Aidake valida hotelli

Tere, aidake valida hotelli Alanya kuurortis hinnaga kuni 12000.- võiks olla 5-tärni hotell ja kõik hinnas. Ise olen vaadanud mõnda, aga kõik on umbes 20 km Alanya kuurortist väljas, soov oleks minna koolivaheajal.

See 12000 on siis üks ööbimine ühele inimesele?

Selle eest saab ilmselt sviidi koos naiste ja shampusega. Aga miks just koolivaheajal...

Ei, ma mõtlesin selle 12000.- all tervet reisipaketti, koos reisibürooga 7-päevasele reisile.

http://www.kaptanhotels.com/default.php? see nii 5 km kesklinna, sai oma marsaga sinna ja tagasi.

Vaata Travelini lehte ja seal on olemas kõik hotellid ja hinnad.

Mina valiks hotelli, mis asub Kleopatra rannas ja sealt ei ole keskus ka väga kaugel.

Täitsa nõus Reisihull2-ga! Soovitan näiteks Gardeniat.

Inimene otsib 5*-st, tead seal Kleopatra rannas mõnda 5*-st? Avalik rand koos kohalikega...

Vaata Novatours.ee seal on paljud hotellid (asukoht, hind, söögid kõik hinnas või mitte). Ise olin Hotellis Gold jäin täitsa rahule, keskusest 1km (käisime jala iga õhtu või linna bussiga pilet maksab 1 liir või 1 dollar), rand oli ilus üle tee, söögid maitsvad iga päev oli midagi uut menüüs, meil oli kõik hinnas tähendab hommiku-, lõuna- ja õhtusöök. Ligidal asus ka reisibüroo (hotellist kesklinna poole), sealt saime odavalt ekskursioone osta -Türgi saun 20 dollarit, Dziip safari 15 euri. Kui on küsimusi - vastan.

Tulime äsja just Alanyast. Hotell oli Merlin Beach.Asub keskusest eemal Novatoursi järgi 4 km, tegelikult ei tundunud et nii kaugel. Bussid 1 liir pidevalt käisid. Hotell super. Toitlustus super. Söö, joo ogaraks. Hotellis pidevalt toimus midagi õhtuti. Hotellil olemas om hamam...väga hea. Milleks minna suurde hamam-i kui sealsamas superteenindus ja normaalsed hinnad. Meie hotell oli täis pensionäridest sakslaseid, kes olid väga tolerantsed ja aktiivsed osalemaks õhtuti animatsion showdes. Soovitame oma seltskonnaga igati seda hotelli. Rand oli sealsamas üle tee. Tasuline, kuid soovitus osta kogu seltskonnale korraga kogu puhkuse perioodiks, siis odavam hind oli.

Lisan veel, et seal hotellis olid supertegelased Jonny ja Smiley, kes pidevalt orgunnisid, et rahval lõbus oleks. Nooremate inimestena meeldis meile nende organiseering õhtuti ööklubisse (viidi kohale ja toodi hotelli tagasi), sportimine rannas, õhtuti lastedisco jne. Bussid peatusid otse hotelli ees.

Kas see pikka kasvu hotellipoiss Mustafa ka veel töötas seal?

Meie pildid samast hotellist -> http://www.felix.pri.ee/gold/

Pikka kasvu hotelli poissi küll ei märkanud.Oli ainult ranna noormees pikka kasvu Musti.

Ehk oligi sama noormees, õige nimega Mustafa.

Trip.ee meeskond... Miks te eemaldasite minu lingi siin teemas? Kas see läks vastuollu portaali reeglitega?

Hotel Gold -> http://www.felix.pri.ee/gold/

Ei vaidle võibolla oli sama Mustafa,üldiselt nad olid kõik toredad. Aga piltide eest Aitäh! mul oli neid huvitav vaadata ja veel enne minu reisi Türki ( nägin neid siin portaalis väljas Türgi teema all).Hotel meeldis, kuigi järgmine kord valin "võibolla" teise kas või Merlin Beach (siis saab võrrelda).

üldiselt vaata siit--> http://www.limakhotels.com/ Jättis väga hea mulje ja teenindus oli ka supper.