Acuancagua

Tere hea lugeja. Tekkinud on väike plaan külastad Argentiinat ja samas võtte ette mägitrip Acuancagua tippu. Siinkohal palungi teie abi, kes te olete käinud! Palun jagage oma kogemusi: laustades gripi suurusest, kuidas kohapeale rogunn õnnestus, mis varustust sai kohapealt laenutada (osta), mis ise kaas võtsite, mitu aklimati päeva, kas kasutasite giidi abi jne.

Parimat!

Mägedes varemgi käinud, ning elav ettekujutus olemas, mis ees ootab! 6900 on muidugi väga tosine kõrgus, seepärast ootangi käinute kommentaare ja kogemusi.

0
0

Ma arvan, et lihtsam on inimestega otse kontakti võtta. Ma ei tea/ei usu, et Sepad / Karu / jnejne trippi loeks. Ja kõik, kes nii kõrgel on käinud, võtavad küsijad hea meelega jutule ja jagavad kogemust ja annavad isiklikku nõu.

0
0

Olen orgunninud 2 trippi sinna. Ise tippu pole üritanud, kuna mulle pole see nii oluline (matkaprotsess on oluline, st. vene.k. "umnõi gorõ nje poidjot, umnõi goru obodjot"). Tõusnud Plaza Francia'ni otse vastu Aca lõunakülge(4200 m). Teised seltsimehed on tippu proovinud teha (Alar näiteks). See on nii pikk teema, et siin tripis lahata on suht aeganõudev. Varustust saab kohapeal laenutada, mäepiletid teha Mendozas (erinevad variandid- matkaks või tipuks). Mul on ka kontaktid Mendozas, kus saab ööbida, transporti rahvuspargi väravani orgunnida, ülejäänud kola maha jätta, varustust laenutada, jne. Ööbimised tuleb ka paika panna laagrites 3200 ja 4200 (Pl. Mulas). Kui huvi on, saada sõnumitesse inf. Olen üpris hõivatud, aga püüan midagi vastata.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased