad kõige odavamad) marsruudil Delhi-Leh-Delhi. Internetist paraku ei ole võimalik ostu sooritada sest rahvusvahelisi krediitkaarte ei aksepteeri (helistasin sinna ka üle kust sain vastava kinnituse). Olles ise käinud Indias tean, et igas suuremas lennujaamas air deccan esindatud ning ostmine väga lihtne. Kui keegi sellele kirjale reageerib võime minna kuupäevade, tasude ja arveldamise osas täpsemaks. Tänan

1
2

lendame 20-29 juuni indiasse ja oleks kah huvi Leh külastada, tundub väga atraktiivne linnake olevat. bussiga delhist sinna 4 ööpäeva!!!! Oliver, mis hinnaga sinna piletid üldse olid? kas veel mingeid variante on ?

0
0

bookides www.flyairdeccan.net kirjutatakse järgmist:

The ICICI gateway integrated on our website for accepting payment for online bookings has temporarily blocked international credit cards. However, cards issued in India can be used to make online bookings. This has been done to prevent mis-use of cards due to the sudden rise in fraudulent transactions especially on international cards. We request you to kindly make your booking through an alternate card or in cash payment at any of our other points of sale incase you do not own a card issued in India.

0
0

Osta läbi mõne india reisiagentuuri ja maksa Western Unioniga.Tegin nii.lisaraha läks 500eek.

0
0

Kas Eestis pole mönda korralikku reisiagentuuri, kes vöiks selle asja korda ajada?

0
0

indias kohapeal on agentuure jalaga segada.võrdlusmomendi mõttes käi paar agentuuri delhis connaught placel(kesklinn)läbi ning osta sealt.
pole mõtet eestist midagi ära sebida. oviler teab, et lennupileteid saab ka lennujaamadest ilma agentuuride vahenduseta...miks sa siis üldse siin rabeled?lihtsalt huvitav.

0
0

Plaanin Leh´i külastada juulis (Hel- Delhi piletid olemas), ning kuna Leh´i sõidab ainult kolm lennufirmat ning sobivaks kuupäevaks pakuvad nendest kaks siis asjaga eriti venitada ei kannata. Seega olen praegu Eestis ning soov piletid siit orgunnida.

0
0

tuttav käis hiljuti indias ja oli kõik piletid ostnud soome kaudu www.intiakeskus.fi
[email protected]

piletid saadetakse postiga eestisse !

0
0

Ette tasub sebida sellepärast, et Dekkenil on häid pakkumisi ja kohapeal viimasel minutil maksad 3 korda rohkem.

0
0

finnair saabub suht hilja öösel, Airdeccani lend Leh-i on kohe hommikul kl.5 ei tahaks aega raisata 40-50 kraadises Delhis, seega küsimus, kas saab öösel kuskilt delhi lennujaamst pileteid hommikusele lennule üldse osta? kui ei siis kas kellegil on õnnestunud Airdeccani pileteid eestist/soomest sebida?

0
0

A)otsi mõni usaldatavana tunduv india reisikorraldaja. B)ütle talle,et tahad pileteid C)maksa Western Unioniga postkontoris D)närvitse päevakese E)trüki pilet välja

0
0

võta ühendust mõne Lehis toimetava matkabürooga, neid on seal üle saja ja netist hästi leitavad. Need on pooled Leh'i lennud bronninud ja korraldavad sulle Delhis vastuvõtu, öö hotellis ja siis lennud edasi-tagasi ja ka kohapeale service.

0
0

on kellegil kogemusi mõne Leh matkabürooga? oskab keegi nime ütelda, või on kõik usaldatavad ?

0
0

on keegi saanud siis kuskilt sebida Leh-i pileteid? Sain täna vastuse Helsinkist( nats kallis variant): Hello

Thanks for your mail We have daily flights with all the routes. .Flight Delhi-Leh-Delhi will cost 249,- + taxes about 50,- per person return. We can book also hotels for you in Delhi and Leh Incase you need any futher information kindly contact us.

Best regards,

Raj Kumar

INTIA-KESKUS Yrjönkatu 8-10 00120 Helsinki

Puh/Tel .int + 358 9 6803180 Fax: 09 - 611 970

www.intiakeskus.fi

0
0

Kuna Western Union on pärast Eesti Posti juurde minekut kalliks läinud, võivad nt Hansapanga kliendid kasutada MoneyGram teenust. Kui on sõlmitud telefonipanga leping, ei pea kuskile kohale minema, lihtsalt helistad klienditoele. Limiit kuni 4000 USD. Edastustasu 0-400 USD eest 20 USD, 400-500 USD eest 30 USD, üle selle 40 USD (võibolla ka rohkem, minult võeti 710 USD summa eest 40 USD). Edastuskiirus väidetavalt ca 15 min. Kontorite asukohad vt http://www.moneygram.com/index.htm (Delhis on nt 42 agenti).

0
0

Ma aita sind!! aka teenu tasu

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased