Ainult täna! Superpakkumine kuldsete liivadega Tšaadi Vabariiki!
1
2

Nii mitmekülgne reis! Tuleb vist raha üle lugeda ja kohe ära tellida, arvata on et hakatakse kohe rabama.

0
0

Väga hea pakkumine. Tahaks minna...

0
0

Ma olin veel eile kindlal veendumusel, et sel aastal ma Euroopa piiridest välja ei jõua, kuid selline pakkumine paneb meelt muutma. Tnx Tšultanja, et vahendasid infot tšarteritest Tšaadi tšurkade juurde!

tšixxx

0
0

Kusjuures see 120% hinnaalandust pole veel kõik..selle lennuki millega minnakse ja tullakse-selle lennuki võib ka pärast endale jätta!

0
0

Ma sain just sõbralt kirja seoses selle reisiga: "Hallo! Ma jõudsin juba eile , ainult liiv on pruun ja nende imelike elukate junne täis, aga kõik on punalippudega tähistatud ja töökollektiivid hoiavad ahjuuksi lahti, sestap on sooja 24-7 kraadi. Suurema tungi ärahoidmiseks toimub täna Kuusiku lennuväljalt non-stop lisareis, st lennukisse sisenemine toimub õhus sõidu pealt, pagasit mitte võtta, tugeva tuulega läheb niikuinii kaduma. Welcome!"

0
0

Ma jääkski häämeelega sinna. Kas 1 otsa piletile on soodustus 240%?

0
0

Loomulikult on 1 otsa piletile soodustus. Esiotsa piletile on see 230% ja taguotsa piletile 250%.

0
0

Helistasin neile ja uurisin tingimusi täpsemalt. Kinnitati, et tegemist on aumeestega - enne tagasilennu pileti raha ei küsita, kui on ikka sinna jõutud. Ehk sisuliselt ei mingit riski!

0
0

Palun nüüd vabandust, mul on ainult üks küsimus veel teadjamatele. Vaadake palun seda linnaekskursiooni pilti. Palju see maksta võiks ja kaua kestab? Rohkem ma ei taha teada midagi - ausõna...

0
0

Ehee, mul on samast peldikust ka enda tehtud foto. Tegelikult asub see kuumas kohas - Süüria ja Liibanoni piiril.

0
0

Aga kas sinna viisat ka on vaja? Ma hirmsalt tahaks minna, kas 5ndal keegi veel lendab? Järsku läheme koos?

0
0

Kas kuue kuusega soovitate sinna minna?

0
0

Kas kõik on ikka hinnas?

0
0

Tšurkatanjale: Linnaekskursioon kestab täpselt 1 tund ja kärutäis maksab 10 EUR. Sebastian Perreirale: Uskumatu geograafia tundmine. Pilt on tõesti tehtud Liibanoni-Süüria piiripunkti piiriametnike tualetis. Külmale: Kindlasti tasub oma kuused kaasa võtta. Tšaad asub küll taigavööndis aga kuuski on seal vähe. Ma ise sain kahe kusega käidud aga kõik sõltub muidugi õlle kogusest. Johhaidiile: Hinnas on rohkem kui kõik.

0
0

Sellest piirkonnast pole infot just eriti palju aga Tripist võib muidugi alati asjalikke nõuandeid leida. http://trip.ee/node/40320

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased