Abipalve lennupiletite ostmisel

Tervist ! Probleem selline, et vaja lennata Dulles,DC - Riia,LV 7-8 mai plaanitav äralend. Aga ma ei ole vist just kõige osavam ja ei tea millist lehekülge usaldada, et äkki keegi oleks abivalmis ja aitaks või soovitaks kust on kõigeodavam lennupilet muretseda.

Üks ots?

Kuid nii vähese ajaga ette soodsat hinda vist väga ei saa.

Ja suure tõenäosusega on odavam osta edasi-tagasi pilet, mille tagasilend on suvalisel kuupäeval ja jääb hiljem kasutamata. Seda siis üle Atlandi otsal.

Miilidega saaks 9000 eest ühe otsa. Kui huvitab, saada sõnum, aga võibolla saad odavamalt.

Kas keegi aitaks välja, kuidas saab kõige soodsamalt USA-sse 2 täiskasvanut + 2aastane laps. Saksamaalt munich näitab mingi american airlines , et edasi tagasi 3800.-? Sooviks üheotsa pileteid. Seda siis reisiekspert.ee

Lennata sooviks mai lõpus- juuni alguses.

Kuhu iganes USAs sul see reisiekspert annab piletihinna 3800 krooni edasi-tagasi mai lõpuks, siis võta ära, sest odavamalt enam kindlasti ei saa, ei ühe-, kahe või viieotsa pileteid.

Aga lihtsalt vihjeks, USAs on päris mitu linna ja lennujaama.

Edasi-tagasi pilet 3800 krooni eest on üsna kindlalt odavam, kui mõni üheotsa pilet. Lihtsalt tagasi lennu jätad kasutamata.

See Munichist peaks olema IBERIA lend. Kõigepealt Saksamaalt Hispaaniasse ja siis sealt edasi Usasse. Hispaanias võib olla ka kohustuslik ööbimine.