AirBaltic voucheriga tasumine

Kas kellegil on õnnestunud AirBalticu lehelt voucheriga pileti ostmine? Sisestan lähte- ja sihtkoha, klikin koodi sisestamise peale, sisestan ja siis ei lase enam kuupäevi valida.

Mina sain kasutada kui lisasin voucheri koodi broneeringu lõpus. Kohe alguses sisestades ei saanud ma ka enam kuupäevi valida.

Kas voucher on nimeline või saan ka kaaslase oma vajadusel kasutada?

Mina sain vaucheriga osta, vist sisestasin kohe alguses koodi. Vaucher ei ole nimeline , saab ka teise oma kasutada . Ja saab kasutada mitu korda, seni kuni summa nullis.

Tere! Minul oleks müüa üks 100Eurone AirBalticu voucher (kehtib kuni 06.06.2020).  Hinnasoov 75€.

Mis tüüpi voucher on? Kui on mingi piiranguga voucher (soovitan tingimusi lugeda), siis nende bron süsteem välistab piletid, mis tingimustele ei vasta. Samuti ei saa minumeelest neid kasutada ümberistumisega teistele lennufirmadele (nt airBaltic + KLM lend). Osad nende voucherid on sellised, et muidu on hind nt 39 eurot mingi kampaaniaga, paned voucheri sisse ja siis näitab, et hind 79 EUR vms. Igal juhul tasub small printi lugeda :)

sain broneeritud jah nii, et lisasin hiljem. Voucherit saab kasutada ükskõik kellele ja seni kuni nullis. Proovitud, töötab :)