trip-krainetrip-ukraine-dark
Air Asia lennufirma

Kui tõenäoline on, et Air Asia lennuk BKk-Phuket on üle broneeritud ja kaasreisijad tuleb pikali jooksta, et lennukis kohta saada? . . . . Trip.ee lisas sihtkoha, rubriigi ja reisistiili.

Ei tohiks olla väga tõenäoline.. varakult lennujaama siis ok. Kohti on ikka kõigile keda lennukisse lastakse, aga kui tahad müüdavate söökide osas paremat valikut, siis tasub istuda kas lennuki etteotsa või taha, sest sealt alustatakse toidukäruga ja keskele jõudes on tihti paremad palad otsas.

Alati vöimalik vötta express boarding.

Kas ülebroneerimine on üldse võimalik?

Olen selle firmaga päris palju lennanud antud liinil ja lennuki täituvus on olnud max 70%, et kiirustama ei pea, aga kui tahad esimene olla siis express boarding(väikese lisa tasu eest)!

Ma lugesin lennufirma tingimusi ja seal oli viidatud sellele, et võib juhtuda, et lennuk on ülebroneeritud ja siis saab koha see, kes esimesene toolile istub. Ja kui kohast ilma, siis lennufirma pm ei vastuta, lendad siis kui kuskil koht vabaneb.

Seepärast mõtlesingi, et kas peaks selle eelisõiguse ostma või mitte. Aga kui siin arvatakse, et vaevalt lennuk täis, siis ma ei võta ka seda.

Kas keegi on sealt kindlustuse ka ostnud? Kuigi mul eraldi reisikindlustus sõlmitud.

Novembri keskpaigas lennates oli lennuk pigem tühi. Iga reisija sai oma rea lausa

Meil oli selline juhus, et kui lendasime Phnom Penhist Bangkoki siis oli meie lend niivõrd tühi, et see oli hoopis ära jäetud. Seega veetsime meeldivad 10 tundi Phnom Penhi lennujaamas järgmist lendu oodates, kuna odavlennufirmana nad sind ühegi teise firma lennu peale ka ei ole nõus panema. Aga noh, Air Asia on odav ja sel hetkel oli see ka põhiline.