Abielu Mauritiusel

Tere! Ootan kogemusi inimestelt kes on Mauritiusel abiellunud.Mis muljed jäid? Kuidas või kelle kaudu pulmi korraldasite? Kõik sellega seonduv on tere tulnud:)

Kirjutan pikema loo juunis ;) On just selline plaan.

Võin nüüd infi anda, kui huvi sealse abiellumise kohta :)

Kirjuta avalikult, siin on teisigi huvilisi, nii nagu ma aru olen saanud.

Pikema ja põhjaliku avaliku jutu jaoks läheb mul sellisel juhul natuke kauem aega. Hetkel üritan siin veel järje peale saada - reis ja pidu alles seljataga :)

Igatahes soovitan pulmade korraldamiseks kasutada kohapealse pulmakorraldaja teenuseid - mitte hotelli omi! Pead küll korraldamise eest ekstra maksma, kuid nõuanded ja tema abil tulenevad soodustused teevad lõppkokkuvõttes korralduse ikkagi odavamaks. Lisaks saad kasutada teenuseid väljaspool hotelle kuna hotell pakub neid üsna piiratult.

Njah, oleks vaid teadnud. Oleks ehk seganud ja paar sõna juttugi vestnud. Nimelt me siin samas kõrval ise ja istusime seal rannabaaris kui te just oma õhtusööki vm alustasite, tulite sealt hotelli poolt, pillimehed ees ja puha :) Väga ilus oli küll tõesti. Kui ma nüüd midagi sassi ei aja. See oli vist umbes 3-4 päeva tagasi ehk? Igatahes palju õnne ja kõike paremat teile! Veel kedagi eestlastest siinmail ehk liigub hetkel?

Aga meie pulm oli juba lausa.... täpselt 2 nädalat ja 1 päev tagasi :) Aga seal hotellis pidi iga kuu paar pulma toimuma nii, et paar nädalat seal olles ühele ilusale pulmale otsa sattuda. Meie õhtustasime rannas küll ja oli õnn saare ainsa harfisti saatel õhtusööki nautida :) Täitsa tore oleks olnud teisi eestlaseid kohata.

Nojah, kui nii siis nii. Meie alles natuke peale seda sel juhul tulime. Olite ainult pulmade aja siin või ka natuke pikemalt? Mida soovitaksite kindlasti külastada/vaadata? Just siinsamas kandis?

Mauritiusele jõudsime me 21. mai ja lahkusime 1. juunil. Kõige parem trip kogu asja juures oli Pereybere'ist alganud delfiinivaatlus. Hommikul kell 7 kogunesime randa, sõime saiakesi, jõime kohvi. Siis läksime päris korraliku kaatriga sõidule. Esimeses peatuses sattusime lihtsalt delfiine nillima. Sinna ujuma ei lastud kuna oli liiga sügav ja võis haisid olla. Aga päris põnev oli neid niisamagi jälgida. Järgmises punktis sai nendega ujuma ka minna. Aga nende mõistes ujumine ei tähenda seda, mida oled filmides näinud, et haarad uimest ja siis ujud. Delfiinid on ikka nö. metsikus looduses ja ujumine on see, kui samas vees neid lähedalt silmad. Meil kapten hüppas ka vette ja siis vedas mind enda järel ning andis märku, kui nad vees meie alt läbi ujusid. Järgmine punkt oli snorgeldamine super ilusas laguunis. Kusjuures teepeal sai veel igasugu jooke ja kohalikku rummikokteili! Laguunis oli just low tide ehk siis päris kaugel rannast oli rinnuni vesi ja kristallselges vees sai kalu, karpe jms jälgida. Siis loivasime randa, kuhu kutid panid üles grilli ja toiduplatsi. Sai kana, kala, sardelle, riisi, rummi ja suhkruga grillitud banaane jms. Lebotasime seal suts ja tagasiteel snorgeldasime veel ühes kaladerohkes kohas. Siis põrutasime tagasi ja oli juba kell 5 õhtul. Kogu värk läks maksma 2000 murri, mis kogu päeva sisustamist, söömist ja kogemusi arvestades oli ikka väga odav hind. Kui Pereybere'i rannale satute, siis on seal punase mütsi ja kuldkettidega must vanamees, meenutab mingit mafiossi (ei tekita eriti usaldust), kes neid delfiinitrippe vahendab. Võib öelda ka, et eestlased soovitasid tulla - seal neid eriti ei liigu, vähemalt meie peale tehti küll suuri silmi.

Kui see suurt tüli ei tee, sooviks teada ümmargust eelarvet, mis kulus pulmade korraldamisele Mauritiusel .

Võid saata ka otse meili: goala11@hot.ee

Saatsin lisainfi. Teistele teadmiseks, siis see päev ja ööbimine lukshotellis 3 ööd läks alla 20 000 krooni - üllatus jah!

Lugesin ja vaatasin. Ahhh...kui ilus!