Aeroflot Tallinnast Balile

hetkel pakub Aeroflot Tallinnast Balile suhteliselt soodsaid pileteid 665.-  ja lennuaeg on kiire minnes 15h45 min tulles 18h 45min

Mis kuupäevadeks on pakkumine? Tõenäoliselt see on ühe ümberistumisega Moskvas. Siis sellega on üks aga, Balile sel juhul lendab Rossya Airlines. Parajad 20 a vanad peldikud võivad sattuda. Toitlustus kesine, multimeedia ei tööta. Meil oli selline lennuk Moskva-Bangkok lennul, ei jäänud üldse lennuga rahule.

Jah, meil oli ka see Rossya, mis Moskvast Bangkokki lendas ja see oli ikka õudne. Nagu eelnev kirjutaja mainis, siis multimeedia ei töötanud, mingit meelelahutust ei olnud, söök oli peaaegu söömiskõlbmatu jne. Samamoodi oli jama tagasilennuga, nii et Aeroflotiga ei lendaks enam isiklikult mitte kunagi enam. 

Mina olen Balile lennanud Qatariga ja 150 eurot odavama hinnaga kui see Aerofloti pakutu. Lennuajad olid ka head ja lühikeste/mõistlike vahepeatustega Dohas.

Ma lendasin veebruaris SVO-BKK, mida opereeris Rossiya ning ka sel lennul multimeedia ei töötanud.  Huvitav, kas see ongi nende norm? Muus osas ütleks, et Aeroflot on selline firma, mille kohta mul otseselt midagi halba öelda pole, kuid samas pole ka midagi head öelda. Ise lendan Aeroflotiga vaid siis, kui saan väga hea hinna/aja suhtega lennu (olulised on ka lennuajad).  Bali ots on neil küll  kõige kiirem, kuid 665€ ei tundu väga hea hind. Näiteks, ise ostsin Qatari piletid Balile ilma soodukata, täiesti  suvalisel ajal, hinnaga 668 eur. Umbes kuu hiljem tuli ka  kampaania ja siis oleks saanud isegi 100 eur odavamalt. https://trip.ee/odavad-lennupiletid/edasi-tagasi-lennupiletid-qatar-airwaysiga-tallinnast-balile-alates-574


Teenindus teeninduseks, Rossya puhul pole tegemist turvalise lennufirmaga ja see välistab igasuguse võimaluse end nende lennuki pardal leida.

Jah, tahaks ka teada.  Alla kukkunud ju ühtegi pole. Erinevalt Aeroflotist.

Siin kohal mängib olulist rolli meeskonna treenitus hädaolukorras toimetulekuks. (Tavatingimustes saavad ka nõrgema treeninguga piloodid hakkama. ) Ja ilmselge on, et Rossiya pilootide treeningkvaliteet jääb oluliselt alla Lufthansale / Finnairile.

Minu korduv kogemus Rossiyaga on olnud umbes 20 reisijat suures Bangkoki lennukis. Iga reisija sai laiutada umbes 27-l kohal, mis kaalus kindlasti üles igasugused toitlustused ja meelelahutused.
Toitu kindlasti pakuti, tõele au andes kvaliteeti ei mäleta, aga samas on ammu möödas ajad, kui mind kopikavõrdki kotib, mis toit seal lennukis täpselt on ja kui palju seda saab.
Meelelahutusekraanid olid ka, aga ma ei viitsi sealt midagi vaadata ka kõige vingemates lennukites kõige kirkamalt ekraanilt, pole ammu viitsinud kõrvaklappegi kilest välja võtta, seega ei oska kommenteerida, kas need töötasid või mitte.
Aga nii tühi lennuk Aasia suunal oli kahtlemata meeldiv, reeglina tuleb siiski ligi 100% täis tuubitud lennukites tungelda.

Eelistan samuti pigem vabal real pikutada, kui filme vaadata. Aga mis toitu puutub- Improved, kas võtad käsipagasis võileivad ja salatid kaasa? Või paastud need 10-12 tundi? 

Kogemus jaanuarist: ostsin eelmise aasta oktoobris Aerofloti piletid jaanuariks Tallinn-Bangkok ning tagasi Phuket-Tallinn, ümberistumine Moskvas. Umbes kuu aega enne reisi tuli teade, et Aerfloti lend liinil Moskva-Bangkok on tühistatud, pakuti asendust Rossya Airlines lennule. Kellaajad jäid kõik enamvähem samaks ning tagasilend Phuketilt ikka Aeroflotiga. Ega siis midagi, leppisin muudatusega. 

Lennul Rossyaga Moskvast Bangkoki ühtegi tühja kohta ma ei näinud, ekraanid ei töötanud, aga toit oli enamvähem OK. Toidu poolest polnud vahet kas Rossya või Aeroflot. Aga pikk päevane lend ilma töötava ekraanita on ikka üsna piinarikas, igavus tapab, võta raamat kaasa.

Olen lennanud ise Aeroflotiga  Dubaisse ja seal oli küll teenindus ning toit ok. Kuna ise magan öösel siis ei tea ekraanidest suurt midagi. Aga lennu aega  (kestvus, ümberistumine, väljumisajad) silmas pidades  on see lend hetkel parim ja hind ka suht ok. 

 Ise vaatasin novembrit ja jaanuari

Minul kogemus eelmine aasta Tallinn-Sri Lanka lennuga ja kõik oli väga ok. Lennuk oli veidi vana aga muidu väga ok teenindus ja toit. 

Kuidas teil on viimase aja kogemus Moskva- Phuket reisiga - kas seda teeb Aeroflot või on seal ka teemaks Rossya? Lihtsalt aeg ja hind teeb sellest väga hea valiku...

Aerofloti lennugraafikut ja opereerijaid näeb siin: https://www.aeroflot.ru/schedule/schedule. Tavaliselt ikka Rossiya.

Vaatsin seda Aerofloti lehte aga seal Rossya esile ei tulnud,

nomius, Sul on õigus, tundub et Phuketisse lendab tõepoolest "päris" Aeroflot. Kuna teemaks oli Bali, siis vaatasin seda ja sinna lendab Rossiya, aga Phuketisse peaks siiski lendama Aeroflot.

Singapore Airlines pakub pileteid Stokholmist Balile hinnaga 370 eur.

@matist

Mis kuus selle hinnaga lende saab ?

Detsembris, näit. 3-26.vahendajatelt Lennufirma kodulehelt 424 eur.