Agentuur Staff Consulting

Lähen selle agentuuri kaudu küprosele tööle. On keegi sama agentuuri kasutanud? Kuidas läks?

Agentuure üldiselt ei soovita kasutada. Ei ole võib-olla õige inimene kommenteerima, kuid nii palju, kui kuulnud olen, siis enamustel negatiivsed kogemused + maksad vahendustasu. Koha peal on väga lihtne tööd leida - vähemalt teenindusvaldkonnas. Restoranid, baarid, kohvikud otsivad uusi töötajaid, akendel sildid väljas, astu sisse ja küsi julgelt. Julge pealehakkamine on pool võitu! :) Koha peal ka teisi eestlasi, kes ma usun, et aitaksid Sind hea meelega.

mul agentuur ei võta vahendus tasu...natuke kardan et äkki saadavad prostituudix

aga äkki kirjutad natuke lähemalt, kuhu ja mis tööd sulle pakutakse. saan vb uurida tausta natuke. ja pealegi ma arvan, et omapead tulla on mõttekam, ei pea maksma kellelegi ja oma elu pärast ka karta ei ole vaja ;)

Sellisel juhul on Sul targem ise minna. Parem karta, kui kahetseda! Haara mõni sõbranna kaasa ja minekut :)

raske on leida sõbrannat kes tuleks.kellel jääx kool pooleli kellel jälle mees maha.

Jessica jutt on õige - mõttekam on lihtsalt kohale tulla ja paar päeva ukselt uksele käia (juhul, kui otsid tööd teenindussektoris). Praegu on turismihooaeg algamas ja enamuste baaride/pubide ustel on "STAFF WANTED" kirjad väljas. Ma olen kuulnud, et paljud kohad pakuvad ka staff flat'i, st. elad koos teiste töötajatega ja renti ei pea maksma.

Anna teada, kui tuled. Jagan hea meelega taustinfot saare kohta.

Email: janar2@starline.ee

P.S. Jessica: kus kandis elad? Ma ise olen Nicosias ja otsin eestlastest kontakte :)

ma elan pafoses:) olen ka huvitatud uutest tutvustest, kuid kahjuks su soolaleivapeole ei saa tulla, kuna mul sel ajal kylalised.

aga saada mulle oma MSN/Skype ja äkki kunagi õnnestub kohtuda :) tõenäoliselt satun mingil ajal paariks päevaks pafosesse ka

Aga kohal peal nagu juba näha teisigi eestlasi, kes aitaksid Sind! :) Ise tahtsin ka minna, paraku lükkub natukene edasi, kuigi saarele lähen juulis kindlasti.

Kuidas sa sinna reisid? Ma plaanin ise ka minna juulis. Mõte oli küll turismi firma kaudu kuna esialgi vaid puhkama ja et leida/uurida võimalusi järgmiseks hooajaks.

Töötasin Larnacas,Hobo caffees. See agentuur aitas päris palju,prostituudiks ei saadetud.