Aidake valida pulmareisi sihtkohta

Aidake valida, mis oleks parim sihtkoht pulmareisiks. Ise kaalume hetkel järgmiste variantide vahel: Mehhiko, Margariita saar, Dominikaani vabariik, Jamaika, Tai või Keenia.. Milline neist pulmareisiks kõige enam sobiks? Mis on nende kohtade plussid/miinused? Plaan on minna oktoobris või novembris. Võite ka soovitada muid sohtkohti!

1
2

Reisist ootame türkiissinist merd, ilusaid liivarandu.. kuid samas, et saaks ka natukene ringi vaadata, midagi põnevat näha/teha, mitte ainult kaks nädalat rannas peesitada..

0
0

...kui tahate sügisel minna, siis jätke igaks juhuks Kariibid välja, sest orkaanihooaeg kestab, iseasi, kas neid sel aastal konkreetsel ajal on või ei ole. Margarita, tõsi, jääb sellest orkaanide liikumisteest harilikult välja. Aasia parem valik, lisaks Taile mõelge ka Bali või Malaisia peale.

0
0

Keegi ei saa ju sinu eest valida ega otsustada, kuhu sa pulmareisile lähed! Löö tripi otsing lahti, pulmareisi valikutest ja sinu antud maadest on kirjutatud kyllaldaselt.

0
0

Jamaika peale olen isegi mõelnud, kuid ilmselt romantiliseks rahulikuks pulmareisiks on see vb liiga rahutu (loe kaootiliselt chill). Kõik sõltub inimestest. Aasia on kindlasti hea valik, sest piisaval kuurorte ja ilus loodus garanteeritud. Keenia või Tansaania on kindlasti eksootiline ning matkata ja loodust nautida saab küllalt. Tansaania ääres olev Zansibari saar võiks olla eriline koht. Tansaania-Keenia puhul võiks võtta koos ette safariparkide külastuse.

0
0

Käisime seal ise pulmareisil juba 99- ndal aastal. Kuigi tänaseks olen rohkem ka Aasiameelne, aga see aasta jälle 9- nda pulma- aastapäevapuhul läheme just Dominikaani. Valikud on tõesti tänaseks nii suured, et otsustada ja ka soovitada suht keeruline. Ilmselgelt peaks see olema All Inclusive selleks puhuks, kuigi tavaliselt eelistan reisida seljakotiga ja kohapeal vaadata, mis edasi saab. Aga see ju selline sündmus, et tahaks veits luksust ikka ka. Alati annab auto rentida ja ise kuhugi minna v mingi trip kuhugi mujale võtta, aga sul on vähemalt igapäevaselt kõik olemas kui sa vaid seda soovid. Muidugi kui soovid täpsemalt infot, siis räägi, kas oled rohkem üksildase ranna v üldrahvaliku pooldaja, siis teaks ka erinevaid kohti erinevates maades pakkuda.

0
0

Tere Don Gato. Ma pole küll teema algataja, kuid mul on täpselt sama küsimus. Ainult, et reisi alguskuupäev on kindlalt paigas- 16. november. Oleme ka mõelnud Dominikaani peale, kuid praegu uudiseid vaadates ei tundu see just parim valik. :) Seal vist ka novembris veel tornaadode oht nagu olen aru saanud. Aga siiski, kuhu soovitate Dominikaanis minna. Meile on silma jäänud Puerto Platas Blue Bay Villas Doradas hotell. Kas oskate selle kandi kohta midagi öelda või olete olnud sellest kaugel? Olen ka muude kohtade peale mõelnud (Tai, India, Malaisia, Dubai, Maldiivid...), aga paketireisid suht kallid ning ise pole kunagi reisi "kokku pannud" ning nagu hästi ei oska ka. :) Aitäh Sulle juba eelmise postituse eest!

0
0

Mis teil tänaseks selleks eelarveks on? Viimati kui plaanisite Kanaaridele minna oli see vist 20000. Selle rahaga peaks Dominikaanis hakkama saama küll AI hotellis. Mida ma küll ei tea, kas selles, mille olete valinud. Pluss läheb muidugi ikka suveniiri ja muu nänni ning ekskursioonide peale. Meie hotell on arvan kuskil 20 km raadiuses. Ka eelmine kord olime samas piirkonnas. Kandil pole viga- kõik käe- jala juures. Kui midagi muud huvitab, siis saab alati ju auto rentida/ takso võtta. Kui muudest maadest rääkida, siis neis olen alati käinud ise kokkupandud kava järgi. Kui novembris minek, siis ega v- olla pole nii lihtne sellise rahaga reisi kokku panna 2- le, aga võib siiski jopata ja saab. Eks igal pool on omad võlud. Aasia kandi vastu on kuidagi tekkinud eriline tõmme. Kuna aga seekord saime soodsa pakkumise Dominikaani, siis seekord läheme sinna. Räägi natuke millist kanti eelistaksid( vaikne, rahvarohke, ööeluga/ ilma, rand)?

0
0

Zanzibaris on kah kõik tingimused täidetud. Liivarand, maaliline loodus, sõbralikud inimesed, meeliköitev ajalugu. Vaata: http://www.zanzibar.net/

0
0

Oi kui hea mälu ning tähelepanuvõime Teil on. :) Nüüd on eelarve veidi kasvanud, kuna mõtlesime suure pulmapeo asemel panustada pigem pulmareisile. Et siis maksimum 25000 ühe inimese kohta. See võiks olla siis AI ja vähemalt kaks nädalat. Suveniirid ja ekskursioonid oleme arvestanud sellest eraldi. Selle rahaga tuleb küll minu mõeldud hotellis välja, kuid väike kripeldus on ikka sees... et ehk tuleb paremat pakkumist või mis siis, kui seal ainult sajab. :) Eelistaks pigem vaiksemat kohta, ööelu pole oluline. Tähtis on, et oleks ilus rand ja võimalik valida ka mitmete ekskursioonide vahel (viimase tõttu langesid Kariibi mere äärsed piirkonnad ära). Millal Teil pulma-aastapäev tulemas on? Ehk siis millal Dominikaani minek plaanis ja kas lähete omal käel või mõne reisibüroo abiga?

0
0

www.anantara.com

valige Maldives ja ma luban,et te ei kahetse. Kordki elus võib ju...,mis sest et kallis,elate ju ainult üks kord. Valige Beachouse,waterbungalow võib eelarve lõhki lüüa. Kui ära käite-ootaks siia kommentaare ka!

0
0

Ise valiksin tõenäoliselt Prantsuse Polüneesia. Kõik nõutud tingimused - sinine meri, liivarannad, erakordne loodus, activity - saavad täidetud. Vaevalt te sinna igal aastal satute - jääks vägagi eksklusiivseks mälestuseks pulmadest. Igatsugu Taid, Kariibid, Balid, Maldiivid jne on lihtsa massilise paketireisi tellimise kaugusel.

0
0

Meil siis plaanis minna 10- ndal oktoobril ning läheme reisikorraldaja kaudu. Seekordne pakkumine oli 17700 3* AI, 18 päeva. See oli siis vastuseks. Muideks ka meie otsustasime omal ajal selle kasuks, et tegime pulmatralli väiksema, et saaks vaid meile 2- le mõeldud pulmareisi suurema teha, peale mida olid nii mõnedki kaugelt tulnud sugulased pettunud, aga meie moto oli see, et see on eelkõige meie suursündmus ning pole seda iialgi kahetsenud. Samas küsiks, et miks Kariibi mere regioon välja jäi? Seal ju kõik tingimused täidetud. Pean muidugi nõustuma ka eelmiste kommentaatoritega, et need kohad, mida nad mainisid oleksid tõesti väisamist väärt. Kui rahakott lubab tasukski neid kohti uurida( on ka meie unistuste kohad olnud ja ikka veel on). Kuigi arvan, et 25000 nägu seal vist eriti pikalt ei rokiks. Seepärast olengi ise muid variante soovitamas kuna pulmareisil tahaks ikka olla tõesti mõnusalt, kus kõik ette- taha ära tehtud. Ja kui AI hotelle valida, siis oleks samuti ilmselt väiksemad hotellid teretulnumad, et ei tunduks ise oma tähtsa sündmusega nagu 1 ainuke sipelgas( 2 ainukest pisikest sipelgat) terves sipelgapesas. On ka paljukiidetud/laidetud Tais selliseid saarekesi, kus AI resortid saadaval vaid mõnede bungalow`ega ning kus sul on tõesti selline tunne, et kõik on ainult sinu jaoks. Rääkimata Malaisia Borneost v Filipiinidest v ka Indoneesiast- need riigid on ikka piisavalt suured, et mitte rääkida ainult Kuala Lumpurist, Kota Kinabalust, Kutchingist, Balist, Jakartast ega Manilast.

0
0

Dominikaani 3* on luksus või???

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased