Abielu mustaga

Loen siin igasugu asju Nigeeria ja mustade kohta. Huvitab väga, mis tagamõte võib olla nigeerlasel, kel alaline elamisluba Soomes, aga tahab kohe väga abielluda, nimelt minuga. Ega nad ometi kõik pätid pole vast.

Teema huvitab mindki. Samas ei tahaks uskuda, et kõik mustad pätid on. Mõned neist on kindlasti liiderdajad ja kaabakad, sekka kindlasti mõned sahkerdajadki. Positiivse näitena tahaksin mainida kahte musta (vennad Bläk Pikeim Wait) Ida Soome lähistelt, kes 87ndal pätlusest loobusid ning asutasid Tagamõtteta Eestlasega Abiellumise Ühingu. Ilmselt on tegu selle grupeeringu liikmega. Karta pole sul vaja, ole õnnelik, et keegi sinuga kohe ja väga abielluda tahab sel kenal Soome kevadel.

Mul on viimasel ajal tekkinud just nigeerlaste vastu eelarvamus, et nad kõik ongi pätid!!! Samas who knows, äkki mõni korralik ka leidub. Aga igal juhul nii väga kohe abielluda võõra nigeerlasega ei tasuks...

Kas armastus on olemas? Mõlemapoolne?

Siin on abielunõuandla ka juba või...irw. Ega küsijal juhuslikult miski ei "logise" pisut?

Ah, mis tagamõte? Kui inimene ikka nii väga tahab, siis tuleb minna.

IRW @ Sansaara, super huumor :)))

Täiendust autahvlile paluks! Sansaara, tõesti :D

Nigeeria on vist maailmas ainuke maa, kus elanikud oma majade peale suurelt kirjutavad, et see maja pole müügiks. Üsna tihti juhtub, et inimene läheb kodunt ära paariks päevaks ja keegi müüb vahepeal tema maja maha. :P

Abielu nigeerlasega tasub kindlasti proovimist. Kui midagi muud ei saa (nt lapsi), siis oled pärast vähemalt kogemuse võrra rikkam. See, et abikaasakandidaadil on olemas Soome elamisluba, teeb lihtsamaks tema tagastamise pärast võimalike tagamõtete selgumist.

Üldiselt ei soovita nigeerlastega tegemist teha. Kindlasi üks kena eesti neiu leiab endale viisakama kaaslase. Suur võimalus et nad lihtsalt "otsivad lolli".

No ja mis siin siis nüüd toimub? Rassistide kokkutulek...ha ha... Mitte et see naljakas oleks!! Nii kurb kuulda, kuidas nigeerlastest räägite. Minu ema (mitte kyll bioloogiline) on Nigeeriast, mõned tuttavad veel. Väga toredad inimesed, eestlastest igate pidi yle! No tore, et siin räägite nagu oleks maailma näinud ja igal pool käinud...2 nädalat tenerifel? See pole elu nägemine. Pätid? Kõik? Te peaks kuulma mis Eesti kohta räägitakse.

Usluv, kandes ise neegrist rahvuskangelase Snoopi nime, kurvastab mind sügavalt sinu rassism ja ksenofoobia. "Minu ema(mitte kyll bioloogiline) on Nigeeriast, mõned tuttavad veel. Väga toredad inimesed, eestlastest igate pidi yle!!". Häbi sinusugusele fashistile, kelle meelest mustad on aaria rass ja eestlased alamad!

:D

Soovitusi abiellumise kohapealt ei hakka jagama, kuid mis puutub rassismi, siis oma kogemuste põhjal võin väita, et näiteks USA-s on mustad vägagi kõvad rassisitid.

Ma usun küll, et enamus aafriklasi, kes põhjamaadesse tungivad on pätid või heidikud. Normaalne inimene saab oma kodumaal ka hakkama. Pole ka eriti kuulda olnud, et keegi neid sealt Eestisse kutsunud oleks. Eks seepärast tahagi nad abielluda...suurest armastusest, loomulikult. Arvan, et me pole siia kunagi võõraid tahtnud ja ei hakka ka tahtma. Ega seepärast veel rassist pea olema. Juba tibladest tekkis jama rohkem kui küllaga, mis siis veel värvilistest oodata. Või on neegri-, araablaste- või kilisõpradel ümberlükkamatuid argumente oma semude immigreerumise põhjenduseks? Õnneks on meil nende õrnade ja kannatanud hingede jaoks liiga sitt kliima...irw

Pole mõtet hakata probleeme kodumaale importima. Koli aga kuti juurde Soome ja elage õnnelikult kuni surmani! Muide, mõte Soomes elamisest võib kuti ka kohe eemale peletada:-))

võtate äkki ette väikse Sahara-tripi Nigeeriasse? :)

teiste aafriklaste käest uurida, siis kuuled, milline renomee nigeerlastel on.

Loomulikult on absurdne väita, et kõik nigeerlased on pätid või et kõik nigeerlased on toredad inimesed. Sama kehtib ükskõik millise rahvuse kohta. Tunnen isiklikult väga toredaid ja ausaid nigeerlasi. Kahjuks tundub sellise veidra teemapüstituse põhjal, et teemaalgataja puhul on tegemist just sellise naiivitariga, kellesuguseid igasugu pätid ostivad. Teksti põhjal ei soovita ma kohe kindlasti sul abielu isegi mitte kaaluda.

See teema ei ole kuidagi reisimisega seotud ja ma ei saa aru, milleks on vaja siin foorumis inimesi provotseerida oma rassistlike seisukohtade väljayltemiseks - mingit mqistliku vastust pystitaud kysimusele ju pole vqimalik anda. Sellist rahvust nagu nigeerlane pole olemas, Nigeeria on suur föderaalriik ja erinevatel rahvustel on selles välja kujunenud erinev sotsiopoliitiline ja kultuuriline nishsh. Näiteks nn 419 interneti teel levivate ringkirjadega ja teiste kelmustega tegelevad Nigeerias eelkqige yhe konkreetse rahvusgrupi esindajad - pätiks olemine antud juhul ei ole iga nigeerlase täiesti vaba valik, vaid on kindlasti mqjutatud ylerahvastatusest, tööpuudusest, ja sotsiokultuurilisest traditsioonist.

Soovitan lugeda Corinne Hoffmann raamatut "Die weisse Massai" saksa keeles, "The White Masai" inglise keeles. Äkki on isegi eesti keeles ilmunud? Igatahes räägib see raamat abielust Sveitsi naise ja Keenia samburu södalasega - väga kenasti kirjutatud. On ka kaks järge sel raamatul.