Aidake leida paradiis:)

Tahaksin kinkida endale sünnipäevaks reisi palmide alla. Tahaksin näha sinist läbipaistvat merd, värvilis kalu ja ilusaid liivarandu, kõike mida pildid pakuvad! Jättes välja igasugused egiptused ja türgid.. Kõik kus naisi ostetakse/müüakse/vahetatakse igasuguste koduloomade ja muude asjade vastu! Peast on läbi känud kohad nagu: barbados, malediivid, bahama, kookos saared, bora bora..Et ka jaanuaris mõnusalt soe oleks.. Kuidas ja kus kohast leiaksin kõige soodsamaid pakkumisi? Olen veetnud päevi ja öid netist otsideds, nii reisifirmasid kui lihtsalt online booking süsteemidest, seda kõike tulutult.. Reisi hinnaks(lennupiletid ja majutus) võiks kujuneda u. 30 000 kr. kahe inimese kohta. Kas see on üldse reaalne?? Kui ei siis suur see väljaminek oleks? Kuidas on üldse kasulikum, kas leida lend ja ööbimine eraldi või koos? Mida ma peaksin jälgima ja millega arvestama? oeh..

Bahamale ja 2 inimese kohta 30 000.... hääletate ja siis ujute? Tundub ebareaalne. Sõbranna väitel pidi paradiis olema Tazmaanias ja Tais mõnedes kohtades.

Kaardilt üle vaadatud, tegu siis - TASMANIA nimelise saarega.

bora bora ja úldse prantsuse plúneesia võid 30 000 eest ára unustada - mitte kuidagi ei tuleks selle rahaga válja.

maldiividele olen náinud netis vaga soodsaid pakkumisi, vaata nt http://www.kuoni.co.uk/

30 tuhat läheb maksma kehe inimese sinu poolt poolt nii kardetud-põlatud Türki või Egiptusesse. Seda muidugi 5 tärni ja kõik hinnas hotellis ja tundes end valge inimesena. Ka Kanaarid ja Vahemere puhkekohad ja saared on mõeldavad. Aga jõudu unistamiseks.

30 kahele saab Indias hakkama. Paradiisi leiab sealt ka, kõigile see siiski ei sobi. Aga kui 30k kahele on taskukohane paradiisi hind, siis ma ausalt öeldes alternatiivi ei oskagi pakkuda.

Minu arust sobib Kreeka küll väga hästi ja klapib ka selle raha eest. Pole pealetükkivaid tüüpe, aga on ilusaid liivarandu ja helesinist vett.

Nt reisikiri: http://www.sakala.ajaleht.ee/070406/esileht/5020530.php

Zakynthose saar nt oleks ka üks Kreeka koht, aga tuleb uurida, millisesse kanti seal satub, on ka koledaid hotellirajoone :( Toit on Kreekas ka väga hea. Ja NB, kindlasti mitte minna reisikorraldajaga, vaid ise ringi reisida :)

Minge Sardiiniasse, 30 000 eest saate päris hästi end tunda seal. Meri on täitsa helesinine mõnes kohas;)

malediivid on vaieldamatult paradiis siin maamunal. olen lendanud juba 5-6 korda viimase nelja aasta jooksul. kuid üldine eelarve liiga väike, ärge unustage, et teeninduse, ekskursioonide, söögi jne hinnad päris kõrged tavalise ida-eurooplase jaoks. nii et väljaminek on reeglina 60 000 kahe peale. samuti mulle isiklikult väga meeldisid Antili saared.

Tundub, et tuleb hoopis järgmise sünnipäevani koguda ja unistus paradiisist aastaks varna riputada:)

Selle rahaga pääseks heal juhul Mehhikosse.

Maldiivid minu meelest tõesti piltidelt nähtud paradiis. Olemas nii valgemast valge liiv, sini-sinine meri koos veealuse maailmaga. Soe vesi. Hea teenindus. Ainult niisugune eelarve väike.

Kas Horvaatias v Sloveenias saaks hakkama selle rahaga?

Sipadan,põhja Borneo. Kalu,kilpkonni,koralle,haisid ja liivaranda palju kulub,privaatsust kah.

selle rahaga jääd koju, tulin just Tahitilt ja seal oli ilus, aga ilus oli ka Kariibial, korja 30 tonni lisaks

oot-oot, ära nüüd kohe loobu plaanist. Kahekesi 30 000 (ainult lend ja hotell) saab kahetärni hotelli Taisse. Phuket on oma vaiksemates randades üsna sarnane paradiisile. Seal kohapeal on ka väga odav.

Selle raha eest saaks olla nädala Horvaatias või Kreekas. Ka Itaalia lõunaosa tuleks kõne alla. Ja miks mitte Lõuna-Prantsusmaa? Nii Horvaatiasse, Itaaliasse kui Prantsusmaale soovitan sel juhul sõita autoga. Mida paradiis endas peale heleda liiva, sinise mere, päikese ja värviliste kivide veel endas sisaldab, see on juba enda teha. Tõsi küll, minu poolt sovitatud kohad ei ole sobivad jaanuaris. Alates maist kuni oktoobri lõpuni aga küll :)

http://www.charterflights.co.uk/ saab 500 naela eest piletid kahele barbadosele..ja kas teise 500 eest ei ole võimlik seal hotelli saada? Kui on siis tuleb ju 30 000'st välja:)

hmm, vaatasin minagi just seda www.charterflights.co.uk aga minu meelest see hind ei sisalda seal kõiki makse (hinna all on väikselt kirjas exc. supplements) - kas sa täitsid kõik vajalikud väljad juba ära ja saatsid oma soovi? Hind on küll üliodav Barbadose kohta (läheks isegi), ent pärast lisanduvad mingid maksud, mis ei teegi hinna nii toredaks. Samuti on keegi aru saanud kuidas sealt pileteid kätte saab, kas ainult postiga? Üldiselt võiks juba tulla see e-pileti süsteem, mida mingi ülemaailmne lennuamet planeerib.

Meie käisime neljakesi märtsi lõpus Omaanis, imeilusaid liivarandu on seal sadu kilomeetreid, ligi keegi ei tiku, varastama ei kipu, puutumatu loodus, mäed ja lisaks müstiline Wahiba kõrb. Me ei käinud paketireisiga vaid ostsime lennukipiletid Matkapunktist, algusega Riiast ca 8000,rentisime kohapeal auto ja reisijuhiks oli Lonely Planeti raamat. Kõik kokku, ka söök, autorent ja muu (viisad, kindlustus), tuli 14 400EEK inimese kohta. Ja väga super elamus. Omaani reisipäevik koos piltidega

Teine koht, mida kindlasti kirjeldatud paradiisina soovitaksin on Boracay ja Palawan Filipiinidel, aga see läheb ilmselt teie eelarvest välja.

Täitsin jah..piletid tulid 100naela per inimene kallimad, aga asi seegi:) 7500kr inimese kohta polegi ju nii palju..? okei, muidugi lisaks piletid inglismaale, aga ka see pole midagi suurt.. reisiekspert tegi pakkumise 17 000 inimese kohta.. võit on olemas:)