Abipäring hotell Kuala Lumpuris

Otsin hotelli Kuala Lumpuris. Hinnaklass peaks jääma 40-60 euro vahele. Hind peaks sisaldama hommikusööke ja makse. Hotell peaks olema putukte vaba ja ligidal ühistranspordile (LRT või KL Monorail). Linnosa suhtes eelistusi pole, kuid Golden Triangle või Old Town/Old city centre oleks eelistatud.

Ühele või kahele inimesele? Millal täpselt? Kasutades booking.com saad sa selekteerida enndale olulised kriteeriumid, nii et näed ainult neid hotelle, mida soooviksid. Ka on seal klientide hinnangud, mis samuti otsustamisel abiks.

Eelmisel korral peatusime KL-s sellises guesthouse´is: http://www.orangepekoe.com.my/ ja väga rahul. Hea asukoht, puhas ja korralik majutus. Meil oli kahene budget tuba ja jäime väga rahule.

Edah,

Majutust otsin kahele täiskasvanule ja ühele lapsele. Aeg veebruari lõpp.

Tip,

Aitäh hea soovituse eest. Kas sõite ka hommikust ja miks otsustasite just budget toa kasuks?

alias,

hommikusöögiks oli köögis välja pandud saiakesed, sai, puuviljad, moosid, müsli jms + tee, kohv, mahl. Budget toa võtsime, sest meil polnud suuremat vaja - reisime seljakottidega. Kuna KL-is oli paaripäevane vahepeatus, ei näinud mingit vajadust võtta suuremat ja (natuke) kallimat tuba. Jäime toaga igati rahule. Ehk siis me tavaliselt valime toad lähtuvalt oma vajadustest. Üldiselt võtame parima odavaima variandi - mis võib sõltuvalt kohast ja eesmärgist olla al 6 eur kuni 100++ eur:) KLis oli budget tuba meile igati sobilik.

Alati on mõttekas kirjutada, mis kuupäevadeks hotelli vaja, sest hind sõltub ka nõudlusest.

Veebruaris oli selline hea apartmenthotell nagu Fraser Place saadaval 74 EUR per öö, kui veidi mugavamat tahaks. Kuala Lumpur on üks maailma odavamaid kohti luksuseotsijatele muide.

Sunway Putra Hotel pakub häid diile praegu, hinnangud hotellile on samuti head. Päeval, mida mina juhtusin vaatama, on hind 49 euri koos hommikusöögiga. Alla 12 aastane laps tasuta, kui magab ühes voodis teiega. Eriti rohkem otsida ei viitsi, kuna ei tea kuupäevi ega ka lapse vanust.

Ööbisime eelmine aasta Furama Bukit Bintangis. Hind 50€ kanti. Puhas, kena, konditsioneeritud, jala pääseb kesklinna ~500m ja kõrval tänavas ühistransport. Hommikusöök mitmekülgne ja lisaks sai basseinis ka jahutatud end peale linna kuumust.

Ise olen olnud sellise Corus nimega hotellis. Pmt Petronas kõrval. Soovitan.

Praegu olen Furama Bukit Bintangis 20 korrus hea vaade ja kõik asjad ligidal ka Petronasest tulin eile õhtul jala tagasi

Furama Bukit Bintangi vaatasime ise ka. Pärast Tripadvisoris olevaid kasutajate pilte (seinalt maha tulev tapeet, mustad linad jne) kadus aga huvi selle hotelliga lähemat tutvust teha. Kas teie tuba on OK ja probleeme pole?

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g298570-d2170088-Reviews-Furama_Bukit_Bintang-Kuala_Lumpur_Wilayah_Persekutuan.html

Laps on 3,5 aastane, KLis oleme 14.02-21.01.

Koos hommikusöögiga üle 50-60 euro maksta eriti ei tahaks.

Corus tundub huvitav ja mõistliku hinnaga.

Tere! Tulime 4 päeva tagasi Kuala Lumpurist. Ööbisime 5 ööd Furama Bukit Bintang hotellis ja olime 24.korrusel Club Executive toas (broneeritud eelnevalt internetist, 64€/tuba/öö). Saime saabumisel ka varajase check-ini ja tasuta upgrade Club Executive Suite tuppa. Väga puhas ja avar kahetoaline Suite! Club Loungesse sissepääs on ka suureks boonuseks. Iga päev kell 18.00-20.00 suupistelaud ja hea valik igasugu jooke sisaldub juba Club toa hinnas. Võib-olla tavatoad näevad viletsad välja, aga meie tuba oli küll igati super. Asukoht on hotellil väga hea, Imbi peatus 500 m hotellist, 4 kaubakeskust jalutusteekonna kaugusel jms.