Airbaltic. Reis koertega, lennu vahelejätmine?

Heihei kes sõidavad Airbalticuga, ise pole sellega reisinud ja väga ei oska midagi sellest arvata. Nimelt, kui on lend Tallinn-Riia-Milano siis on Riias vaja passida 16h. Kui võtta aga otse lend Riia-Milano siis on hind mitu korda kallim. Kui ma võtaksin odavama lennu Tallinn-Riia-Milano, aga jätan Tallinn-Riia lennu vahele ja lähen ise Riiga selleks kellaajaks mis kell lend peaks minema, kas on võimalik siis minna Riia-Milano lennule? Või peab olema kindlasti ka Tallinn-Riia lend olema läbitud? Ning teine mure, mul on vaja salongi võtta kaasa 2 koera, olen rääkinud Airbalticuga ning öeldi, et lubatakse ja on kohad olemas. Ainus mure on see, et transpordi kott on lubatud mõõtmetest 7cm kõrgem, kas keegi on oma koeri veel vedanud airbalticuga salongis. Kas transpordipuure kaalutakse/mõõdetakse?

Koeri ei ole vedanud, aga kui sul pilet algusega Tallinnast, siis Riias sa check in-i teha ei saa, lendu tuleb ikkagi Tallinnast alustada.

Koertest ei tea ma midagi, aga kui sa Tallinn-Riia lennule ei ilmu, on see no-show ja kõik järgmised segmendid tühistatakse.

Tõepoolest, kui lennule esimesele lennule ei ilmu on lennufirmal õigus ülejäänud segmendid tühistada. Transpordikotist nii palju, et see on samade mõõtudega, mis käsipagas. Mõõdud on pandud ju selle järgi, et sinu kott mahuks istme alla, kus ka loom peab terve reisi olema. Kui see kott on pehme ja sa arvad, et saad koera koos kotiga sinna alla suruda siis pole probleemi.